تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۲۰
کد مطلب : ۴۲۷۶۶۴
جلسه علنی شورای اسلامی شهر یاسوج برگزار شد

کنایه سنگین دهراب‌پور به احمدی‌کیش / احمدی‌کیش با چه کسی برای شهردار شدن مخالفت کرد / خوبانی: تیم فوتبال شهرداری یاسوج احیا شود / نگین‌تاجی: از عملکرد شهردار انتقاد دارم و حاضر به مناظره هستم

۲۷
۰
کنایه سنگین دهراب‌پور به احمدی‌کیش / احمدی‌کیش با چه کسی برای شهردار شدن مخالفت کرد / خوبانی: تیم فوتبال شهرداری یاسوج احیا شود / نگین‌تاجی: از عملکرد شهردار انتقاد دارم و حاضر به مناظره هستم
کبنا ؛ جلسه علنی شورای اسلامی شهر یاسوج به ریاست محمد رحیم دهراب‌پور و با حضور پنج عضو شورا در محل برگزاری جلسات شورای شهر برپا شد.
به گزارش کبنا، صبح امروز ( چهارشنبه 28 مرداد ماه 99) جلسه علنی شورای اسلامی شهر یاسوج به ریاست محمد رحیم دهراب‌پور و با حضور پنج عضو شورا در محل برگزاری جلسات شورای شهر برپا شد و در این جلسه پیرامون فروش املاک شهرداری و احیای تیم فوتبال شهرداری یاسوج مباحثی مطرح شد.
محمد رحیم دهراب‌پور رییس شورای شهر یاسوج، اغلب بحث امروز آقای احمدی کیش خطاب به اینجانب بود و باید عرض کنم راجع به بیماری آقای آشنا تنها می‌توانیم آرزوی سلامتی کنیم و کاری از کسی ساخته نیست، کما اینکه روزانه تعداد زیادی از دوستان و خانواده ما درگیر شده و کاری از کسی ساخته نیست و همه به نوعی درگیر هستیم. درباره تجلیل از خبرنگاران هم نمی‌توانستیم از همه تجلیل داشته باشیم و همان تعداد کمی که همکاری کردند دعوت شدند اما آمادگی استقبال از همه خبرنگاران را در جلسات شورا داریم.
دهراب‌پور افزود: در این جلسه به چگونگی تشکیل تیم فوتبال شهرداری یاسوج و تاثیر آن بر شهر پرداخت و اظهار داشت: تیم فوتبال یک تصمیم قانونی بود و طی چند جلسه با حضور مسوولان مطرح و مورد موافقت قرار گرفت، و همه چیز آن قانونی بود.
 وی افزود: تیمی که با تیم‌های بزرگ بازی کرد و موفقیت‌های خوبی کسب کرد و در دور چهارم شورا فعالیت این تیم کنسل شد، و الان ما در این دور شورا خواستار فعالیت مجدد تیم هستیم.
 دهراب‌پور در ادامه خاطرنشان کرد: بنده یکی از افرادی هستم که از ته قلب دوست دارم پروژه ۴۵ متری به اتمام برسد، چرا که علاوه بر حل مشکلات ترافیکی باعث رونق اقتصادی و رفاه حال شهروندان خواهد بود. شریان حیاتی برای شهر بوده و اغلب مالکان از دوستان و فامیل‌های بنده هستند و دوست دارم این منطقه زودتر رونق بگیرد.

رییس شورای شهر یاسوج در واکنش به سخنان «احمدی کیش» مبنی بر فروش املاک در دور دوم و سوم گفت: بنده به صراحت می‌گویم که در این ادوار ملکی به فروش نرفته‌است، و اگر مدعیان مدرکی دال بر فروش ارائه دادند بنده حاضرم عذرخواهی کنم.
 دهراب‌پور در ادامه خطاب به احمدی کیش گفت: شما یکی از افرادی هستید که در امور شهرداری بیشترین دخالت را دارید و شهردار با مشورت شما کار می‌کند.  اینکه ادعا دارید در این دوره هیچ دخالتی در امور شهرداری نداشتید و همه کارشکنی از دیگران بوده و پروژه‌ها به افراد خاص واگذار شد صحیح نیست زیرا همان روز اول خود شما پا روی پا گذاشتی و گفتی من باید شهردار را تعیین کنم و از طایفه من باشد. جرقه اختلافات زده شد، بنده مخالف شهردار شدن هم طایفه‌ای شما نبودم، اما گفتم که فردی توانمند و متخصص را انتخاب کنید، و گزینه بنده نیز از بین هم‌طایفه شما مشخص شد که هم کاردان و هم توانمند بود، اما شما پشت پا زدی و مخالفت کردید. و امروز هم شهردار بدون اجازه شما قدمی برنمی دارد و همه کارهایشان باهماهنگی شماست. در طول این ۳ سال هم سکوت نکردید و بیشترین تصمیمات شهردار با دخالت و خواسته مستقیم شماست و اگر ثابت کردید چه در این دوره و چه دوره‌های قبل بنده اعمال نفوذی داشتم، از شما و مردم عذرخواهی می‌کنم.

