کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

کبنا گزارش می‌دهد

دبیر کل جمعیت هلال احمر کشور به یاسوج سفر کرد ( + فیلم و عکس )

3 فروردين 1399 ساعت 16:50

محمود رضا پیروی دبیر کل جمعیت هلال احمر کشور امروز به استان کهگیلویه و بویراحمد سفر کرد.


محمود رضا پیروی دبیر کل جمعیت هلال احمر کشور امروز ( یکشنبه 3 فروردین ماه 98 ) به استان کهگیلویه و بویراحمد سفر کرد.
به گزارش کبنا از یاسوج، در نشست با استاندار کهگیلویه و بویراحمد، دبیرکل هلال‌احمر کشور از اقدامات ضد کرونایی در کهگیلویه و بویراحمد به خصوص تلاش‌های استاندار و هلال‌احمر استان قدردانی کرد.
محمودرضا پیروی دبیرکل جمعیت هلال‌احمر کشور امروز با حضور در استان کهگیلویه و بویراحمد از اقدامات هلال‌احمر استان در برخی از شهرها از جمله شهر سی‌سخت و ایستگاه غربالگیری بازدید کرد و در جریان اقدامات هلال‌احمر این استان قرار گرفت.
پیروی سپس با حضور در استانداری با حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد دیدار کرد و آخرین اقدامات انجام گرفته در راستای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا را از زبان استاندار شنید.


در این بازدید پیروی از اقدامات انجام شده توسط مسوولان استانی به خصوص استاندار در راستای مقابله جدی با شیوع این بیماری قدردانی کرد و گفت: بی‌شک اگر استان کهگیلویه و بویراحمد در حال حاضر وضعیت بهتری نسبت به بسیاری از استان‌ها دارد به دلیل همت و تلاش شبانه‌روزی مسوولان استانی و مجموعه‌های همراه از جمله هلال‌احمر بوده است.
 
استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز با تشریح برخی از اقدامات صورت گرفته از تلاش‌ وافر پرسنل هلال‌احمر استان در راستای پیشگیری از شیوع این ویروس قدردانی کرد.
استان کهگیلویه و بویراحمد تا این تاریخ در صدر پاک‌ترین استان‌های کشور از حیث مبتلایان به ویروس کرونا و فوتی‌های ناشی از آن قرار دارد.


کد مطلب: 419086

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/video/419086/دبیر-کل-جمعیت-هلال-احمر-کشور-یاسوج-سفر-فیلم-عکس

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir