تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۰ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۹:۱۷
کد مطلب : ۴۷۸۰۸۲
در پی تشکیل دولت جدید

تکراری‌های کهگیلویه و بویراحمد بساط‌تان را جمع کنید! / شما برای جامعه ملالت‌آور هستید

۹
۰
تکراری‌های کهگیلویه و بویراحمد بساط‌تان را جمع کنید! / شما برای جامعه ملالت‌آور هستید
کبنا ؛با وجود این‌که بارها در رسانه‌های مختلف، خطر حضور تکراری‌ها گوشزد شده، اما باز هم تحرکاتی از سوی برخی پیرمردان دیده می‌شود که بارها پست داشته‌اند، این‌بار نیز آستین خود را بالا زده تا از نعمت تقسیم غنائم بی‌بهره نمانند.
به گزارش کبنا، پس از برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و انتخاب مسعود پزشکیان به‌عنوان رئیس جمهور، امیدهای بسیاری در جامعه شکل گرفت. امید به تغییر، که البته مهمترین وجه ممیزه پزشکیان از سایر نامزدهای انتخابات نیز بود. در واقع، رأی به پزشکیان در وهله نخست، رأی به تغییر بود.
در همان روزهای نخست، گمانه‌زنی‌هایی در مورد ترکیب کابینه دولت چهاردهم در فضای رسانه‌ای منتشر شد. عده‌ی زیادی ظریف را معاون اول پزشکیان می‌دانستند، آذری جهرمی را وزیر ارتباطات، آخوندی را وزیر راه و ... همین‌طور دیگر اعضای کابینه را چیده بودند. به همان نسبت در سطوح پایین‌تر نیز چنین اتفاقی رخ داد. در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد نیز گمانه‌‌هایی در مورد استاندار، فرمانداران، مدیران کل، رؤسا و ... زده می‌شود. جالب این‌جاست تمام این گمانه‌ها حول همان چهره‌های تکراری می‌چرخد.
تا این‌که ظریف آب پاکی را روی دست همه ریخت. او در نشست اعضای مجمع کارآفرینان ایران گفت: بنا داریم دولت جوانی تشکیل شود و واقعا قرار نیست افرادی مانند من که بارها مسئولیت داشته ایم دوباره در این دولت مسئولیت بگیریم، در دوره تبلیغات ریاست جمهوری بارها تاکید کرده ام که من ظریف در دولت مسئولیتی نمی خواهم و برای پست و مقام نیامده ام، حتی پست معاون اولی را به خاطر پست و مقامش حاضر نیستم بپذیرم. بر اساس تصمیماتی که گرفته شده با هدف جوان سازی دولت قرار است ۶۰ درصد از وزرا برای نخستین بار وزیر شوند و شرایط سنی آنان نیز زیر ۵۰ سال باشند.
پس از ظریف، نوبت به سخنگوی دولت اصلاحات رسید. عبدالله رمضان‌زاده در توئیتی نوشت: قبول کنیم پیرمردهایی مثل من، که هریک در دولت‌های گذشته نقشی داشته‌ایم، در وضع نابسامان کنونی کشور قاصر یا مقصر بوده‌ایم.
 او افزود: پس اکنون دور و بر پزشکیان را شلوغ نکنیم و بگذاریم خود او، با نسلی جدید از جوانان و زنان امید را در دل مردم، برای سامان امور، زنده نگاه دارد.
پس از رمضان‌زاده، محمد فاضلی نیز نظر او را تأیید کرد و گفت: ‏این حرف را جدی بگیرید، راهبردی و بسیار تعیین کننده است.
امروز نیز آذری جهرمی در توئیتی، خود و افراد تکراری را ملالت‌آور خواند و نوشت: نیاز است نفس‌های تازه در روح دولت چهاردهم دمیده شود. چهره های تکراری برای مردم ملالت آورند. من به دانشگاه بازمیگردم. حامی مسیری که دکتر پزشکیان برای ‌ بازگشت زندگی⁩ به مردم ایران آغاز کرده اند، خواهم بود ان شالله.
با وجود این‌که در چنین سطحی، یک به یک خود را تکراری می‌خوانند و از عدم حضور خود در دولت می‌گویند، در استان کوچکی همچون کهگیلویه و بویراحمد، تکراری‌ها صف کشیده‌اند که یک به یک پست‌ها را بگیرند. فارغ از این‌که عده‌ای از آن‌ها شایسته‌تر هستند، ولی فرصتی برای ظهور و بروز برایشان فراهم نشده است.
ما در گذشته نوشتیم تکراری‌ها به همان نقش مشورت‌دهی کفایت کنند و در دولت پست نگیرند. اما حالا نظر خود را تکمیل می‌کنیم. تکراری‌ها نه‌تنها در دولت جدید حاضر نشوند، بلکه مشورت نیز ندهند. چرا که مشورت‌های آن‌ها نیز تکراری است.
حضور تکراری‌ها در دولت جدید، نه معقول است و نه مطلوب. آنها حتی محبوب نیز نیستند. معقول نیست، چون نیروهای شایسته‌تری نسبت به آن‌ها در سطح استان وجود دارد و معقول نیست دولت را از حضور سایر گزینه‌ها محروم کرد. حضور آن‌ها مطلوب نیست، چرا که آن‌ها امتحان خود را پس داده‌اند و این استان از حضور آن‌ها نتیجه‌ای نگرفته است. در نهایت، آن‌ها محبوب نیز نیستند. کافیست یک نظرسنجی استانی انجام داد تا متوجه میزان محبوبیت این افراد در سطح استان شد.
