تاریخ انتشار
جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۱
کد مطلب : ۴۱۶۷۰۵
زینل‌زاده در گچساران:

این صدای سیمرغ زاده‌ای است که بر خرمن خود بزرگ بینی آتشی بزند و پایانی باشد بر بی اعتنایی ( تصاویر)

۳
کبنا ؛نشست هم اندیشی اردلان زینل زاده از کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم در حوزه گچساران و باشت با جمعی از اهالی طایفه قائد یوسفی (کیسفی) برگزار شد.
به گزارش کبنا، زینل زاده در این همایش که عصر روز (جمعه 27 دی ماه 98) در در تالار قصر سفید گچساران برگزار شد، اظهار کرد: از این حضور گرم و حماسی شما عزیزان تقدیر می‌کنم، حضوری که در زمستان گرمی آفریده است، امیدواریم تداوم حضور شما عزیزان در آینده، بهار خوب و نیز طراوت و پیروزی خوبی را در بهار سال نو تجربه کنیم.
وی افزود: ما بر خلاف سایرین طوفان و یا سونامی نیستیم، طوفان و سونامی یک جریان آب است که خرابی به بار می‌آورد و در جایگاه ما سونامی جایی ندارد، شما نسیمی هستید که بوی طراوت و بهار را می‌آورد و در پایان زمستان، بهار نیک و سبز را نوید بخش است.
زینل زاده بیان کرد: اعتقاد ما در سازندگی است و نه تخریب، از بدو شروع این حرکت ما شعار خود را عبور از مسائل و مشکلات و عبور از ناکامی‌ها و عبور از این معیشت فشل نام نهادیم و به جدیت خواهان سازندگی هستیم.
این کاندیدای انتخابات مجلس عنوان کرد: در این دوره حس می‌کنیم شدت پیدا کرده و این بی نظمی‌ها و نا آرامی‌هایی که وجود دارد و در جاهایی بلوا نیز می‌شود و مگر مجلس، وکالت مردم و این ردای وکالت چقدر ارزش دارد که ما فضا را ناآرام کنیم و انضباط اجتماعی مختل شود.
وی افزود: گاهی اوقات بنده خجالت می‌کشم از این نوع فعالیت سیاسی که غالب دوستان ما انتخاب کرده‌اند و خروجی به جز دوئیت و اختلاف نبوده است هرچند موجب اختلاف بین طوایف و قبایل و خانواده‌ها شده است، به کاندیداهای دور یازدهم توصیه می‌کنم که این اتهامات در راستای تبلیغات، فضای جامعه را ملتهب کرده است و لذا بهتر است ارائه برنامه و رویکرد منصفانه را برگزینید.
زینل زاده در ادامه تصریح کرد: بنده سابقه اجرایی داریم و نگاه بنده بر این است که این نگاه‌های اصلاح طلبی و اصولگرایی نتوانسته مساله ای را از مسائل ما برطرف کند و این دیدگاه‌های منفعت طلبانه
جایگاهی ندارند.
وی خطاب به شهروندان گچسارانی گفت: آمده‌ایم به چپ و راست نه بگوییم؛ امروز برخی مسائل معیشت ما را مختل کرده است و دست پرورده مدیران منفعت طلب چه در حوزه اجرایی و سیاسی، مردمان ما را به ستوه آورده است و ما آمده‌ایم برای حذف این نگاه با رویکردی انقلابی که در نهایت ما را به ساحل امنیت و آرامش سوق دهد، ما آمده‌ایم به چپ و راست بگوییم که مسائل مردم را درست نکرده‌اید و آمده‌ایم تا چپ و راست را چپ و راست کنیم.
زینل زاده بیان کرد: بنده نیامده ام که صرفاً خودم را معرفی کنم، امروز درگیر اوضاع و احوالی هستیم که مردمان ما کوچک شمرده می‌شوند و آمده‌ایم که بگوییم هیچکس کوچک نیست.
