تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۴
کد مطلب : ۴۱۰۴۷۲
کبنا گزارش می‌دهد

آغاز سفر «کلانتری» به شهرستان‌های کهگیلویه و بویراحمد / کهگیلویه اولین مقصد استاندار (+ تصاویر )

۰
کبنا ؛به گفته حسن روحانی رئیس جمهور، «او به عنوان نیروی خستگی‌ناپذیر شهرت دارد و استان کهگیلویه و بویراحمد نیز نیازمند عنصر فعال اجرایی است تا استعدادها و ظرفیت‌های استان را برای استان و کشور فعال سازد. این استان دارای مردمانی وفادار و انقلابی است و در دفاع مقدس حضور فعالی داشتند و امروز برای آبادانی کشور در صحنه هستند. و آقای کلانتری نیروی فعال و آشنا به استان است و با روحیه بسیار بالا قطعاً می‌تواند در استان کهگیلویه و بویراحمد تحول ایجاد کند.»
حسین کلانتری استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد در سومین روز مدیریت سفرش را به شهرستان‌های استان آغاز کرد و او به شهرستان کهگیلویه سفر و قرار است علاوه بر تشکیل شورای اداری در این شهرستان از مناطق دیشموک و قلعه رئیسی هم بازدید به عمل آورد.
به گزارش کبنا، از ظهر روز چهار شنبه ( 29 خرداد ماه ) و در سومین روز مدیریت حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد، استاندار سفر دو روزه‌ای را به مناطق مختلف شهرستان‌های کهگیلویه آغاز کرد.
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کهگیلویه و بویراحمد در خصوص جزئیات این سفر، گفت: حسین کلانتری سفر خود را ظهر امروز و با بازدید از جاده‌های شهرستان چرام آغاز کرد.
سید محمد تقوی افزود: استاندار در بازدید از جاده یاسوج _ چرام ضمن آگاهی از وضعیت جاده، از لزوم تعریض و رفع نقاط حادثه خیز این جاده سخن گفت.
تقوی گفت: استاندار در راهدارخانه جوخانه شهرستان چرام حاضر و از نزدیک شرایط این راهدارخانه را مورد بررسی قرار داد.
وی با اشاره به حضور استاندار در محل وقوع حادثه چند روز پیش در منطقه آب حیات که ۸ نفر از اعضای یک خانواده جان خود را از دست دادند، گفت: دکتر کلانتری حوادث جاده‌ای روزهای اخیر را تاسفبار خواند و از مدیران مربوطه خواست نسبت به ایمن سازی جاده‌های ارتباطی دقت و جدیت بیشتری داشته باشند.
مدیر کل روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: استاندار در خصوص جاده‌های ارتباطی شهر چرام، خواستار ارائه گزارشی کامل از وضعیت این جاده‌ها و تلاش برای رفع مشکلات پروژه‌های نیمه تمام شهرستان، شد.
تقوی اظهار داشت: دکتر کلانتری در ادامه از تصفیه خانه آب شرب شهر سرفاریاب بازدید به عمل آورد و از نزدیک در جریان روند احداث این پروژه قرار گرفت.
وی افزود: استاندار در ادامه و در دومین روز سفر خود از بخش‌های دیشموک و قلعه رئیسی و مناطق کمتر توسعه یافته شهرستان کهگیلویه بازدید و از نزدیک مهمترین مشکلات این مناطق را بررسی خواهد کرد.
 تقوی پایان بخش سفر استاندار را حضور در شورای اداری شهرستان کهگیلویه و بررسی مشکلات و رایزنی با مدیران و مسئولان این شهرستان‌ها و مناطق، جهت تسریع در تکمیل پروژه‌های نیمه تمام عنوان کرد.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

حهادی
Iran, Islamic Republic of
به ایشون بفرمایید .. را به یک بن بست رساند و قشر کارمند را نابود کرد و مدیران بی عرضه و ناتوان انتخاب کرد و هزاران مورد که ناگفتتی هست را هرگز به این شهرستان نیاورد.
آیا نزاع میان ایران و آمریکا شخصی شده است؟ / آیا استیضاح "دونالد ترامپ" در سنای آمریکا رای می‌آورد؟

آیا نزاع میان ایران و آمریکا شخصی شده است؟ / آیا استیضاح "دونالد ترامپ" در سنای آمریکا رای می‌آورد؟

یش از این، روابط ایران و آمریکا، ضربه سختی از شخصی شدن نزاع خورده بود. وقتی ترامپ به ...
ماهیگیری سیاسی از داغ مسافران؟

ماهیگیری سیاسی از داغ مسافران؟

سخنگوي دستگاه ديپلماسي در پايان تاکيد کرد: ما از همه طرف‌ها درخواست مي‌کنيم که موضوعات ...
اعترافات قطره چکانی پنتاگون درباره عین الاسد

اعترافات قطره چکانی پنتاگون درباره عین الاسد

من از مسئولان، جویای وضعیت عین الاسد و پسرم شدم ولی کسی جواب گوی من نیست.رسانه های آمریکا ...