تاریخ انتشار
چهارشنبه ۴ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۲۳
کد مطلب : ۴۳۲۳۴۶
در گفت‌وگو با خبرنگاران مطرح شد

تشریح خدمات ستاد اجرائی فرمان امام در کهگیلویه و بویراحمد؛ از سرمایه‌گذاری 3700 میلیارد ریالی تا رزمایش‌های احسان و همدلی

۱
۱
فایل مرتبط کبنا ؛شایان نادری مدیرکل ستاد اجرائی فرمان امام خمینی (ره) استان کهگیلویه و بویراحمد در گفت‌وگو با کبنا به تشریح اقدامات این ستاد در استان کهگیلویه و بویراحمد پرداخت و اظهار داشت: ستاد اجرائی فرمان امام خمینی (ره) در سه حوزه توانمندسازی اقتصادی، زیربنایی و فرهنگی و حوزه سلامت فعالیت‌هایش را در استان کهگیلویه و بویراحمد شروع کرده است.
وی افزود: حجم سرمایه گذاری ستاد اجرائی فرمان امام خمینی (ره) در استان کهگیلویه و بویراحمد بالغ بر 3700 میلیارد ریال بوده است.
نادری گفت: 30 پروژه راه روستایی و 15 پروژه آبرسانی در دست اجرا داریم و 264 کلاس درس توسط ستاد اجرائی فرمان امام احداث شده است.
مدیرکل ستاد اجرائی فرمان امام خمینی (ره) استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: احداث 54 مسجد و 12 خانه عالم از جمله خدمات زیربنایی ستاد اجرائی فرمان امام بوده است.
   
فیلم ) تشریح خدمات ستاد اجرائی فرمان امام خمینی (ره) در کهگیلویه و بویراحمد
او در ادامه به رزمایش‌های احسان ستاد اجرائی فرمان امام اشاره کرد و گفت: 300 میلیارد ریال، اعتبارات رزمایش‌های احسان و همدلی ستاد اجرائی بوده است.
شایان نادری در ادامه به اقدامات اقتصادی و اشتغالزایی ستاد اجرائی فرمان امام خمینی (ره) در گچساران و سایر نقاط استان کهگیلویه و بویراحمد پرداخت و خدمات ستاد اجرائی فرمان امام را در شهر زلزله زده سی‌سخت تشریح کرد که در فیلم زیر قابل مشاهده است.

   
نام شما

آدرس ايميل شما

محمود رخ افروز
Iran, Islamic Republic of
درود برمهندس نادری
همیشه خوش بدرخشی
نفت؛ مسئله ناتمام ما

نفت؛ مسئله ناتمام ما

دشمنان مصدق اصلاً طاقت آن را ندارند که از هنرهای او چیزی بشنوند و دوستانش هم مطلقاً تحمل ...
بازارِ داغ نامزدهاي انتخابات

بازارِ داغ نامزدهاي انتخابات

آخرین روز کاری سال 99 همراه با اتفاقات بسیاری بود؛ اما شاید مهم‌ترین یا عجیب‌ترین رویداد ...
مروری بر فجیع‌ترین قتل‌های سال؛ جنایت‌های جنون‌آمیز

مروری بر فجیع‌ترین قتل‌های سال؛ جنایت‌های جنون‌آمیز

در جنایت فجیعی مردی سه عضو خانواده‌ای را قربانی کرد تا بتواند سرقت کند. در این جنایت ...