وی عنوان کرد: بنده، زاده طایفه عالیشاهی هستم و زینل زاده سیمرغ زاده است، متاسفانه صداها و نداهایی در طول یک ماه اخیر به گوش می‌رسد که برخی این صدا را که صدای شماست وصدای سیمرغی است که از اراده شماست با جیک جیک گنجشک اشتباه می‌گیرند و دهن پرکن سیاسیون شده، برخی نیز جامعه ما را با باغ وحش اشتباه گرفته‌اند، بدانید این صدای سیمرغ است که آمده بر خرمن ریا آتش بزند، این جیک جیک نیست و صدای سیمرغ زاده‌ای ست که به خرمن خود بزرگ بینی آتشی بزند و پایانی باشد بر بی اعتنایی.
زینل زاده تصریح کرد: امیدوارم آمدنمان آغازی باشدکه در ابتدای سال ۹۹ شاهد فصل نویی در نوع نگاه به مردم باشیم و حرمت به مردم بگذاریم و مردم را کوچک نشمریم و مردم را ولی نعمت خودمان بدانیم و تفاوتی هم بین کسی قائل نباشیم؛ اینکه عرب، عجم، بویراحمد، باوی، لر، قشقایی و ...هیچ تفاوتی نداشته باشند و هر آنچه شهروند داریم حق و حقوق مساوی داشته باشند.
وی تصریح کرد: آمده‌ایم تا آغازی باشیم در تمکین از قانون و برقراری مساوات و نیز اجرای شایسته سالاری و اینکه نخبگان و شایستگان زمان عبور را در دست بگیرند، مهم‌تر از همه آمده‌ایم که بگوییم چیزی برای خودمان نخواسته و نخواهیم خواست و حق همگان در دیدگاه ما یکسان خواهد بود.
این کاندیدای انتخابات مجلس
اضافه کرد: در نگاه مقام معظم رهبری، سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی با مردم صداقت داشتند و با مردم به عدالت رفتار می‌کردند و امروز این صداقت و عدالت حلقه مفقوده‌ای است که همه مردم طالب آن هستیم و مردم هم به خوبی نشان دادند که چه کسی خادم واقعی است.
 زینل زاده اظهارکرد: سابقه بنده مشخص است و اگر کار نیک و بدی نیز کرده باشم نیز مشخص است و بنده هم باید با مردم صادق و شفاف باشم، امیدوارم در بحث انتخابات عزیزان تفکر و تعقل داشته باشند و خروج از چنین شرایطی نیاز به تلاش و رزمایشی دارد که خیلی از مسائل را اصلاح کند و عبور از این مسائل و مشکلات تنها با اجرای عدالت و شایستگی افراد رخ خواهد داد و امیدواریم ما نیز شایسته این امر بزرگ باشیم.
وی عنوان کرد: آرزوی بنده این است که رقابتی چند قطبی داشته باشیم و در رقابت نیز ما کم توان و مستأصل نیستیم و امیدوارم نظر شورای نگهبان به شکلی صورت بگیرد که بتوانیم در عرصه‌ای مبارزه کنیم که تعدد کاندیداها را داشته باشیم و این هدف پیروزی در بنده و نیز شما عزیزان نیز وجود دارد.
زینل زاده تصریح کرد: ما باید سونامی نباشیم و آبادگر باشیم و نه خراب‌کننده، و ان شاء الله در پایان شادی و رونق را در این حوزه انتخابیه نیز شاهد باشیم، هرچنداین جلسه در نوع خودش در این شهرستان کم نظیر است و امیدواریم اعتماد سازی شود که به عنوان نمونه و الگو برای مردم باشیم.
