تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۶
کد مطلب : ۴۳۴۱۴۳
یادداشت ارسالی؛

چهره و اندیشه‌ای نو در گچساران و باشت

۶
۰
مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
چهره و اندیشه‌ای نو در گچساران و باشت
کبنا ؛یادداشت ارسالی؛ چهره‌های تکراری و بدون برنامه که پیشتر فرصت کار و خدمت داشتند اما محصول کار آنها عدم رشد و توسعه گچساران و باشت می‌باشد دست از سر این دیار بر نمی دارتد تا گچساران به عنوان قطب نفتی ایران و با وجود دارا بودن پتانسیل‌های بالای دیگر همچنان از مشکلات و کمبودهای زیادی در بخش‌های مختلف رنج ببرد و دود این مشکلات به چشم‌مردم و جوانان این دیار رود.
در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از سوی مقام معظم رهبری بر توجه به جوانان و اندیشه‌های نو در مسیر حرکت انقلاب اسلامی تاکید شده است و حضور چهره‌های جوان و با صلابت در عرصه‌های مدیریتی و بویژه انتخابات می‌تواند مصداقی از جدیت در این مسیر باشد و گریزی جز اعتماد به جوانان دارای اندیشه و اراده برای پیشبرد اهداف متعالی انقلاب وجود ندارد. البته این موضوع به معنای نفی بزرگان و تجربه آنان نیست بلکه بر عکس می‌تواند به ایحاد بستری برای استفاده بهینه تجربه‌های راهگشای آنها کمک‌کند.
ریحان‌محمدپور یکی از این چهره‌های نو است که آمده است تا با تکرار و انحصار چهل ساله چند چهره و خانواده تکراری بر فضای سیاسی و انتخاباتی گچساران و باشت مبارزه کند. با وجود جوانان و نخبه‌های بیشمار در میان مردم قطعاً و یقیناً انحصار شخصی و خانوادگی بر ظرفیت نمایندگی این حوزه انتخابیه نمی‌تواند زیبنده این حوزه انتخابیه باشد و انتخابات میان دوره‌ای در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ باید نقطه عطف در پایان این انحصار و آغاز یک‌مسیر نو و جدید باشد. اگر این چهره‌ها حرفی برای گفتن و توانی برای عمل داشتند قطعاً پیش از این آنها را به منصه ظهور رسانده بودند ولی حال و روز گچساران نشان می‌دهد کم کاری‌های زیادی انجام شده است.
ریحان محمدپور چهره‌ای که در وهله اول واجد این ویژگی‌هاست و هم‌چنین دارای یک کارنامه و سابقه روشن در خدمت و تعامل با مردم است که همین کارنامه و سابقه تأیید صلاحیت وی از سوی نهادهای نظارتی را سبب شد و در ادامه نیز اعتماد و همراهی مردم را به همراه خواهد داشت. اعتماد و همراهی که نباید آنرا در یک فرد خلاصه کرد بلکه حاوی پیامی مهمی است در مسیر عبور از انحصار و ناکارآمدی و بازگشت به مردم.
رقیب امروز محمدپور قبل از این در مناصب مختلف و بویژه نمایندگی مجلس فرصت ارائه و بروز خود را داشته است پس نمی‌توان انتظار طرح نو و بدیع از وی داشت و تنها با چهره‌های جدید همچون محمدپور است که می‌توان انتظار طرحی نو در انداختن را کشید.
آزمون انتخابات میان دوره‌ای باشت و گچساران یک مرحله حساس در تاریخ این دیار است نه تنها از بابت فرصت تاریخی برای یک شروع جدید بلکه ضرورتی است در جبران فرصت‌های از دست رفته بویژه در بیش از یکسال بی نمایندگی این حوزه اتفاق که عزم و اراده‌ای مضاعف می‌طلبد و اینهمه جز با حضور مردم و اعتماد به چهره و اندیشه نو میسر نخواهد شد.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
تاجگردون گچساران را منطقه ویژه کرد ظرفیت تخت‌های بیمارستانی را تا ۲۵سال آینده تکمیل کرد ابر پتروشیمی را افتتاح کرد سد چم شیر را با جذب بودجه هزار میلیاردی افتتاح کرد در جاده های گچساران انقلاب کرد شما با تخصص وکالت کدوم یک از این کارها و میتونی انجام بدی
Iran, Islamic Republic of
کل شهر وکل زمینهای گچساران رو زیر آب برده مردم این خدمات را با پوست وگوشتشون لمس میکنند وبهشون رای میدن این نیست که موروثی باشه چون مردم می بینن ودرک میکنن رای آورده نمایندگی که ارث بالای کسی نیست این خانواده در کنار تخصص لیاقت داشتن نماینده شدن
Iran, Islamic Republic of
اگرهر نماینده دیگری جای تاجگردون بیاد سر کار هرگز نخواهد توانست خسارت ازدست رفتن غلامرضا را جبران کند چون او رییس کمیسیون تلفیق بودجه بود آیا شما میتونین شش سال رییس کمیسیون تلفیق بشی وشیر بودجه کشور را به سمت شهرمون باز کنی
Iran, Islamic Republic of
ما به خاطر همین نوبودن بهش رای میدیم ولی در دام امثال هدابتخواه وافراطیون باشت وگچساران قرار نگیرد لاید حواسش به بنکو // باشه اگر اینها دورش را حلقه بزنن ما نیستیم
Iran, Islamic Republic of
...................😃😃😃😃😃
ایثارگران
Iran, Islamic Republic of
چه اقای جعفری وچه اقای محمدپور فرقی ندارد نمیتوانید ما بین این دو رفیق تفرقه بیندازید
۳۰۴ نفر تاکنون در انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کردند

۳۰۴ نفر تاکنون در انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کردند

دبیر ستاد انتخابات کشور گفت: در مجموع چهار روز ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات ریاست‌جمهوری ...
بازگشت به‌انتخابات تک‌قطبی

بازگشت به‌انتخابات تک‌قطبی

تأثیر و وزن اکبر هاشمی‌رفسنجانی هم که نه کاملا درون اصلاح‌طلبی و نه اصولگرایی می‌گنجید،...
کشاکش حقوقی ثبت نام در انتخابات

کشاکش حقوقی ثبت نام در انتخابات

نانچه به دنبال تحقق این مشارکت حداکثری هستیم قطعا باید رویه‌ها ی فعلی تغییر یافته و دوباره ...