تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۸
کد مطلب : ۴۴۴۷۰۴
یادداشت ارسالی

انتصابات دولت ایران قوی؛ ناتوانی حسینی در انتصاب نیروهای حوزه انتخابیه

۴
۰
مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
ناتوانی حسینی پور در انتصاب مدیران کل / معمای دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
کبنا ؛پس از کش و قوسهای فراوان پس از شروع به کار مجلس در سال 99 و حواشی بوجود آمده برای حوزه‌ی گچساران و باشت و کنار گذاشتن غلام تاجگردون از مجلس و انتخاب حسینی به عنوان نماینده‌ی مردم گچساران، گمان می‌رفت همسو بودن حسینی با دولت و وجود نیروهای کارامد در حوزه انتخابیه ادامه روند یکه تازی قدرت نیروهای حوزه‌ی گچساران در مسندهای مدیریتی استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داشته باشد.
حال پس از گذشت مدت زمانی از شروع دولت جدید آنچه نمود دارد. درو کردن پستهای مدیریتی توسط نیروهای کهگیلویه و بویراحمد و بی توجهی به نیروهای گچساران و باشت می‌باشد.
اگر از استاندار بعنوان تنها نیروی وابسته به این حوزه فاکتور بگیریم خواهیم دید که با شروع دولت جدید نه تنها شاهد قلع و قمع نیروهای این حوزه بوده بلکه هماهنگی استاندار با دو نماینده دیگر نیز مزید علت در بوجود آمدن این ضعف و نمایان شدن آن برای این حوزه می‌باشد.
پس از به کرسی نشاندن مدیر کل جهاد کشاورزی و ... توسط حجه الاسلام موحد و مدیر کل آموزش و پرورش توسط روشنفکر و عزل نیروی وابسته به حوزه گچساران و بقیه ادارات و معاونت‌ها امید می‌رفت که علوم پزشکی بعنوان یکی از ادارات تاثیرگذار به نیروهای وابسته گچساران برسد ولی با سنگ اندازی دو نماینده دیگر و برخی سیاسیون همچنان پرویز یزدان پناه بعنوان تنها رئیس دانشگاه علوم پزشکی در کشور همچنان بر مسند قدرت یکه تازی کند.
با وجود گذشت چند ماه از دولت ایران قوی و حرکت لاک پشتی تعویض مدیران و ادامه روند اشتباه توسط مدیران اصلاح طلب و اصرار بر ادامه کار با منتسبین به دولت تدبیر و امید، بدون شک دوران مدیریت استاندار نیز زودتر از آنچه تصور می‌شود به پایان خود نزدیک خواهد شد. از طرفی سید ناصر حسینی که پس از چند دوره طلایی نمایندگی تاجگردون سکان وکالت مردم باشت و گچساران را برعهده گرفته است باید مد نظر داشته باشد که با حفظ شرایط موجود نباید امیدی به تداوم قدرت و وکالت مردم در مجلس شورای اسلامی داشته باشد.
به هر حال با ادامه روند فعلی شاید شاهد خداحافظی زود هنگام استاندار و سید ناصر حسینی با کرسی‌های مدیریت در این استان باشیم.
نام شما

آدرس ايميل شما

United States
هر کسی رو بهر کاری ساخته اند
Romania
شک نکن با انتصاب کسانی مانند رضایی ، حیدری، پاکدل ، کوهکن و ... در شبکه بهداشت گچساران ، دوره نمایندگی ایشان تنها ۲ سال خواهد بود!
Iran, Islamic Republic of
جناب آقای حسینی تورا به خون برادر شهیدت تورا به پای جامانده خودت قسمت میدهم اگر قرار است نیروی جایی منصوب کنی حداقل چشم پاک و باعفت باشد تورا به جدت قسمت میدهم کسانی که چشم ناپاک دارند و بی عفتی می کنند و کرده اند از آنها حمایت نکن دختران این مرز بوم مثل دختران و خواهران خودت می باشد نگذارید انسانهای بی غیرت و بی عفت به منصب برسد غیرت دینی و مردانگی خودت را فدای بی دینی و بی عفتی دیگران نکن این دنیای زودگذر را فدای میلیاردها سال قیامت نکن فردای قیامت خود را شرمنده حضرت فاطمه زهرا نباش باز تاکید می کنم از حضرت فاطمه زهرا شرم داشته باشید
Romania
بی صبرانه منتظر عزل یزدانپناه و مدیران خانوادگیش هستیم دانشگاه علوم پزشکی را دریابید که به فنا رفته و سال‌های سال باید خون دل خورد تا جایگاه قبل رو بدست بیاره
(فیلم) از رقص جنجالی حمید لولایی در جوکر تا حمله موشکی یمن به عربستان

(فیلم) از رقص جنجالی حمید لولایی در جوکر تا حمله موشکی یمن به عربستان

حوادث و اتفاقات زیادی در ایران و جهان افتاده که مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته ...
اهداف انتخاباتي درز سند امنيتي؟

اهداف انتخاباتي درز سند امنيتي؟

حدود 48 ساعت پس از درز فايل صوتي منتسب به دو نفر از فرماندهان پيشين سپاه پاسداران، درحالي ...
دزد بازاری در وزارتخانه!

دزد بازاری در وزارتخانه!

وزير نمي‌گويد «تغيير» مي‌‌كنند، مي‌گويد: «بركنار» مي‌‌شوند. اين «بركناري هزار مدير» (نه ...