تاریخ انتشار
جمعه ۱۰ تير ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۰
کد مطلب : ۴۴۹۷۶۲
ویدئو

معاون اجرایی سد چم شیر؛ به انتهای کار رسیده ایم/ سد آماده بهره برداری می شود/پیشنهادات و راهکارهای اشتغالزایی فاضل به مدیران استانی و شهرستانی(+فیلم)

۱
گزارش مهندس محمدرضا فاضل از آخرین وضعیت و روند اجرایی سد چم شیر و پیشنهادات و راهکارهای اشتغالزایی کبنا ؛جلسه شورای اشتغال شهرستان گچساران با حضور معاون برنامه ریزی فرماندار گچساران و و اعضای شورای اشتغال درسالن کنفرانس فرمانداری گچساران برگزار شد.
به گزارش کبنا نیوز:معاون اجرایی طرح سد و نیروگاه چم شیر در این نشست اظهار کرد:بیش از ۱۰ سال از عملیات اجرایی پروژه سد ونیروگاه چم شیر گچساران می گذرد که اکنون به مراحل پایانی بهره برداری خود نزدیک می‌شود.
محمدرضا فاضل  بیان کرد: در ابتدای کار ۲ هزار نفر نیرو در این پروژه عظیم فعالیت داشتند که با توجه به اتمام کارها در حال حاضر ۷۰۰ نیرو فعالیت می کنند.
فاضل با اشاره به اینکه با تکمیل و بهره برداری سد و نیروگاه چم شیر شاهد ریزش نیرو در این پروژه خواهیم بود، افزود: انتظار می رود در پایان سال آبگیری این سد بزرگ اجرا شود.
 وی تصریح کرد: با آبگیری این پروژه ذخیره ۲.۳ میلیاردی آب را در سد و نیروگاه چم شیر خواهیم داشت، که این اقدام می‌تواند مشاغل پایداری را در حوزه گردشگری و کشاورزی با توجه به‌ پتانسیل ها به وجود آورد.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

نشئه درد

نشئه درد

به اجبار پدرم ازدواج کردم و به اجبار همسرم مواد مصرف کردم، اما به‌خاطر فرزندانم پاک شدم ...
برجام در دسترس؟

برجام در دسترس؟

«ایران و آمریکا به میز مذاکرات بازخواهند گشت»؛ خبری که دیروز جوزپ بورل در نشست خبری خود ...
نظر عباس عبدی در باره تجمع نوجوانان شیراز

نظر عباس عبدی در باره تجمع نوجوانان شیراز

بهتر است از برگزار‌كنندگان تشكر كنيد كه چشم‌ها را به اين واقعيت‌ها آشنا كردند. جلوگيري ...