تاریخ انتشار
شنبه ۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۵
کد مطلب : ۴۱۲۱۳۹
رضایت شهروندان برای شهردار یاسوج مقدم است؛

عدالت خدمات رسانی؛ یاسوج در حال برون رفت از گره‌های ترافیکی / یاسوج متعلق به همه است

۲
کبنا ؛ترافیک شهر یاسوج خیلی کلافه کننده است، معضلی که روی اعصاب هر شهروندی رفته و با آن روبرو شده است. شهرداری یاسوج اقدامات موثری در راستای برون رفت مرکز استان از ترافیک انجام داده، که اجرای 220 هزار مترمربع آسفالت با کیفیت طی سه ماه مهمترین گامی بود که مقدم برای یاسوج برداشت.
روند رو به رشد و گسترش شهر یاسوج حاصل یک کار یک شبه نیست، تیم کارشناسی و برنامه‌ریز مقدم اصولی را برای شهر یاسوج طراحی کرده‌اند که همان برنامه‌ها یکی یکی در حال پیاده شدن است. در نگاه نستهن مقدم شهردار یاسوج هیچ فرقی بین مردم شهرک امام حسین(ع) و یا اهالی شرف آباد و یا زیرتل نیست او عدالت در خدمات رسانی را مهم می‌داند و بارها گفته است که باید عدالت خدمات رسانی در شهرداری یاسوج برقرار شود. چرا که شهرداری یاسوج متعلق به همه مردم استان کهگیلویه و بویراحمد به ویژه مردم شهر یاسوج هست و این را مردم باید با تمام وجودشان حس کنند. البته نشاط و شادابی شهروندان و فرهنگ سازی برای بالا بردن مشارکت مردم در حفظ داشته‌های شهر کار اولویت‌داری است که مقدم و تیمش نیز آن را به خوبی با اجرای برنامه‌های فرهنگی دنبال می‌کنند.

220 هزار متر مربع آسفالت با کیفیت در یاسوج اجرا شد
شهردار یاسوج از اجرای ۲۲۰ هزار متر مربع آسفالت در معابر شهر یاسوج طی سه ماهه گذشته سالجاری خبر داد.
 نستهن مقدم با بیان این خبر گفت: طی سه ماه اخیر ۲۲۰ هزار متر مربع از معابر شهر یاسوج آسفالت با کیفیت و استاندارد صورت گرفته است.

مقدم تاکید کرد: همه آسفالت های انجام شده از مرحله تولید آسفالت، پاکسازی، زیرسازی و رگلاژ معبر، رعایت ضخامت استاندارد و نحوی اجرای ان با نظارت کامل دستگاههای نظارتی و آزمایشگاه مکانیک بوده است.
وی با بیان اینکه آسفالت معابر شهر یاسوج بر اساس اولویت بندی در محلات مختلف و مرکز شهر صورت گرفته است، ادامه داد: اجرای آسفالت در معابر مرکز و محلات شهر یاسوج ادامه خواهد داشت.
مقدم تاکید کرد: آسفالت باکیفیت و مناسب حق شهروندان است و شهرداری یاسوج بر همین اساس امسال شعار نهضت آسفالت را عملی کرد و تحقق بخشید.
شهردار یاسوج بیان کرد: اجرای پروژه 45 متری، پل چهارم بشار، اصلاح اساسی و اقدامات در حوزه فضای سبز و زیباسازی، پروژه شهرک جوشکاران، پروژه اتصال پل چهارم بشار به سروک، طرح جامع ترافیکی شهر یاسوج، پروژه پایش تصویری، پروژه احداث پردیس سینمایی، پروژه کارخانه بازیافت و پروژه های جدول گذاری، کانال دفع آب های سطحی و پیاده روسازی از دیگر فعالیت های در دست اجرای شهرداری یاسوج است.
 