 در ادامه فرشید احمدی کیش عضو شورای شهر یاسوج، در خصوص تیم فوتبال شهرداری یاسوج با بیان اینکه هیچگونه امتیاز و قرار دادی از این تیم در شهرداری موجود نیست، اظهار داشت: ما هم مثل جوانان این شهر دغدغه راه‌اندازی تیم فوتبال شهرداری یاسوج را داریم، اما باید درباره چگونگی شکل‌گیری این تیم در ادوار گذشته شورای شهر شفاف‌سازی شود.
احمدی کیش در ادامه با اشاره به موضوع فروش املاک شهرداری، افزود: من از رسانه‌ها تقاضا دارم که تحقیق کنند در ادوار دوم، سوم و چهارم شورا آیا زمینی از طرف شهرداری یاسوج فروخته نشده؟
وی گفت: فعالیت‌های سازمان شهرداری یاسوج در حال انجام است، و یک ساعت نیز وقفه ایجاد نشده‌است، و تمام دستگاه‌ها در حال کار هستند.
احمدی کیش افزود: امروز دنیا درگیر ویروس منحوس کروناست که نه ثروت می‌شناسد و نه فقر، نه مقام می‌شناسد و نه پست، اما عده‌ای از دوستان بدون در نظر گرفتن مشکلات احتمالی و عواقب عدم توجه به این بیماری، برخوردهای نسنجیده‌ای دارند که جای تفکر دارد.
وی با اشاره به سخن امام حسین (ع) مبنی بر اینکه «اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید»، خاطرنشان کرد: خطاب به ریاست محترم شورا باید عرض کنم در این شرایط بحرانی که مردم و حتی یکی از اعضای شورا به واسطه مبارزه با بیماری کرونا در بستر است انتظار می‌رفت حاشیه‌های گذشته و دسته بندی‌ها را کنار گذاشته و ضمن همدردی با این همکار و دوست چندین ساله، در رسانه‌ها شایعه پراکنی نکنید و غیبت ما را به حساب حاشیه‌ها نگذارید.
وی اشاره کرد: باتوجه به اینکه طی روزهای اخیر ارتباط نزدیکی با آقای آشنا داشتم و به احتمال اینکه ماهم درگیر شده باشیم اقدام به انجام آزمایش کردم و بهترین گزینه بنابه سفارش پزشک این بود که تازمان جواب آزمایش در قرنطینه بوده و از حضور در جلسه خودداری کنم.
وی گفت" اینکه در ظاهر ادعای دین کنید اما در عمل غیر از آن رفتار کنید درست نیست و اسباب ناراحتی دیگران را فراهم کرده‌اید.
احمدی کیش تصریح کرد: نمونه دیگری از رفتارهای دوگانه شما در برخورد با خبرنگاران بود که از خبرنگاران همکار و همیار شورا تجلیل نکردید بلکه افراد بخصوصی را دعوت کردید که تنها پشت پرده با شما و تیمتان همکاری می‌کنند و بلندگوی شما شده‌اند.
وی در بخش دیگری از تذکرات خود یادآور شد: شما قریب به ۱۲ سال در شورای شهر یاسوج حضور داشتید و دارید، درحالیکه شعارهای زیادی دارید ولی عملتان کجاست؟ تیم فوتبال را در دوره سوم که شما بودید
به نام شورا و شهرداری راه اندازی کردید اما واقعیت این است که جزو نام ظاهری و هزینه برای شهرداری چیزی نداشته و هیچ گونه سند مالکیت یا صاحب امتیازی برای شهرداری وجود ندارد، امتیاز به نام چه کسی بود؟ چه کسانی آن را فروختند و حالا مبالغ میلیاردی که از حساب شهرداری برداشت شد کجا رفت؟
وی خاطرنشان کرد: من ۳ سال سکوت کردم اما دلیل نمی‌شود شما در رسانه‌ها پشت سر ما شعار دروغ سر دهید.
احمدی کیش با بیان اینکه جناب آقای دهرابپور شما در روز افتتاح پروژه ۴۵ متری کجا بودید؟ و رسانه‌ها بهتر است بروند تحقیق کنند نزدیکان کدام عضو شورا در ادوار شورای شهر پشت مناقصات و قراردادهای شهرداری بوده‌اند. مااز شما انتظاراتی داشتیم که هیچکدام محقق نشد، دوران تصدی شما تماماً تنش و حاشیه بود و مصوباتی که خودتان هم تدوین می‌کردید ظرف مدت کمی لغو می‌شد، ما امید داشتیم شما استوار باشید زیرا می‌دانیم رئیس باید از لحاظ اخلاقی و انسانی مدیریت بیشتری داشته باشد ولی این مهم محقق نشد.
 
