تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۶
کد مطلب : ۴۲۰۸۲۵
یادداشتی از حمید محمدی‌زاده؛

پاسخی به منتقدان نشست منتخبین زاگرس‌نشین؛ فکر نان باشید که خربزه آب است

۱۳
۱
مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
پاسخی به منتقدان نشست منتخبین زاگرس‌نشین؛ فکر نان باشید که خربزه آب است
کبنا ؛ نشست هم اندیشی منتخبان استان‌های حوزه زاگرس با حضور 50 نفر از منتخبان که با هدف تدوین مقدمات فراکسیون زاگرس نشینان با هر خط و فکری و در فضای صمیمی و آینده نگر و با حضور جمعی از مدیران عالی زاگرس در راستای وظایف وکالت و مطالبات منطقه‌ای به شکل همگرا برگزار شد واکنش‌هایی را به همراه داشته است. نگاه به زاگرس در بودجه ریزی و کمک به توسعه همه جانبه آن و رفاه این منطقه و پیگیری کردن مشکلات با برنامه ریزی منسجم کار پسندیده‌ای است لذا انسجام نمایندگان این خطه که از خیلی از امکانات اولیه کشور محروم هست چنین نشست‌هایی را برای شناسایی پتانسیل‌ها و بیان مشکلات و ارائه راهگارهای لازم می‌طلبد. و همه نمایندگان و ارای بالای آن‌ها می‌تواند مفید واقع شود. حدود یک سوم از نمایندگان مجلس شئرای اسلامی زاگرس نشین ها هستند که وزنه‌ای کاملاً اثر گذار برمناسبات سیاسی در سطح کشور و درون مجلس است. اگر چه این نمایندگان از یک طیف و جریان نیستند اما فصل مشترک آنها بر آمدن از خطه‌ی زاگرس است که با تعامل و برنامه ریزی منسجم می‌توانند آهنگ رشد و توسعه‌ی این خطه‌ی قهرمان پرور را بالا ببرند.
هر روز خبر می‌رسد که طیفی از نمایندگان جدید در فلان رستوران مراسم افطار بر گزار می‌کنند تا چند رأی به گزینه مورد نظر خود اضافه کنند یا فراکسیون‌ها را بین هم تقسیم کنند. در هیچ جایی صدای اعتراض یا نوشته‌ای در واکنش به این نشست‌ها انجام نگرفت مگر در استان ما و به طور خاص فرزندان شهرستان گچساران که دو یادداشت از آقایان مرادی و پاکدل در فضای مجازی منتشر شد.
 در این دو یادداشت همچون گذشته مطالبی عنوان شده است که زبان از بازگو کردن آنها قاصر و انسان از بیانشان خجل می‌شود. اگر نفس این جلسات اشکال دارد چرا به همه نشست‌ها اعتراض نشده است؟ تنها نشست زاگرس نشینان مورد هدف قرار گرفته است. من از مفصل این نکته مجملی گفتم: خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل ...
 به نظر اینجانب و همه دلسوزان زاگرس نشین این حرکت باعث می‌شود با رأی قابل توجه فراکسیون در مجلس آینده زمینه بالا بردن توان پرداختن به مقوله‌ی توسعه را در ابعاد مختلف در این خطه فراهم کند پس بهتر است که این حرکت حمایت شود نه اینکه با اغراض سیاسی و وزن کشی‌های درون گروهی و شهرستانی این فرصت را به تهدید تبدیل کرد.
به گفته «سید محمد موحد» مورد تخریب قرار گرفتن این نشست یک اقدام سیاسی و نابخشونی است.
 یکی از ساختارهای اصلی مجلس در تمام دنیا تشکیل چنین فراکسیون‌هایی است که چه قبل و چه بعد از تشکیل مجلس برای تعامل و مدیریت آرا و نظر خواهی انجام می‌گیرد. آیا تشکیل یک نشست یا مقدمات یک فراکسیون برای توسعه و پیشرفت یک خطه‌ی محروم از کشور در سایه‌ی اتحاد و انسجام ملی در جهت رعایت عدالت توزیعی و شناسایی ظرفیت‌ها برای توسعه‌ی مناطق، در راستای برنامه‌های دشمن است؟ و این همه داد و فریادها را لازم دارد؟
اگر حافظه جنابتان یاری دهد به فاصله‌ی دو ماه تا آغاز رسمی مجلس یازدهم تلاش‌ها، جلسات و رایزنی‌های اصولگرایان برای هماهنگی بیشتر در مجلس یازدهم و تمایل برای تعیین تکلیف زود هنگام رییس و هییت رییسه، فراکسیون‌ها و کمیسون های مجلس آینده در روزهای سخت و طاقت فرسای کرونایی کشور انجام می‌گرفت چرا اعتراضی نکردید؟
 نشست منتخبان جوان مجلس یازدهم که باحضور محسن رضایی، محمد دهقان و سخنرانی مهرداد بذر پاش برای هماهنگی و شتاخت یکدیگر در مجلس آینده که حتی سختی بیماری کرونا هم تاثیری نداشت برگزار شد؛ که به گفته احسان خان دوزی منتخب مجلس آینده خط قرمز و ممنوعیت جلسه صحبت بر سر ریاست بود اما حمایت از کاندیدای پایداری ریاست مجلس هم سخن به میان آمد. چرا در این زمینه مقاله‌ای ننوشتید؟ جلسات متعدد دیگر اصولگرایان در فضای حقیقی در حال برگزاری است، بویژه آنکه (محمد رضا تاج الدینی) از منتخباتن مجلس و مردان احمدی نژادی گفته است: اصولگرایان قرار است هیئت ریسه را پیش از آنکه مجلس یازدهم رسماً آغاز شود انتخاب کنند. سفر قالیباف به خوزستان نشست پنجاه و شش نفر از منتخبان مجلس یازدهم و تمهید مقدمات تشکیل فراکسیون انقلاب به دعوت ابوالفضل ابوترابی نمونه‌های دیگر این جلسات است. پس چرا با این وجود چراغ خطرتان روشن نشد و احساس تکلیف نکردید؟
نتیجه آنکه شما عزیزان کاری به نشست‌ها و جلسات ندارید گویا با شخص برگزار کننده مشکل دارید ...
فکر نان باش که خربزه آب است
--------------------------------------------
حمید محمدی‌زاده
نام شما

