تاریخ انتشار
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۱۰
کد مطلب : ۴۲۳۶۱۰
یادداشت ارسالی:

مدیری در قواره‌ی وزارت

رضا حسن‌پور
۶
۳
مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
مدیری در قواره‌ی وزارت
کبنا ؛با حکم‌معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان بنیاد شهید کشور،  عدل هاشمی پور به عنوان ریاست هیات مدیره سازمان اقتصادی کوثر، عضو شورای راهبردی اقتصادی بنیاد شهید و امور ایثارگران منصوب و با حفظ سمت مدیرعامل هلدینگ نفت و گاز این سازمان گردید.
کسانی که نسبت به گستردگی و ظرفیت بالای این موسسه بینابخشی اقتصادی و اجرایی شناخت دارند بخوبی از جایگاه و نقش این سازمان در اقتصاد کشور مطلع هستند.
جایگاه این‌موسسه اقتصادی را می‌توان با برخی از وزارتخانه‌های اقتصادی کشور مقایسه کرد و به همین علت است که در حال حاضر یکی وزرای دولت نهم ریاست این سازمان را بر عهده دارد و اینک با حکم معاون رئیس جمهور یکی از بهترین مدیران اجرایی کشور و نائب رئیس سابق کمیسیون انرژی مجلس به عنوان رئیس هیئت مدیره آن معرفی می‌شود.
 انتصابی که نه تنها نشان از شایستگی هاشمی پور در امورات مدیریتی است بلکه برای آندسته از هم استانیها و مردم محروم منطقه جنوب که نگران اتفاقات اخیر و سلب شدن مسولیت از برخی فرزندان استان که در سطوح مدیریت کشور دارای جایگاه بوده‌اند اعتماد به گماردن ایشان در این موقعیت کاری نقطه امیدی خواهد بود تا همچنان فرزندان شایسته این خطه محروم بتوانند توانایی خود را بر همگان و تصمیم گیرندگان کلان کشوری ثابت نمایند.
اگر کمی به رزومه کاری و سوابق اجرایی هاشمی پور نگاه کنیم کسب چنین جایگاهی چندان دور از ذهن نبوده است چرا که قطعاً هاشمی پور از عملکرد مدیریتی و عمرانی قابل قبولی برخوردار است که بار دیگر مورد توجه تصمیم گیرندگان قرار گرفته است و مهمتر اینکه کسب اکثریت آراء برای یک دوره نمایندگی در مجلس شورای اسلامی ایشان را عملاً وارد جمع مدیران توانمند و انگشت شمار در سطح ملی کرده است که می‌توان به رشد آنها امیدوار بود.
بی گمان و با همه این اوصاف در آینده همچنان باید شاهد آن باشیم که در مناصب مدیریتی بالاتر از وی به عنوان نیروی کارآزموده و توانمند استفاده گردد.
با این اعتماد و توجهات و ظرفیت هاشمی پور نمی‌توان وی را در یک استان و جغرافیا محدود کرد و باید وی را یک‌مدیر در تراز ملی دانست که همچنان باید شاهد اثرگذاری وی در عرصه مدیریتی کشور و حضور در جایگاه‌های بالاتر در عرصه ملی باشیم.
----------------------------------
رضا حسن‌پور
نام شما

آدرس ايميل شما

رسا
Iran, Islamic Republic of
خدا وکیلی مطمعنی؟
دهدشت
Iran, Islamic Republic of
حاجی عدل هیچ تخصصی نداره...فقط تو قرارگاه یک سری تجربیاتی کسب کرده که هر انسانی بعد از سی سال میتونه کسب کنه
Iran, Islamic Republic of
جواب ابلهان خاموشی است!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
علی بهزادی ریس شورای اسلامی دیل گچساران
Iran, Islamic Republic of
انتخاب سردار حاج عدل هاشمی پور به عنوان ریس هیات مدیره اقتصادی کوثر تبریک عرض میکنم ومایه خیر برکت بای استان محروم کهگیلویه وبویراحمد میباشد چون تا حالا استان نیروی در بنیاد شهید مرکز نداشتیم وبا رفتن این مرد بزرگ به انجا باعث خوشنودی خانوادها معظم شهدا وجانبازاسرافراز استان شده انشاااه موفق باشد
محمود رخ افروز
Iran, Islamic Republic of
درود بر حاج عدل هاشمی پور
مرد عمل باعرضه و پرتلاش
United States
اون که حتی لحن صحبتش به درد مدیریت... همه میدونن و یقینن به این نتیجه رسیدن
ماجرای انتقاد شدیدالحن از علی مطهری در مجلس چه بود

ماجرای انتقاد شدیدالحن از علی مطهری در مجلس چه بود

«بی‌خاصیت و همیشه طلبکار» این د‌‌‌و صفت تازه‌ترین هجمه عضو جبهه پاید‌‌‌اری به علی ‌مطهری ...
انتقاد تند ضرغامی از اصولگرایان: استاد پیاده کردن آدم‌ها از قطار هستند

انتقاد تند ضرغامی از اصولگرایان: استاد پیاده کردن آدم‌ها از قطار هستند

رییس پیشین صدا و سیما در توییتی به انتقاد از اصولگرایان پرداخت و نوشت: «برخی اصولگراها،...
جزئیات ‌ واگذاری ۵۶۰۰ هکتار جنگل‌ به یک شخص!

جزئیات ‌ واگذاری ۵۶۰۰ هکتار جنگل‌ به یک شخص!

به گفته مدیرکل دفتر حقوقی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور دادگاه تجدیدنظر که رای ...