تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۴
کد مطلب : ۴۲۰۸۲۳
یادداشت ارسالی:

شهردار و شورای دوگنبدان به مردم احترام بگذارند

احمد مختاری
۶
۱
مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
شهردار و شورای دوگنبدان به مردم احترام بگذارند
کبنا ؛متن ارسالی: حدود یکسال به پایان عمر کاری شورای شهر دوگنبدان مانده است، شورایی که از آغاز کار نتوانست نقش خود را به درستی ایفا نماید، مهم‌ترین ما حصل شورای شهر می‌توانست انتخاب شهردار باشد، در واقع ویترین شورای شهر عملکرد شهردا منتخب آن است و رضایت مردم از یک شورا زمانی تحقق پیدا خواهد کرد که شاهد تلاش‌های بی وقفه آقای شهردار باشند.
 اما آنچه در مدیریت شهری دوگنبدان رخ داد خلاف این امر بود شهرداری بی تجریه و بدون هیچ روزمه مشخصی، مجموعه مدیریت شهر را تحت تأثیر خود قرارداد و هر روز مهمترین دستگاه خدمت رسان دچار رفتارهایی غیر معقولانه و سیاسی و به اصطلاح عامیانه آن "بچگانه" می‌شد، از تخلیه خودوری حمل زباله در جلوی درب راهنمایی و رانندگی تا کلنگ بدست شدن برای تخریب آرم بنیاد مسکن انقلای اسلامی در بافت فرسوده و ده‌ها رفتار بدور از آنچه عملکرد حرفه‌ای خوانده می‌شود.
توقف بزرگترین پروژه‌های عمران شهری و عدم استفاده از فرصت طلایی پیشرفت و توسعه، که شاید تا سالها تکرار نشود دل هر شهروندی را به درد می‌آورد.
 شورای شهر دوگنبدان با انتخاب شهرداری که گاهی با حاشیه سازی و سیاسی کاری در طول این مدت کار چندانی با وجود سیل عظیم اعتبارات به سمت دوگنبدان، از او دیده نشد در واقع اعتماد جامعه را از خود سلب نموده است و امروز برداشت شهروندان از این شورا، شورایی ضعیف و بی تفاوت است و می‌توان گفت سکوت نمایندگان پارلمان شهری در برابر عملکرد نچندان قوی و همراه با حاشیه آقای شهردار از خود موضوع، افکار عمومی را بیشتر خدشه دار کرده است.
 حضور براداران فلان عضو شورای شهر به عنوان پیمانکار در پروژهای عمرانی شاید بیشترین حاشیه و شبهه‌های بسیاری را خلق نموده است و برخی شهروندان سکوت اعضای این شورا را بی ارتباط با این موضوعات نمی‌دانند.
واقعیت تلخ آن است که شورا و شهردار فعلی دوگنبدان در عمل سه سال فرصت کاری را از دست داده‌اند و روند رشد و توسعه دوگنبدان را در برخی از ابعاد عمرانی و فرهنگی و اجتماعی به عقب راندند و موجی از دلسردی را در بین شهروندان تزریق نمودند.
 در پایان به اعتقاد نگارنده تنها راه که می‌تواند در شرایط پیش رو مدیریت شهری دوگنبدان را از بن بست خارج نمایند، استعفا شهردار و اعضای شورای شهر است تا شاید با این اقدام به حقوق شهروندان احترام گذاشته و مرهمی بر زخم‌هایی شوند که در قریب به سه سال گذشته از خود به جای گذاشتند.
-----------------------------
احمد مختاری
نام شما

آدرس ايميل شما

کارگر حجمی
Iran, Islamic Republic of
واقعا ضعیف ترین شورا وشهردار این دوره بوده،فقط از سپاه پاسداران ودادستان محترم به خاطر مردم محترم وبا آگاه این شهرستان خواهشمندم جهت رفع اختلاف وراه چاره ای جهت این مشکل ورود کنن
باتشکرفراوان
فاقد هر گونه اظهار نظری به دلیل محتوای بچه گانه و خلاف واقع است
مخ
Iran, Islamic Republic of
متنی سرشار از غرض وکینه و بدون از ادبیات نوشتاری و کاملا عامیانه
من نَ منم
Iran, Islamic Republic of
رئیس دولت و کابینه اش ب همراه نمایندگان پارلمان کشور هم استعفا بدن چطوره؟؟
احمد مختاری😅
Iran, Islamic Republic of
اسم نویسنده را اشتباه نوشتی. اسمش مختار احمدی است 😅😅😅
Iran, Islamic Republic of
متاسفم برای نگارنده مطلب. ،کاملا مغرضانه وبه دور از واقعیت حرف زدند ،
تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

هر چه مجلس کوتاه بیایید، دیگران او را به گوشه رینگ برده و مورد ضرباتی قرار می‌دهند. تخریب‌گران ...
اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

باور بر این است که اختلال عاطفی فصلی به دلیل اختلال در ریتم شبانه روزی بدن رخ می دهد....
سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در مصاحبه‌اش اشاره کرد که از 16 میلیون واکسن آنفولانزای ...