این کاندیدای انتخابات مجلس تصریح کرد: از شما عزیزان تقاضای شناخت و انتخاب آگاهانه دارم، انتخابی که متکی باشد بر سوابق، تجارب و نیز مبرا از خود خواهی و تکبر باشد، معتقدم که باید از ناکامی‌هایی که در عرصه اقتصادی و معیشتی داشته‌ایم، عبور کنیم.
وی بیان کرد: امیدواریم که دوم اسفندماه که شما عزیزان انتخاب می‌کنید، ان شاء الله حرکتی نو و فصلی جدید و رویکردی جدید در کلیه امور زندگی مردم این منطقه را شاهد باشیم، بدانید که هرکدام از شما مردم عزیز که پنج نفر را با خودتان همراه کنید ما پیروز واقعی انتخابات خواهیم بود.
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
زینل جان یه تکه آبرویی داری خوت بی دس خوت نبرش،بیو به نفع دکترتاجگردون بره کنار
خورشید
تاجگردون هم مثل عارف و لاریجانی ثبت نام نمی کرد سنگین تر بود . متاسفانه آمده که مردم با رای بگذارنش کنار .
Iran, Islamic Republic of
انشااله دکتر تاجگردون قبول خواهد شد شک نکنید
Iran, Islamic Republic of
مه خدا غضبش کرده. بیشتر و تاجگردون رای داره
شیراز
Iran, Islamic Republic of
عزیزم قرار نیست ک سه نفرش قبول بشن یه نفر بیشتر نمیخواد اگه رای نیاورد به نظرت آبروش رفته
بویراحمد گرمسیر
Iran, Islamic Republic of
خواب دیده، خیر باشه
همین ها هم بهش رای نمیدن
کل طرفدارش جمع کرده به نام کیسفی
۳ اسفند جشن پیروزی تاج کبیر
هتریک از رگ گردن بهش نزدیکتره
دیل مرکز بویر احمد گرمسیر
Iran, Islamic Republic of
هشتاد درصد ارا مال اقای مهند اردلان زینل زاده میباشد وعده دروغ به کاندیدای دیگر ندهید شما مسلمان هستید دروغ نگوید
دیل
Iran, Islamic Republic of
تاجگردون راست به دیلیها نگفت خودش را خراب کرد
گشین
Iran, Islamic Republic of
ایول زینل زاده
گشین
Iran, Islamic Republic of
ایول زینل زاده
قشقایی
Iran, Islamic Republic of
لطفا به آقای زینل زاده بفرمایید شما که با حضرات راستی نشستید و توافق نامه امضاء کردین به قول خودتان حالا چطور شده به همین زودی از راست برگشتی و می خواهی همه را چپ و راست کنی . همشهری عزیزم حافظه مردم اینقدر هم که شما فکر می کنید ضعیف نشده
Iran, Islamic Republic of
خیلی عالی
بویراحمدی
Iran, Islamic Republic of
مگه دوران شهرداری یادت رفته،و خودتو دوباره نبر
گناوه
Iran, Islamic Republic of
دوران شهرداریش خیلی عالی بود بعد از خودش هنوز یک متر بلوار درست شده
خادم
Iran, Islamic Republic of
تمام فک فامیلش برد سر کار تا فهمید زینل زاده میخاد بیاد مجلس برا زینل زاده . که تیرش خورد به سنگ مردم به این جور افراد سیاسی که حاضرن برا دیگران درس میکنن نباید رای بدن البته خدا جای حق نشسته
Iran, Islamic Republic of
جسارتا؛بین گنجسک وسیمرغ اگه قراره ؛یکیشون توجنگل باشه؛سیمرغه نه گنجشک(کسی جامعه روبه جنگل تشبیه نکرده)
خلیل
Canada
آقای زینل زاده. ، خطتب گنجشک شما نبودید ، کسان دیگری بود . هنوز ی جوجه گنجشک سرلی .
سرلی : به جوجه ای میگویند که تازه از تخم دراومده و پر و مو در نیاورده .
Iran, Islamic Republic of
اگه تاجگردون.کسی گنجشک صدا نمیکرد
Iran, Islamic Republic of
اون گروه ازراستیهایی که باهاسون نشستیدوامضاءکردید؛چطور؟اوناروهم میخواین چپ وراست کنید😂
گچ
Iran, Islamic Republic of
حالا بخند من خودم دو دور به تاج رای دادم ولی الان پشیمانم
کیسفی
Iran, Islamic Republic of
همایش به نام کیسفی ها بود ولی تعداد کیسفی ها حداقل تعداد حضار بود ، به یاری خدا به زودی همایش طایفه بزرگ کیسفی رو برای حمایت از دکتر تاجگردون ملاحضه می فرمائید .
Iran, Islamic Republic of
درود بر دکتر زینل زاده کاردان و شایسته. تا آخر همراهتیم مرد بزرگ
Iran, Islamic Republic of
درود با آرزوی موفقیت
دوست
جناب زینل زاده تا امروز نشنیدم که از برنامه ای حرف زده باشی شما که از دیگران میخواید که برنامه ارایه بدن. لطفا شما از غرور و تکبر حرف نزنید بقول دوستمون حافظه مردم خیلی هم کوتاه نیست شما در زمان شهرداری حاضر نبودی جواب سلام کسی رو بدی. پیش بینی من برای آرای شما سه هزار رای است خیلی خودت اذیت نکن.
Iran, Islamic Republic of
تاجگردون که ۸سال نماینده هیچ برنامه ای نداره و فقط حرف علیه رقیب میزنه . زینل زاده که تازه اومده این هم امتحان میکنیم ببینیم این چطوره
برافتابی
Iran, Islamic Republic of
جون خوت ای دوهزار رای که ایخون وت بیین خراب نکن بیشو و حسینی شاید یه فرجی وابی در برابر تاجگردون
Iran, Islamic Republic of
جون خوت سولت نیرسه بر افتویی ، اتفاقا زینل زاده خیلی رای داره تا ۲۵۰۰۰ رای مطئنم اگه این دوره نشه هنوز جوان هست دوره بعد صد درصد میره میگی نه نگاه کن
Iran, Islamic Republic of
اگه یادت نیست یا اون وقت نبودی برو بپرس اون زمانی که زینل زاده ۳۰ سالش بود نفر اول شورا با ۱۲۰۰۰ هزار خورده ای رای اورد، پس الکی حرف نزن
کیسفی
Iran, Islamic Republic of
اگه نمیدونی یا اون وقت نبودی برو بپرس زمانی که شورا شد با ۱۲۰۰۰ هزار خورده ای رای اورد نفر اول شد پس الکی حرف نزن
دشتمور
Iran, Islamic Republic of
خطاب به برافتابی تو که اسم برافتابی
همشهری
Iran, Islamic Republic of
برادر عزیز گل آری جنابعالی به ۸هزار رای نمیرسه خواهشم به حمایت یکی ازکاندیدها برو کنار..اگراحترامی برای طرفدار تنت فاعل هستی..البطه این را بگم دوست داشتم شما رای اول باشید ولی واقعیت را باید پذیرفت
طلا در جهان 32 دلار گران شد

طلا در جهان 32 دلار گران شد

با شیوع ویروس کرونا خارج از چین و تاثیرات احتمالی آن بر رشد اقتصادی جهان، خرید طلا افزایش ...
ماهاتیر محمد استعفا کرد

ماهاتیر محمد استعفا کرد

 ماهاتیر محمد نخست وزیر ۹۴ ساله مالزی روز دوشنبه در پی اختلافات سیاسی در دولت ائتلافی ...
قالیباف 72 درصد آرای مردم تهران را کسب کرد

قالیباف 72 درصد آرای مردم تهران را کسب کرد

محمدباقر قالیباف سرلیست فهرست وحدت اصولگرایان تاکنون با کسب حداقل یک میلیون 350 هزار ...