تاریخ انتشار
دوشنبه ۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۳
کد مطلب : ۴۰۴۱۳۱
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد

720 میلیارد ریال به رونق تولید در کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت

۳
۰
720 میلیارد ریال به رونق تولید در کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت
کبنا ؛حسن نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگاران افزود: این میزان اعتبار از محل تبصره 18 قانون بودجه برای حمایت از بخش خصوصی در کهگیلویه وبویراحمد پیش بینی شده است.
وی بیان کرد: با هدف رونق اشتغال در بخش های مختلف مانند صنعت، کشاورزی، گردشگری، ورزش و سایر حوزه ها نیمی از سود بانکی تسهیلات از سوی دولت پرداخت می شود.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: سود این تسهیلات 9 درصد است.
نوروزی بیان کرد: امسال 14 هزار میلیارد ریال اعتبار از محل های مختلف برای استان کهگیلویه و بویراحمد تصویب شده است.
وی گفت: 10 هزار میلیارد ریال از این اعتبار استانی و چهار هزار میلیارد ریال بودجه ملی است که اعتبارات استانی طرح های عمرانی در 420 موافقت نامه مبادله شده است.
نوروزی با اشاره به اینکه امسال تاکنون پنج هزار میلیارد ریال از اعتبارات کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافته است، از تخصیص بودجه طرح های عمرانی این استان در چند روز آینده خبر داد.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: دولت در راستای اجرای تبصره 19 نیز برای جلب مشارکت بخش خصوصی مشوق های ویژه در نظر گرفته است.
وی گفت: براساس این تبصره بودجه طرح های نیمه تمام دولتی برای تکمیل به بخش خصوصی واگذار می شود و با افزودن کاربری های تجاری آن را درآمدزا می کند.
وی با اشاره به اینکه هم اکنون 2 هزار طرح نیمه تمام در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد که در شرایط معمول 15 سال نیاز دارد تا در صورتی که طرح های جدیدی شروع نشود با بودجه دولتی تکمیل شود گفت: این تبصره نقش مهمی در توسعه کهگیلویه و بویراحمد دارد.
نوروزی تاکید کرد: سال گذشته 48 طرح در کهگیلویه و بویراحمد شناسایی و به بخش خصوصی واگذار شد و امسال هم تعدادی از طرح ها برای واگذاری مشخص شده است.
وی اظهار داشت: تیم پنج نفره کارگروه واگذاری در همه دستگاه ها با حضور استانداری، سازمان مدیریت و برنامه ریزی، دستگاه اجرایی، دادگستری ( دستگاه قضایی) و اتاق بازرگانی تشکیل می شود.
نوروزی گفت:اجازه تخفیف قیمت و همچنین ابقای معافیت مالیاتی به مدت 10 سال برای ایجاد توجیه مالی به کارگروه واگذاری محول شده است.
وی در مورد نحوه انتخاب سرمایه گذار و بستن قرارداد افزود: ابتدا دستگاه اجرایی گزارش تصمیم به واگذاری طرح را تدوین و اسناد ارزیابی صلاحیت سرمایه گذار بررسی، سرمایه گذار دریافت اسناد کرده و بانک شرایط پرداخت وام و وثیقه را به سرمایه گذار اعلام می کند.
نام شما

آدرس ايميل شما

بويراحمد گرمسير
Iran, Islamic Republic of
درود و صددرود برا دكتر نوروزى توانمند و جوان 🙏
باشت و باوى
Iran, Islamic Republic of
با آرزوى پيشرفت براى شما آقاى دكتر نوروزى عزيز كه الحق والانصاف يكى از بهترين مديرهاى استانى 👏👏
تولید کننده
Iran, Islamic Republic of
باسلام بنده تولید کننده هستم از استان دیگه ای اومدم 15 ساله که در این شهر فعالیت میکنم به خاطر 200 میلیون تومان بدهی به بانک البته بخش ان جریمه میباشد هیچ بانکی بهم سرمایه درگردش نمی دهد کارخونه ام با 8 نفر کارگر در استانه تعطیلی کامل میباشد
سرانجام ناطق نوری به جامعه روحانيت آمد

سرانجام ناطق نوری به جامعه روحانيت آمد

سيدرضا اکرمي گفت: اين اولين حضور آقاي ناطق‌نوري در جلسات جامعه پس از سال‌ها بود و اعضا ...
سرنوشت برادران رئیس‌جمهورها!

سرنوشت برادران رئیس‌جمهورها!

داود احمدي‌نژاد ديگر به منتقد رسمي حلقه نزديک به برادرش تبديل‌شده بود؛ انتقادهاي او ديگر ...
پای روانگردان در پرونده قتل ميترا استاد باز شد

پای روانگردان در پرونده قتل ميترا استاد باز شد

کارشناس اسلحه عنوان مي‌کند 9گلوله شليک شده است. بنده درخواست کردم اين مساله در هيات کارشناسي ...