کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

حلقه‌ی مفقود شده بین نمایندگان ادوار گذشته به نام «اتحاد»، «هم صدایی» و «هم فکری»؛

سخنی با منتخبان جدید مردم در مجلس شورای اسلامی

4 خرداد 1399 ساعت 18:58

نمایندگان ادوار گذشته کمتر دارای" صدای واحدی" برای حل مشکلات و تنگناها بوده‌اند. آسیب خانمانسوزی؛ تحت لوای بخشی نگری، تک روی، تک صدایی و متاسفانه سردسیری و گرمسیری بودن در بین نمایندگان استان جدایی انداخته و موجب فرصت سوزی، اتلاف منابع، هدر رفت فرصتها و عقب ماندگی روزافزون برای استان شده است.


 استان گهگیلویه و بویراحمد در خیلی از زمینه‌های توسعه، عقب مانده و کم برخوردار است. نمایندگان ادوار گذشته کمتر دارای" صدای واحدی" برای حل مشکلات و تنگناها بوده‌اند. آسیب خانمانسوزی؛ تحت لوای بخشی نگری، تک روی، تک صدایی و متاسفانه سردسیری و گرمسیری بودن در بین نمایندگان استان جدایی انداخته و موجب فرصت سوزی، اتلاف منابع، هدر رفت فرصتها و عقب ماندگی روزافزون برای استان شده است.
 آنچه می‌تواند مرهمی برای درمان این زخم کهنه و چرکین باشد، یکی شدن  و پناه بردن به نیروی جادویی اتحاد! آن زمان است که می‌توان مدرس وار در مجلس جهت مطالبات به حق مردم فریاد زد و دین خود را نسبت به این مردم نجیب ادا کرد.
نمایندگان استان در صورتی می‌توانند مفید واقع شوند که دارای دیدگاه سیستمی و کل نگر باشند. داد مردم از شیوه‌ی مرسوم و غلط بخشی نگری درآمده است. آن‌ها از نمایندگان خود انتظار دارند به استان به عنوان یک سیستم واحد و یک خانواده نگاه کنند؛ 
سخن از پتانسیل‌های استان اعم از منابع طبیعی، ذخایر خدادادی و نیروی انسانی خلاق و تحصیل کرده تکرار مکررات است و همه بدان آگاهیم؛ با این وجود می‌بینیم که استان در بسیاری از شاخص‌های توسعه حرفی برای گفتن ندارد.
شوربختانه؛ بعضی اشخاص و رسانه‌ها که منافع شخصی و گاه گروهیشان در پراکندگی و آشفتگی نمایندگان استان است، به این اختلافات دامن می‌زنند. بنابراین هوشیاری همه عزیزان علی الخصوص نمایندگان محترم را اقتضا می‌کند که در دامشان گرفتار نشوند.
نمایندگان عزیز؛ 
بیایید برای رضای خدا و عزت مردم و شوکت خودتان، تفرقه را کنار بگذارید، یکی شوید، بر روی نقاط مشترک تکیه کنید و نقاط جدایی را مرتفع کنید تا یکصدا مشکلات استان را در مجلس فریاد بزنید و به گوش مسئولان کشوری برسانید.
برای رفع مشکلات استان اعم از فقر، بیکاری، کمبود امکانات، بی عدالتی و تبیعض و ده‌ها درد کهنه‌ی دیگر، باید صداقت و سیاست علوی را پیشه کرد و یکی شد!
دیگر فرصت آزمون و خطا نیست و لازم است که هر سه عزیز در مجلس شورای اسلامی و نزد مسئولان کلان کشوری ید واحد باشند.
مردم از مدیریتهای انفعالی، معامله گر، غیر کارآمد و بخشی نگر خسته شده‌اند.
نمایندگان گرامی استحضار دارند که کلید گشایش گره‌ها در توسعه نیروی انسانی و در رأس آن انتخاب مدیران پاک دست، کارآمد، تشنه خدمت و نه قدرت، برخوردار از مهارتهای مدیریتی و همچنین مسلط به علم روز  است.
در پایان از خداوند عزوجل توفیق خدمت خالصانه و سربلندی برای هر سه نماینده شریف و عزیز در هرسه حوزه انتخابیه را مسئلت می‌نمایم.
التماس دعا
رستم دهقان- خرداد 99
 


کد مطلب: 421243

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/note/421243/سخنی-منتخبان-جدید-مردم-مجلس-شورای-اسلامی

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir