تاریخ انتشار
سه شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۴
کد مطلب : ۴۴۹۳۷۱
سرپرست شبکه بهداشت و درمان گچساران خبر داد

پلمب ۲ واحد غیرمجاز پوست و زیبایی در گچساران

۰
کبنا ؛سرپرست شبکه بهداشت ودرمان گچساران گفت: ۲ واحد غیرمجاز پوست و زیبایی در گچساران که اقدام به انجام فعالیت‌های زیبایی و لیزر درمانی می‌کردند، پلمب شد.
 سید طاهر حسینی افزود: این ۲ مرکز توسط کارشناسان نظارتی شبکه بهداشت ودرمان گچساران شناسایی و بعد از چند نوبت تذکر به آنها و توجه نکردن به تذکرات، پلمب و به مراجع قضایی معرفی شدند.
 وی اظهارکرد: در راستای برخورد با مراکز غیر مجاز پوست و زیبایی و بدلیل دخالت در امور پزشکی و حفظ سلامت شهروندان مراکزی که اقدام به فعالیت‌های غیرمجاز می‌کنند به مراجع قانونی معرفی خواهند شد.
 سرپرست شبکه بهداشت ودرمان گچساران خاطرنشان کرد: خط قرمز شبکه بهداشت و درمان حفظ سلامت شهروندان بوده و هر گونه اقدام که باعث خدشه دارشدن سلامت مردم شود با عکس العمل کارشناسان شبکه بهداشت و درمان مواجه خواهد شد.
 
به گزارش کبنا به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان گچساران، حسینی بیان کرد: شهروندان محترم می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی درمانی، سریعاً موضوع را به سامانه ۱۹۰ اطلاع دهند و یا به صورت حضوری موضوع را به کارشناسان نظارت بر درمان شبکه بهداشت گزارش کنند تا با متخلفین برخورد قانونی صورت پذیرد.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

پریدن مرغ از سفره‌ها

پریدن مرغ از سفره‌ها

 مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی ایران می‌گوید: اکنون قیمت مرغ زنده در بازار به‌طور ...
امتداد همیشگی شریعتی

امتداد همیشگی شریعتی

تغییر، نیازمند همبستگی است و رؤیای مشترک لازمه همبستگی. افراد پراکنده و جدا از هم و فاقد ...
خوانشی از مسیر یک کابینه

خوانشی از مسیر یک کابینه

درست یک سال از زمانی که جمال عرف، رئیس ستاد انتخابات کشور، 28 خرداد را به‌عنوان روز برگزاری ...