رأی شهروندان کهگیلویه و بویراحمدی به پزشکیان، نه به‌خاطر این چهره‌های تکراری، بلکه به‌خاطر وعده پزشکیان برای تغییر بود. چهره‌های تکراری، برای افکار عمومی ملالت‌آور هستند. جامعه آن‌ها را نمی‌پذیرد و پسشان می‌زند.
انتخاب چهره‌های تکراری برای  مدیریت‌ها در همه سطوح مدیریتی، نه مرگ تدریجی، بلکه نوعی خودانتخاری و مرگ سیاسی است. باید پرسید مگر مدیریت‌ها در این استان، ارث و میراث کسی است و یا سندش به‌نام بعضی زده شده است که این‌چنین شال و کلاه کرده‌اند؟
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
این همه تلاش کردند ستاد تشکیل دادند.حالا تکراری و ملال آور
Iran, Islamic Republic of
آفرین.دقیقا.انگار پست ها موروثی شده تو استان
استان کهکیلویه همان چهره‌ای تکراری رای دادند چون چهره جوان جنان مرعوب بودند اصلا ابراز وجود نکردند اصلاثبات قدم نداشتند اینها اینقدر به این شاخه و آن شاخه پریدند که اعتمادی از آنها نیست نیروی اصلاح طلبی که زاکانی تر از زاکانی و جلیلی تر از جلیلی شد چطور باید به آن اعتماد کرد آقایانی که هروقت هر دولتی سر کار می آید یا هر نماینده انتخاب می شود تا در کنار آنها و دست به سینه ایستاده و الان دوباره چرخش کرده باید برای همیشه برود کنار مثلا آقای ستاری فر از استان نباید در انتظار پست و پشتیبانی داشته باشد چون در دوران غربت این نیروهای تکراری به قول شما اسبش دوند که فکر می کرد با این تاختن دیگر هیچ کس جلودارش نیست و حتی نیروهای تحت مدیریتش در استان
Iran, Islamic Republic of
اونهمه جوون خودجوش که دیده شدند و دانشجوهایی که میدونستن احتمالا با قبولی جلیلی زندگی آینده شون نابود میشه مرعوب چی بودن برادر عزیز، مردم بعلت عملکرد همین تکراری ها از دولت ها زده شدند
United Kingdom
با توجه به اینکه مصاحبه های اختصاصی و تخصصی از سوی سازمان آموزش و پرورش در آزمون استخدامی آموزگاری سال ۱۴۰۳ در استان برگزار گردید که بعلت اینکه مصاحبه گر ها از یک طیف ووابسته به نماینده اسبق مردم در مجلس شورای اسلامی بوده اقدام به تخلفات متعدد نموده و اسامی مورد نظر و همسو قبول شده اند و علیرغم مراجعات متعدد به اداره مزبور پاسخگو نبوده و اعلام داشته که سازمان سنجش اعلام نموده اعتراض قابل قبول نیست ضمن اینکه طی تماس‌های متعدد با سازمان سنجش اعلام نموده هیچگونه دخل و تصرفی در خصوص مصاحبه ها نداشته و با مرکز استان مربوطه می باشد آیا این حق و عدالت است که صدای ما داوطلبین شنیده نمی شود و هیچ کسی پاسخگو نیست. از سازمان های نظارتی و قضایی خواهشمندیم در این خصوص پیگیری و شفاف سازی نمایند
Iran, Islamic Republic of
عالی نوشتی
احسنت
محمد ولایی
Iran, Islamic Republic of
مدیران کنونی به اجبار کارمندان را وادار کرده بودند به جلیلی رای دهند::: چرا؟؟؟ ایا چنین عزیزانی لیاقت دارند؟؟؟ بانکها قول وام داده بودند که دروغ گفتند::: فقط مردم عادی ازادانه رای دادند احسن به رسانه که نظر مردم را بیان میکند
Iran, Islamic Republic of
خدا پدرش را بیامرزد که این یادداشت را نوشت
گل اقا
Iran, Islamic Republic of
این گرگ سالعاست که با گله آشناست
برای رای جمع کردن نمین حرفها را میزنند یعد تو بیا مثلا پیدا کن ظریف یا آذری جهرمی را
فردا نگاه کن تاجگردون دوباره چطور استان را به تاراج میبرد و همون گزینه های وابسته و قدیمی خودش را مسئولیت میده
امام زمان (ع ) که نیومد حداقل یا عذراییل فرجی برسان
چرا صدای هیچ نهاد ناظری در برابر نقش‌آفرینی دولتی‌ها به نفع یک نامزد خاص درنیامد؟

چرا صدای هیچ نهاد ناظری در برابر نقش‌آفرینی دولتی‌ها به نفع یک نامزد خاص درنیامد؟

تمام عزم دولتمردان شهید رییسی با بکارگیری رسانه‌ها و امکانات در اختیار خود، مصروف تلاش ...
ایران در دو راهی

ایران در دو راهی

با وجودیکه بخش اعظم اصولگرایان در دوره ریاست جمهوری روحانی مخالف برجام بودند، رئیسی اصولگرا ...
در بهشت زهرای تهران چه خبر است؟

در بهشت زهرای تهران چه خبر است؟

اگرچه برخی مسئولان تاکید دارند که قیمت قبر‌ها به ویژه در تهران نجومی نیست، اما بازار‌های ...
1