آدرس ايميل شما

باشت
Iran, Islamic Republic of
آقای محمدزاده چندسال پیش یعنی دودوزه گذشته هم زاگرنشینان که اکثریت اصلاح طلب بودن هم نماینده داشتن چطور ان موقع به فکر فرمایشات جنابعالی نبودن
حتما جوابت این است آن موقع نیاز به رای آنها نبود
عندالمطالبه
باشت
Iran, Islamic Republic of
آقای محمدزاده چندسال پیش یعنی دودوزه گذشته هم زاگرنشینان که اکثریت اصلاح طلب بودن هم نماینده داشتن چطور ان موقع به فکر فرمایشات جنابعالی نبودن
حتما جوابت این است آن موقع نیاز به رای آنها نبود
عندالمطالبه
باشت
Iran, Islamic Republic of
خدابیامرزد پدرومادرت رو...تا تاجگردون هست باید ازش استفاده کرد
مجید
Iran, Islamic Republic of
اولا جناب آقای محمدی زاده، هم شما و هم دیگران به خوبی واقف هستید که این نشست برای اهداف شخصی بانی این گردهمایی تشکیل و برای او در این برهه حساس
بود نه چیز دیگر.در ثانی،با نگاهی به نشست این فراکسیون زاگرس نشین متوجه خواهید شد که آنچنانی شما تبلیغ میکنید به مانند قبل وزنه ای اثرگذار نیست.
در خاتمه اگر با دقت به رسانه ها و سایت های فضای مجازی نگاه می کردی متوجه خواهید شد که صدای تمامی افراد از چپ تا راست بخاطر این جلسه نامتعارف دراومده بود.
بی طرف سیاسی
Iran, Islamic Republic of
یه پست کوچولو بهت دادن.
عدالت
Iran, Islamic Republic of
هدف اصلی نشست زاگرس نشینان مفید است اما استفاده شخصی ازاین نشست مضر. اگه زاگرس برای آقایا مهم وحیاتی بود چرا ادوار گذشته به زاگرس مظلوم توجهی نشد. اگه زاگرس برای آقایا نهم بود پس چرا ادوار گذشته بروی آن معامله شد. اگه مردم زاگرس برای آقایان مهم بود پس چراادوارگذشته یک بام ودوهوا گردید.وهمه دست اندرکاران استان به یک باره شد یک طایفه از ازیکی از شهرستانهای استان ودیگران هیج.وغیره. ..فکر کنم برای جولان دادن ویکه تازی برای آقایان دیگه روبه تمام است.پس شخص مورد نظر هر بیشتر تلاش کند زودتر به حاشیه سیاسی مجلس خواهد رفت .این را آویزه گوش میزبان این نشست وطرفداران اوشود که بیخودی درایت دوره از مجلس تلاش بیهوده نکننید.
حیدر بابا
Iran, Islamic Republic of
البته حرف این دو نفر در گچساران خریدار ندارد نگران نباش اینها به نق زدن عادت دارند .
Iran, Islamic Republic of
موحد نامید مون کردی
سجادحسینی
United States
کسی به جلسه گیرنمیده به جلسه درهتل های لاکچری با غذاهای آنچنانی معترض هستند زمانی که مردم محتاج نان شبشون هستند
انتی تاج
Iran, Islamic Republic of
در هشت سال گذشته چون جناب تاج یکه تاز بلامنازع و وکیل الدوله در مجلس بود خبری از زاگرس و زاگرس نشین نبود اما الان که داره از صندلی ریاست کمیسیون اخراج میشه و حناش رنگی دیگه نخواهد داشت به یاد زاگرس و زاگرس نشین و تشکیل کمیسیون افتاده که شااااااااااید بذارنش رئیس کمیسیون زاگرس نشینان؟؟؟!!!!
برو داداش فکر نون باش که خربزه عاااااابه.اینو خوب اومدی بارررریکلا
حمید
Iran, Islamic Republic of
مطاب عالی بود ولی چرا بال پر می دهید اگر مطلبشان اهمست داشت که مردم می پذیرفتند یادمان نرفته قبل از انتخابات چقدر نوشتن و سخنرانی کردند ولی مردم با رایشان جواب انها را دادند
Iran, Islamic Republic of
اقای حاج مرادی چه طرحی برای نان دارند
یا علی مدد
Iran, Islamic Republic of
گربه به خاطر رضای خدا موش نمیگیرد.تو این ۸ سال خواب بودین خبری از زاگرس و زاگرس نشینی نبوده حالا که موقعیت را در خطر میبینی به فکر زاگرس و زاگرس نشینی افتادین با با برو فکر نان باش که خربزه اب است.🤣🤣
تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

هر چه مجلس کوتاه بیایید، دیگران او را به گوشه رینگ برده و مورد ضرباتی قرار می‌دهند. تخریب‌گران ...
اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

باور بر این است که اختلال عاطفی فصلی به دلیل اختلال در ریتم شبانه روزی بدن رخ می دهد....
سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در مصاحبه‌اش اشاره کرد که از 16 میلیون واکسن آنفولانزای ...