تشریح اقدامات بلند مدت و کوتاه مدت شهرداری یاسوج در حوزه ترافیک/ از اصلاح هندسی و رنگ آمیزی سرعت کاه ها تا طرح جامع ترافیک و سامانه پایش تصویری
 
شهردار یاسوج با تشریح برنامه های بلند مدت ترافیکی شهر یاسوج به از آغاز مرحله جدید اصلاح هندسی میادین و تقاطع های شهری و رنگ آمیزی سرعتکاههای شهر یاسوج خبر داد.
نستهن مقدم با اعلام این خبر گفت: در راستای ارائه خدمات ترافیکی مناسب به شهروندان، برنامه های متعدد کوتاه مدت و بلند مدت ترافیکی در شهر یاسوج در حال اجراست.
مقدم بیان کرد: اصلاح هندسی میادین و تقاطع های شهری بر اساس مصوبات شورای ترافیک در شهر یاسوج در حال اجراست.
وی افزود: عملیات اصلاح هندسی در میدان انقلاب شهر یاسوج اجرا شده است.
مقدم بیان کرد: عملیات رنگ آمیزی سرعتکاههای معابر شهری یاسوج جهت افزایش زاویه دید و همچنین زیباسازی نمای بصری نیز از دیگر برنامه های در حال اجراست.
وی تاکید کرد: ایجاد سرعت کاه ها بر اساس مصوبات شورای ترافیک و از مطالبات جدی و درخواست های شهروندان است که بنا به ضرورت مکلف به اجرای آنها هستیم.
شهردار یاسوج ادامه داد: خط کشی معابر از دیگر برنامه های شهرداری است که با انتخاب پیمانکار واجد شرایط در معابر شهر یاسوج همزمان با آسفالت جدید اجرا خواهد شد.
نستهن مقدم خاطرنشان کرد: مطالعات طرح جامع ترافیک شهر یاسوج از سال گذشته آغاز شده است و در نیمه دوم سال ۹۸ به شورای ترافیک جهت تصویب نهایی ارسال خواهد شد که بر اساس این طرح مسائل ترافیکی شهر یاسوج را برای یک دوره ۱۵ الی ۱۸ ساله نیازسنجی و رفع خواهد شد.
وی از مزایای این طرح گفت: با شناسایی مشکلات و گره ها و حتی اصلاح هندسی برخی معابر این طرح کمک بزرگی به ترافیک شهر در یک دوره بلند مدت خواهد کرد.
شهردار یاسوج به ضرورت فرهنگ سازی در حوزه ترافیک شهری تاکید کرد و بیان داشت: در شرایط فعلی و تا فرهنگ سازی کامل و نصب دوربین های پایش ما به این سرعت کاه ها نیاز داریم و ایجاد سامانه پایش تصویری یکی دیگر از برنامه های در دست اقدام شهرداری یاسوج است.
مقدم خاطرنشان کرد: زیرساخت‌های این حوزه در مراحل تکمیلی است و در آینده‌ای نزدیک تحقق نصب دوربین‌های پایش و ارتقای کنترل‌های ترافیکی و بهبود وضعیت امنیت شهری را خواهیم داشت.
 
هرس درختان در فضای سبزشهری
برپائی میز خدمت شهرداری در مصلی امام(ره)  
زیر سازی و روکش آسفالت شهرک جهاد(نبوت 10)
 
 
زیر سازی و روکش آسفالت ابوذر 8

زیر سازی و روکش آسفالت خیابان‌های زیر تل نهضت بزرگ آسفالت در محله شرف آباد اجرای عملیات زیر سازی خیابان مهر(شرف آباد) روکش وآسفالت فرعی چهارم شهرک امام حسین( ع) زیرسازی و روکش آسفالت شهرک امام حسین (ع)  
روکش آسفالت انقلاب 2
 
