کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

بخش سوم ) گفت‌وگوی ویدئویی کبنانیوز با دادستان یاسوج؛

اعضای شورای شهر یاسوج بجای متهم کردن یکدیگر به فکر مردم باشند / ورود دستگاه قضا به مسائلی در شهرداری یاسوج

10 شهريور 1399 ساعت 1:41

در دستگاه قضا باید بر اساس مدرک و دلیل و سند کار کنیم، توصیه ما این است که نمایندگان مردم در شورای شهر بجای متهم کردن یکدیگر در این مدت باقی مانده به رفع مشکلات مردم بپردازند، ما به مواردی در شهرداری ورود کرده‌ایم و اگر به نتیجه برسد اطلاع رسانی خواهیم کرد.»


پیرامون مسائل مختلف جامعه و استان کهگیلویه و بویراحمد با دادستان یاسوج مرکز استان گفت‌وگویی انجام داده‌ایم، که در ادامه می‌خوانیم. او شهادت سردار سلیمانی را در این برهه از زمان یک هدیه آسمانی می‌داند و می‌گوید: باید شاخص‌های شهید سلیمانی را شناسایی کنیم و باید مطالعه کنیم که چرا همه مردم ایران با هر گرایش سیاسی و نگاهی در مراسم تشییع پیکر او شرکت کردند.
سید علی ملک حسینی دادستان یاسوج در ادامه این گفت‌وگو پیرامون مدیریت‌ها، نمایندگان مجلس، رسانه‌ها، زمین‌خواری، استخدام‌های فله‌ای، نزاع‌های دسته جمعی، حقوق شهروندی، وضعیت شهرهای استان و یاسوج مطالب مهمی را مطرح می‌کند.

بیشتر بخوانید:
 

بخش اول) گفت‌وگوی ویدئویی کبنانیوز با دادستان یاسوج؛ / نیاز مدیریت کشور از نظر ملک‌حسینی

بخش دوم ) گفت‌وگوی ویدئویی کبنانیوز با دادستان یاسوج؛ / تصرف اراضی ملی در سایه غفلت ادارات

دادستان یاسوج در خصوص اختلافات اعضای شورای اسلامی شهر یاسوج می‌گوید: «به اعضای شورای شهر و شهرداری این انتقاد را داریم که به جای اینکه به رفع مشکلات مردم بپردازند درگیر حواشی شده‌اند، اما اگر جرمی هم در شهرداری وجود داشته باشد به آن ورود می‌شود. لذا در حال حاضر نیز پرونده‌های مرتبط با حوزه شهرداری را داریم، اما چون در مرحله تحقیقات دادسرا است امکان رسانه‌ای شدن آن فعلاً وجود ندارد. اینکه بگوییم عضو شورا یا از بیرون کسی دیگری را متهم کند، این برای ما حجت نیست، برخی جرائم باید بصورت خصوصی شکایت شوند، و برخی جرائم که جنبه عمومی دارند نیاز به مدارک و اسناد دارند، بسیاری از تهمت‌ها واقعیت ندارند. در دستگاه قضا باید بر اساس مدرک و دلیل و سند کار کنیم، توصیه ما این است که نمایندگان مردم در شورای شهر بجای متهم کردن یکدیگر در این مدت باقی مانده به رفع مشکلات مردم بپردازند، ما به مواردی در شهرداری ورود کرده‌ایم و اگر به نتیجه برسد اطلاع رسانی خواهیم کرد.»


کد مطلب: 424985

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/video/424985/اعضای-شورای-شهر-یاسوج-بجای-متهم-کردن-یکدیگر-فکر-مردم-باشند-ورود-دستگاه-قضا-مسائلی-شهرداری

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir