کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

در مطلبی آمده است

امام جمعه باشت: پشت پرده‌های منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد چه خبر است؟

3 آذر 1401 ساعت 11:35

امام جمعه باشت نوشت؛ این روزها اداره کل منابع طبیعی برای آفت کِرم‌ برگ‌خوار باید برنامه‌ریزی کند، تمهید کند، نباید فرصت از دست برود، از تجربیات استفاده شود.


امام جمعه باشت نوشت؛ این روزها اداره کل منابع طبیعی برای آفت کِرم‌ برگ‌خوار باید برنامه‌ریزی کند، تمهید کند، نباید فرصت از دست برود، از تجربیات استفاده شود.
به گزارش کبنا، حجت‌الاسلام امید گنجه امام جمعه شهرستان باشت در مطلبی به آفت کرم برگ‌خوار که به جان بلوط‌های شهرستان باشت و کهگیلویه و بویراحمد افتاده، اشاره کرد و نوشت: این روزها اداره کل منابع طبیعی برای آفت کِرم‌ برگ‌خوار باید برنامه‌ریزی کند، تمهید کند، نباید فرصت از دست برود، از تجربیات استفاده شود.
یادش بخیر
خطبه‌های بلوط تبدیل به مطالبه‌ ملی شد.
این روزها اداره کل منابع طبیعی برای آفت کِرم‌ برگ‌خوار باید برنامه‌ریزی کند، تمهید کند، نباید فرصت از دست برود، از تجربیات استفاده شود.
این در حالی‌ است که اداره منابع طبیعی باشت همچنان و بعد از چندین ماه رئیس ندارد؟؟ چه عواملی در انتخاب رئیس برای این اداره خلل ایجاد کرده!؟ چه‌کسی پاسخ‌گوست؟ آیا باید مسائل پشت پرده به منابع طبیعی آسیب وارد کند؟؟؟
اگر همین فردا رییس انتخاب شود باز هم بخشی از فرصت را از دست داده‌ایم!!! چرا آنها که به کتاب خدا قسم یاد کرده‌اند... 
دوست عزیزم؛ مدیرکل محترم منابع طبیعی جناب آقای‌جاوید بخت، منابع طبیعی باشت در معرض آسیب‌ جدی‌ است منتظر اقدام شما در معرفی مدیر اداره منابع طبیعی باشت هستیم.
گنجه‌ای امام جمعه باشت


کد مطلب: 454800

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/report/454800/امام-جمعه-باشت-پشت-پرده-های-منابع-طبیعی-کهگیلویه-بویراحمد-خبر

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir

1