کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

با حضور در فرمانداری کهگیلویه:

«باقریان» نامزد انتخابات مجلس کهگیلویه بزرگ شد / من در عجبم بعضی بعد از 40 سال هنوز کاندیدا می‌شوند / من هزینه مبارزه با فساد را پرداخت کرده‌ام / دلیل برای رد صلاحیتم ندارم

16 آذر 1398 ساعت 17:14

مجید باقریان معاون اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خوزستان نامزد انتخابات مجلس حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده شد.


مجید باقریان معاون اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خوزستان نامزد انتخابات مجلس حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده شد.
به گزارش کبنا، عصر روز (شنبه 16 آذر ماه 98) مجید باقریان معاون اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خوزستان با حضور در فرمانداری کهگیلویه، نامزد انتخابات مجلس حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده شد.
باقریان در جمع خبرنگاران گفت: من در عجبم می‌کنم برخی بعد از 40 سال هنوز می‌خواهند در حوزه کهگیلویه بزرگ کاندیدا شوند. چه کار کرده اید. فریاد مظلومان بی سرپرست این دیار خواهیم بود. اتاق فکری از مجموعه نخبگان تشکیل خواهیم داد. من نگاه طایفه ای ندارم. من قوم ندارم و همه شهروندان کهگیلویه بزرگ قوم من هستند.
باقریان گفت: من تابع خرد جمعی هستم و امیدوارم برای برون رفت کهگیلویه بزرگ از بن بست به اجماع برسیم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود، گفت: اگر عدالت به تمام معنا اجرا شود، قطعاً مشکلی نخواهیم داشت. امیدواریم بعد از سال‌ها شاهد باشیم یک جوان انقلابی اصلاح طلب به مجلس راه یابد.
نامزد انتخابات مجلس حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در ادامه بیان کرد: حتی یک صنعت در حوزه کهگیلویه بزرگ نیامده، چرا این دوستان که در این چله انقلاب، قدرت در دستشان بود. این وضعیت را سامان بدهند. چرا جوانان مظلوم ما که در سایر شهرها مراجعه می‌کنند. انگ غیربومی به آنها می‌زنند. یا فلان برچسب را به آنها می زنند.
باقریان گفت: من آمده ام تا آنهایی که به وسیله نانی، نام مردم را می‌بلعند، از صحنه بیرون کنم.
وی در ادامه اضافه کرد: من به عنوان یک فرد یارانه بگیر آمده ام، بگویم که 95 درصد حوزه انتخابیه ما هنوز محتاج هستند. من باور دارم که این طبقه باید یکی از جنس خودشان را نماینده کنند. تا کسی از جنس همین مردم به مجلس نرود، نمی‌توانند به فکر این طبقه از مردم باشند.
وی گفت: سال‌های مدیدی است که ما گرفتار زور، زر و تزویر بودیم و هستیم.
باقریان در پاسخ به سئوالی در باره رد صلاحیتش، گفت: هیچ دلیل برای رد صلاحیت با خودم ندارم. تنها مدیری که به دلیل مبارزه با فساد با او برخورد کردند، من بودم. مقاومت کردم و هزینه‌اش را هم پرداخت کردم.

متن کامل این گفت‌وگو را در فیلم بالا ببینید.


کد مطلب: 415340

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/video/415340/باقریان-نامزد-انتخابات-مجلس-کهگیلویه-بزرگ-عجبم-بعضی-بعد-40-سال-هنوز-کاندیدا-می-شوند-هزینه-مبارزه-فساد-پرداخت-کرده-ام-دلیل-رد-صلاحیتم-ندارم

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir