تاریخ انتشار
شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۹
کد مطلب : ۴۱۳۸۵۷
به مناسبت روز جهانی غذا برگزار شد

آغاز به کار نمایشگاه توانمندسازی صنایع غذایی در یاسوج

۰
کبنا ؛استاندار کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه برپایی این مراسم گفت: سبک زندگی، تغذیه مناسب و توجه به محصولات سالم و ارگانیک از اولویت‌های اساسی است که باید موردتوجه ویژه قرار گیرد.
حسین کلانتری افزود: این نمایشگاه حامل پیام بزرگی است و می‌تواند نقشی اساسی در آگاهی بخشی و روشنگری خانواده‌ها برای استفاده از مواد غذایی سالم و تضمین‌کننده سلامت جامعه داشته باشند.
وی خاطرنشان کرد: داشتن زندگی سالم، بهره‌مندی از مواهب زندگی، الگوی مناسب و سبک سالم زندگی ازجمله آه آف مهمی است که این نمایشگاه‌ها دنبال می‌کند.
وی با اشاره به اینکه کنترل قند، نمک و چربی و رعایت تمام اصول استفاده صحیح از مواد غذایی نیازمند افزایش آگاهی مردم است، گفت: سلامت و امنیت غذایی مردم و تضمین سلامت غذایی ازجمله سیاست‌های بهداشت و درمان است.
کلانتری بابیان اینکه بخش اعظمی از مواد غذایی در روستاها تولید و تأمین می‌شود، عنوان کرد: به‌کارگیری علم روز و آخرین تکنولوژی‌ها در استان ضروری است.
 وی با اشاره به اینکه نقش روستا در این راستا نقش پررنگی بوده گفت: باید در انتقال تکنولوژی، تأمین منابع و تسهیلات به روستاها تلاش کنیم تا روستاهای استان به روستاهای مولد تبدیل شوند.
کلانتری افتتاح این نمایشگاه را فرصت مناسبی برای آگاه‌سازی مردم برشمرد و افزود: امیدواریم این نمایشگاه مورداستفاده مطلوب و مناسب قرار گیرد.
این نمایشگاه شامل 23 غرفه است که 9 غرفه آن مختص به شرکت‌های آشامیدنی و مابقی از شرکت‌های مواد غذایی حضور دارند.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

ختم لاکچری

ختم لاکچری

روز‌های گذشته بود که ویدیویی از یک قبرستان لاکچری در بخش لواسانات استان تهران منتشر شد،...
تكذيب هرگونه تجمع در گچساران

تكذيب هرگونه تجمع در گچساران

سرهنگ سيدمحمود موسوي فرمانده نيروي انتظامي گچساران گفت: «کليپ مربوط به درگيري بين مردم ...
قالیباف زیر فشار جوانان

قالیباف زیر فشار جوانان

در قضیه تاجگردون مشخص بود که او تمایلی به حذف او نداشت. غیبت او در جلسه‌ شعبه 12 مجلس ...