کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

احضار چهره‌های سیاسی و بازیگران به دادسرا برای ادای توضیح

29 آبان 1401 ساعت 9:03

طی روز‌های گذشته برخی از چهره‌ها برای توضیح در خصوص انتشار مطالب غیر مستند یا توهین‌آمیز به دادسرا احضار شده‌اند.


طی روز‌های گذشته برخی از چهره‌ها برای توضیح در خصوص انتشار مطالب غیر مستند یا توهین‌آمیز به دادسرا احضار شده‌اند.
به گزارش کبنا به نقل از میزان، برخی از چهره‌ها از جمله؛ محمود صادقی، پروانه سلحشور و یحیی گل‎محمدی برای توضیح در خصوص انتشار مطالب غیر مستند یا توهین‌آمیز به دادسرا احضار شده‌اند.
در پی برخی اظهار نظر‌های بدون استناد در مورد وقایع اخیر، همچنین انتشار مطالب تحریک‌آمیز در جهت حمایت از اغتشاشات خیابانی از سوی برخی چهره‌های سیاسی و همچنین تعدادی از سلبریتی‌ها، این افراد امروز جهت پاسخگویی به مقام قضایی به دادستانی تهران احضار شدند.
گفتنی است طی روز‌های گذشته از تعدادی افراد، در مورد صحت ادعا‌های تحریک‌آمیز مطرح شده در مورد اغتشاشات، مستندات و ادله خواسته شده که با گذشت چند روز، تاکنون هیچ مستند و دلیلی ارائه نشده است و در نتیجه این افراد جهت توضیح در خصوص مطالبی که منتشر کرده‌اند به دادسرا احضار شده‌اند.
دادسرا
در همین رابطه همچنین طی یک هفته گذشته نیز پنج نفر از چهره‌های سینمایی جهت پاسخگویی در مورد انتشار مطالب غیرمستند و تحریک‌آمیز به دادسرا احضار شدند. اسامی این افراد به این قرار است: الناز شاکردوست، میترا حجار، باران کوثری، سیما تیرانداز و هنگامه قاضیانی.
سه فرد دیگر نیز باید طی روز‌های آتی به مقام قضایی در مورد مطالب غیر واقعی مطرح شده پاسخگو باشند.
این گزارش حاکی است؛ عباسی، رئیس‌اندیشکده یقین نیز که‌اتهاماتی را به فوتبالیست‌ها وارد کرده بود، برای پاسخگویی به مقام قضایی به دادستانی احضار شده است.


کد مطلب: 454615

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/report/454615/احضار-چهره-های-سیاسی-بازیگران-دادسرا-ادای-توضیح

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir

1