به گزارش کبنا، فرشاد نگین تاجی دبیر و عضو شورای اسلامی شهر یاسوج نیز در این جلسه با گلایه از برخی رسانه‌ها، گفت: بنده مخالف نقد نیستم، اما انتخاب تیتر «جواب شدید اللحن معاون شهردار به عضو شورای شهر» غیر حرفه‌ای بود، و همچنان به عملکرد شهردار انتقاد دارم و حاضرم در حضور اصحاب رسانه و اساتید و مردم به تنهایی با شهردار، معاونین و اعضای موافق وی مناظره کنم.
 https://mehredena.ir/wp-content/uploads/2017/05/photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7-%DB%B0%DB%B5-%DB%B2%DB%B7_%DB%B1%DB%B1-%DB%B0%DB%B2-%DB%B3%DB%B3.jpg
 مسعود خوبانی عضو شورای اسلامی شهر یاسوج نیز  در این جلسه با بیان اینکه امیدواریم همه بیماران کرونایی و آقای آشنا عضو شورای شهر هر چه سریعتر شفا پیدا کنند و انتظار می‌رود همه در رعایت پروتکل‌های بهداشتی جدیت داشته باشند، اظهار داشت: ما هم از مشکلات مالی شهرداری خبر داریم و در دوره فعالیت شورای حاضر بارها بر راه‌اندازی این تیم تاکید شده، و از شهرداری تقاضا داریم که در مدت باقی مانده، تمام تلاش خود را برای احیای تیم فوتبال شهرداری یاسوج به کار بگیرد.