آسفالت و زیرسازی و آسفالت کوچه ی بین انقلاب 1و 2
 
جشن بزرگ نشاط اجتماعی ، شهروند سالم 2
 
روکش آسفالت نبوت 5

 
نام شما

آدرس ايميل شما

کانون پرورش فکری...
Iran, Islamic Republic of
درود بر دکتر مقدم
کارهای خوبی انجام شده و امیدواریم به نقطه ی مطلوب برسد.
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
قیر پاشی هاتون افتضاحه.هدف سیاه کردن کوچه ها نباشه با کیفیت کار کنید که چند سال بیشتر عمر کنه اون آسفالت.متاسفانه رعایت نمیشه.
هادی
Iran, Islamic Republic of
محله جانبازان شرف آباد خیلی وضعیت نامناسبی داره از شهردار محترم و فهیم، جناب آقای دکتر مقدم تقاضا داریم رسیپگی نمایند
Iran, Islamic Republic of
شهرداری کار شاخی نکرده این آسفالت و زیرسازی وظیفه اش هستش وگرنه این کارها رو دهیاری ها هم با کیفیت بالاتر هم انجام میدهند
اصفهانی
Iran, Islamic Republic of
اقاس شهردار با این همه دست اندازی که تو اینشهر درست کرده ای می شد کل خیابونها را روکش کرد لا اقل برو شهری مثل اصفهان راببین و تجربه کسب کن بعد بیا شهر دار بشو
Iran, Islamic Republic of
شعا ر توخالی نده مردم می بیننن اسفالت امامت و نبوت ابوذر وظیفه شهرداری چه ربطی به ترافیک داره راست میگی چهار تا زیر گذر ویا خیابان جمهوری را باز کن تا مردم ببین اونها کارهای کوچکی که شما کردید توی بوق و کرنا وظیفه شهرداری حتی اگر یک ادم بی ادعا شهردار باشه اینها جز نیاز اولیه یک شهره
کامل
Iran, Islamic Republic of
هر وقت خیابان جمهوری به ابشار باز شد اونوقت ادعا داشته باس
همشهری
Iran, Islamic Republic of
با اینهمه.امان از یک متر بازگشاهی ترافیک خیابان جمهوری خواهیم دید این دوره هم تموم میشه وشهردار وشورای شهر هیچگون اقدامی درخصوص خیابان اصلی شهر که پیشانی یاسوج میباشد انجام نداده اند . مسولیت را ترک میکنند
Iran, Islamic Republic of
،سلام، الی من بعد پدانیم مشکل ترافیک آسفالت آن هم آسفالت از نوع خاله خورزویی وانتخاباتی،مشکل ترافیک این نظموچر آغ های راهنمای ورانندگی اسنن که وسط میدان استانداری چراغ میگذرد ،که ماشین ها راحت رد بشن،یا چراغ که سبز میشه بعد احتیاط میشه که باز مآشین ها بهم نخورد باید صبر کرد،افرین مشکل ترافیک چه راحت حل شد
شهروند
Iran, Islamic Republic of
شهرداری را جاوید شهردار اسبق با80 ملیلرد ورشکست کرد رفت چیزی توکاسه نمانده
خدا اموات مقدم بیامرز حداقل با نداری خوب شهر را حفظ کرده
با 80 ملیارد میشد 4تا تقاطع غیر همسطح در یاسوج می ساخت دستگاه نظارتی باید از جاوید بپرسد کجا هزینه کردی
سلامت
Iran, Islamic Republic of
خوشحال میشیم اگه کلا شهرداری رو تعطیل کنید و شعار ندین
هببه
Iran, Islamic Republic of
دمشه ببندی بهتره شهرداری کو جمع کنید بابا
۲۵ جمله الهام بخش که کمک می‌کند متفاوت فکر کنید

۲۵ جمله الهام بخش که کمک می‌کند متفاوت فکر کنید

 امروزه تغییر معنا و مفهومی مترادف با پیشرفت و حرکت رو به جلو پیدا کرده است و بسیاری ...
۱۶ حقیقت که نشان می‌دهد دنیا نسبت به قبل جای بهتری برای زندگی شده است

۱۶ حقیقت که نشان می‌دهد دنیا نسبت به قبل جای بهتری برای زندگی شده است

درست در میانه همه‌گیری یک مرض کشنده، شاید این روزها بهترین زمان برای صحبت‌کردن در مورد ...
قالیباف شانس اصلی ریاست است/ موتلفه پشت میرسلیم را خالی کرد!

قالیباف شانس اصلی ریاست است/ موتلفه پشت میرسلیم را خالی کرد!

معاون حزب موتلفه گفت: با توجه به اینکه منتخبان مجلس یازدهم تصمیم نهایی را در مورد ریاست ...