کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

فیلم/

حمایت جمعی از بانوان شهرستان گچساران از امید قنبری+فیلم

18 خرداد 1400 ساعت 15:40

در خصوص اهمیت امنیت برای یک انسان،مخصوصا یک زن،توجه به این امر،موضوع قابل توجهیست که با قرار گیری نیروهای حراست در پارک ها و معابر شهری،این مهم حاصل خواهد شد


نشست جمعی از بانوان شهرستان گچساران در حمایت از امید قنبری کارمند نمونه و اخلاق مدار کلینیک تامین اجتماعی گچساران و کاندیدای ششمین دوره انتخابات میاندوره ای شهرستان های گچساران و باشت برگزار شد.
به گزارش کبنانیوز: خلاصه ای از متن سخنرانی مهندس امید قنبری،کاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای شهر دوگنبدان،دراین نشست به شرح زیر است.
به نام خدا
ضمن عرض سلام و ادب و احترام خدمت همشهریان محترمه،بانوان نجیب و فرهیخته شهر وحوزه ی انتخابیه دوگنبدان.
کمال تقدیر و تشکر را دارم از شما بزرگوارانی که علی رغم شرایط کرونایی شهرستان،پذیرای دعوت ما گشته و موجبات دلگرمی ما را در ادامه ی این راه،فراهم کردید.
همانطور که مستحضرید،اینجانب،امید قنبری با استعانت از پروردگار بزرگ و با کسب اجازه از محضر بزرگان، در این دوره انتخابات شورای شهر دوگنبدان شرکت کرده ام..

لذا با توجه به حکمت و رحمت بیکران الهی وهمچنین حمایت و پشتیبانی همشهریان محترم، امیدوارم که بعنوان یکی از اعضای شورای اسلامی شهر دوگنبدان ،انتخاب گشته ودر راستای حق وعدالت وتوسعه وآبادانی در این امر مهم قدم بردارم ودر خدمت تمامی همشهریان ،جوانان ومردم بلند اندیش، در کلیه ی نقاط حوزه ی انتخابیه ی شهر بوده واهداف وبرنامه های مهم را با کمک وهمراهی دیگر اعضای محترم ومنتخب و مردم فرهیخته ی این شهر، برنامه ریزی کرده وبه نتیجه برسانیم .
لذا در این امر خطیر وآگاهانه تنها لطف وعنایت خداوند ومردم بزرگوار است که ما را همراهی می نماید.
در ادامه ی بحث،به جهت اینکه بیش از پیش مصدع اوقات شریفتان نشوم،بخشی ازاهداف،برنامه ها و پیشنهادهای خود را به صورت مختصر و تیتر وار بیان کرده ولیکن توضیحات بیشتر و عمیق تر را جهت اطلاع بیشتر شما عزیزان در فضای مجازی در دسترس قرار خواهیم داد  که در این راستا، از شما خواهشمندم با آگاهی،منش و تفکربزرگ خویش تمامی موارد را در نظر گرفته ومورد بحث وبررسی قراردهید.وبا ارائه ی انتقادات،پیشنهادات و نظرهای آگاهانه ی خویش در پایان جلسه، بنده را دراین امربزرگ بعنوان خدمت گزار وبرادر وفرزند کوچک خویش یاری نمائید.
امید است که رحمت های بی شائبه وفراوان خداوند نیز در این امر خیر شامل حالمان گردد.


از جمله ی این برنامه ها میتوان به :
■خدمت به مردم
■ توسعه،عمران و آبادانی شهر
■مشارکت جوانان،زن و مرد در اداره ی امور شهر
■ارائه ی راه حل های نوین جهت رفع مشکل ترافیک شهری
■حفظ معماری شهر و نوسازی بافتهای فرسوده ی شهر
■افزایش فضاهای سبز وفضاهای فرهنگی وتفریحی در شهر
■بهبودوتوسعه ی حمل ونقل شهری با توسعه ی شبکه ی اتوبوس رانی وتاکسی رانی
■تسهیل در رفت وآمدجانبازان ،معلولین ،نابینایان وناشنوایان با انجام تغییرات فیزیکی هوشمند در معابر شهری
و از انجایی که جلسه،ویژه ی بانوان ارجمند بوده،تعدادی چند از اهداف خود حول محور حقوق شهروندی ویزه ی  بانوان را خدمت شما عرض میکنم:
در فرآینـد توسـعه، زنـان تنهـا بهرهمندشـدگان از مواهب توسـعه نیسـتند، بلکه در
فرآینـد توسـعه، زنـان به عنـوان عاملان و ایجاد‌کننـدگان آن به شـمار میروند.
حق مشارکت سیاسی،اجتماعی و فرهنگی،از جمله حقوق پر اهمیت بانوان به شمار میرود و ممانعـت از
شـرکت زنـان در ایجـاد فرهنـگ و جامعـه، موجـب عقـب ماندگی بشـریت میگـردد.
فلذا اینجانب،برنامه هایی به جهت افزایش مشارکت اجتماعی و فرهنگی بانوان دارم که از جمله ی انان میتوان به برگزاری جلسات و همایش های بانوان با اعضای شورای شهر به صورت چند ماهی یک بار و توجه به درخواست ها،انتقادات و پیشنهادات آنان،
برگزاری ورزش های گروهی ویژه بانوان،
اهمیت بیشتر به اماکن ویژه بانوان از جمله پارک بانوان.
در خصوص اهمیت امنیت برای یک انسان،مخصوصا یک زن،توجه به این امر،موضوع قابل توجهیست که با قرار گیری نیروهای حراست در پارک ها و معابر شهری،این مهم حاصل خواهد شد.
عزیزان،عرایض بنده تقریبا به اتمام رسیده هرچند همانطور که خدمتتان عرض کردم  مطالب بیشتر و عمیق تر را در فضای مجازی در دسترس شما بزرگواران قرار خواهیم داد
و در اخر،اگر شما عزیزان،پرسش،انتقاد پیشنهاد و ایده هایی دارید در همین جلسه مورد بحث قرار میدهیم
بنده در خدمت و پاسخگو هستم.
 


کد مطلب: 435215

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/video/435215/حمایت-جمعی-بانوان-شهرستان-گچساران-امید-قنبری-فیلم

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir

1