ادامه دارد...
نام شما

آدرس ايميل شما

United States
جناب دهراب پور الان چندماهه حقوق گیر ما نیومده بجای تیم داری فوتبال به فکر کارگران بیچاره باش شما تا به حال یک بار از حق و حقوق کارگران صحبت نکردین
Iran, Islamic Republic of
شما همون بهتر حقوق گیرت نیاد گسی که در یک دستگاه کار میکنه و نمیدونه که هزینه فرهنگی صرف حقوق کارگران نمیشه را حیفه خقوق بهش داد
Iran, Islamic Republic of
والا . به اندازه کل عمرش کیف کرده من ای شورا
Iran, Islamic Republic of
احمدی کیش از شهرسازی چه سر رشته ای داری البته همین سر رشته رو داری که هدایت اکبری رو راضی کنی که دونفری شهر هم خوبه
صادق
Iran, Islamic Republic of
احمدی کیش در شورا و شهرداری هیچکاری هم برای ایل تامرادی نکرد فقط حرف زد
Iran, Islamic Republic of
مرکز ااستانی که اعضای شورایش هنوز بر اساس مناسبات قومی انتخاب میشوند وتازه همین منتخبین هم هیچ تعاملی با هم ندارند چطور میشود از اینها انتظار حل مشکلات را داشت..به صحبتهای این عزیزان و حتی منتخبین دوره های گذشته که نگاه کنید محور بسیاری از صحبتها قومیت هست
..شهر و شهروند قواعد خاص خودش را دارد که با افکار کهنه و عشیره بازی و باند سازی نمیتوان کاری از پیش بردبعضی عزیزان احتمالا نمیخواهند بپذیرند مرکز استان متعلق به همه ی مردم استان است نه یک قبیله یا طایفه یا باند و گروه خاص.
گودرزی
United States
حیف دهرابپور که در این شورا داره وقت و عمرش تلف میکنه
حسین
Iran, Islamic Republic of
اگه احمدی کیش گفته هم طایفه ای من را شهردار کنید قطعا دور بعد هم به ایشان رای خواهم داد. چون به خواسته ما و خودشون دست یافت.
تامرادی
Iran, Islamic Republic of
هیچکس دیگه به احمدی کیش رای نمیده چه کار مثبتی انجام داده که توقع رای داره؟
مروت
Iran, Islamic Republic of
فقط فیلم .و نمایش و هر هفته یه سناریوی تکراری و بی معنی .
بس است دیگر .
خاک بر سر امثال ما که به شما رای دادیم که بجای پرداختن به مسائل شهری بحث های خاله خورزویی می کنید..
واقعا باید به حال شهر یاسوج گریست ..
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
ضمن احترامی که برای سایت وزین کبنا قائل هستم .
متاسفانه نحوه برخورد ما با مسئولین طوری شده که یک نفر مسئول قبل از اینکه به فکر کار و عملکرد باشه فقط دنبال نشان دادن خود و حرف زدان به هر طریقی است چون ماها بعنوان مردم و رسانه ها فقط اونهایی که بیشتر دنبال تریبون و حرف زدن هستند به نمایش میگذاریم . بنابراین یک مدیر یا مسئول بجای عملگرا بودن فقط دنبال حرف زدن و مصاحبه و غیره است.
هر وقت متر و معیار ما فرق کرد یعنی برای کسانی که صرفا دنبال تبلیغات هستند نه به تبلیغات بلکه عملکردشان را مورد سنجش قرار دادیم ، شخص مسئول هم از چنین رفتارهایی دوری می کند.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
ضمن احترامی که برای سایت وزین کبنا قائل هستم .
متاسفانه نحوه برخورد ما با مسئولین طوری شده که یک نفر مسئول قبل از اینکه به فکر کار و عملکرد باشه فقط دنبال نشان دادن خود و حرف زدان به هر طریقی است چون ماها بعنوان مردم و رسانه ها فقط اونهایی که بیشتر دنبال تریبون و حرف زدن هستند به نمایش میگذاریم . بنابراین یک مدیر یا مسئول بجای عملگرا بودن فقط دنبال حرف زدن و مصاحبه و غیره است.
هر وقت متر و معیار ما فرق کرد یعنی برای کسانی که صرفا دنبال تبلیغات هستند نه به تبلیغات بلکه عملکردشان را مورد سنجش قرار دادیم ، شخص مسئول هم از چنین رفتارهایی دوری می کند.
سریال شورای شهر
Iran, Islamic Republic of
تا ببینیم موضوع داستان هفته بعد سریال چی هست؟؟؟
سریال شورای شهر
Iran, Islamic Republic of
تا ببینیم موضوع داستان هفته بعد سریال چی هست؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
درود بر حاج دهراب پور عزیز و ارزشی و با صداقت
// در بین فامیل خودت
برو یه تحقیق کن ببین حاج دهراب پور در بین فامیل خودت محبوب تره یا خود شما
سعید
Iran, Islamic Republic of
از روزی این شهردار اومده نه امیدی به تیم فوتبال بوده نه امیدی به پیشرفت این شهر بوده دوره های قبلی حداقل یه تیم فوتبال شهرداری بود ذوق و شوقی بین جوانان بود اما حالا چی .خدایی تو که نمیتونی برای این شهر کاری کنی زودتر جمع کن برو
Iran, Islamic Republic of
دوباره نزدیک انتخابات شد و شما یادتون افتاده دعوای زرگری کنید .این شورای طی این ۴سال هیچ کاری انجام نداد درضمن همین اعضا بمدت دوسال شورای شهر رو رها کرده بودند ‌./یاد تو و رونمایی می‌کنه از حراج املاک شهرداری .آخه تو اونجا چکاره ای مردم بیچاره یاسوج به جنابعالی رای دادن تا جلوی این فساد رو بگیری نه در آخر فقط رونمایی کنی .بس کنید دیگه .با تشکر از سایت کبنا درخصوص انعکاس نظرات مردمی
عدالت
Iran, Islamic Republic of
خوش به حال شماها مردم توی نون شبشون موندن شما می خوهید فوتبال بازی کنید مگر شهرداری تربیت بدنیه
عدالت
Iran, Islamic Republic of
خوش به حال شماها مردم توی نون شبشون موندن شما می خوهید فوتبال بازی کنید مگر شهرداری تربیت بدنیه
Ukraine
مردم یاسوج خوب میدونن شهرداری یاسوج که توان پرداخت حقوق کارگر هاش رو نداره توان تیم داری پر هزینه رو هم نخواهد داشت و کسانی که پیگیر این موضوع در این شرایط اقتصادی هستند صرفا پیرو رفتار پوپولیستی به دنبال فریب افکار عمومی هستند.
دنی
Iran, Islamic Republic of
احمدی کیش خیلی ضعف داره نمیدونم کیا بهش رای دادن آدم قحطی بود تو یاسوج؟
مشکین فر
Iran, Islamic Republic of
به خدا مردم یاسوج نباید به اعضای این شورا در انتخابات آتی رای بدن
Iran, Islamic Republic of
شورای شهر!!!خخخخخ
تلزالی
Iran, Islamic Republic of
به جای اینهمه مناقشه و مباحث حاشیه ای که دارین به فکر یک متر فضای سبز باشین باید قبل از انتخابات شوراها امتحان عملی و کتبی برکزار کنند تا عیار ثبت نامی ها بدست بیاد بعد یک روانشناس نخبه باشه که وضعیت روحی روانی انگیزشی افراد را با فرمولهای خاص خود چک کرده و سپس اسامی را معرفی نمایند الان این شهر آسفالتاش داغونن پارکینگ ماشین خوب وجود ندارد خیابانها کم عرضند مبلمان شهری مناسبی نیست نمای خیابانها دلبخواهی شده دستگاههای خدمت رسان بعد از اتمام کار یاد وظایفشون میافتند ،حداقلش برای روحیه دادن و نشاط همشهریان مسیر پیاده روی رفتمو برکشت از زیر پارک ساحلی تا پل شاه محتارمرفت و برگشت درست کنید که لازمه هم برای خانمها و هم آقایان مسن که کمر درد داند هم این یه ار را انجام بدین بهتر از این لاست که هر دو هفته یکبار جلسه بگیر ببند دارین.
Iran, Islamic Republic of
جالبه نیرو های شهرداری چند ماه است حقوق نگرفته اند آقای خوبانی درمورد احیا تیم شهرداری صحبت می کنند
بویراحمد
Iran, Islamic Republic of
واقعا اگه انتظار داریدشهر داری تیم فوتبال راه بیندازد پس تربیت بدنی کارش چیست ایها الناس کار شهرداری هزینه برای شهر است نه فوتبال یکی بیاد بگه کار تربیت بدنی چیست یه پیست داره تو یاسوج خاکی نه شیر اب و نه دستشویی ساختمان ۴ طبقه پر از نیروی انسانی با دریافت اضافه کار ماهانه پیش خدا مسئولید ..
Iran, Islamic Republic of
شورای شهری که بیایدبالا معلومه فقط به فکر خودشان هستند
جنجال 3 کلمه‌‌ای ...

جنجال 3 کلمه‌‌ای ...

شکست استقلال برابر فولاد در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر حواشی زیادی به‌ همراه داشته است....
دعوای بی‌وقت

دعوای بی‌وقت

استعفای ملک‌زاده از وزارت بهداشت آن‌هم با نامه‌ای سرگشاده و چکشی هرچند در این شرایط کرونایی ...
‌تأثیرات کرونا‌ ‌بر انتخابات ۱۴۰۰

‌تأثیرات کرونا‌ ‌بر انتخابات ۱۴۰۰

انتخابات ۱۴۰۰ از چنان اهمیتی برخوردار است که امکان به‌تعویق‌انداختن آن بسیار کم خواهد ...