کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

یادداشت ارسالی:

پاسخ «کرامت فدایی» به اظهارات تاجگردون؛ افتخار به مباشری خان جزء تعرّب چه معنایی دارد

سید کرامت الله فدایی

6 آبان 1398 ساعت 9:42

 افتخار به مباشری منصور خان معدوم که به کمک جاسوسان بیگانه حوزه جنوب بالاخص باشت و گچساران را در چنگال خوناشام ربوده و با برخوردهای قرون وسطایی با مردم مظلوم آن دیار داستان‌ها و تراژدی‌های غم انگیزی را به جا گذاشته است عین تعرّب است.


بازگشت به فرهنگ طاغوت و افتخار به روزگار تاریک و ظلمانی مقیاس تعرّب در صدر اسلام است که افرادی از بادیه به مدینه آمده و به پیامبر رحمت ایمان آورده اما در فرصتی دیگر به بادیه برگشته و در وادی جهل و بدبختی فرو رفته تا به قهر جهنم ابدی گرفتار آمدند و به همین خاطر تعرّب جزء ۷ گناه کبیره بر شمرده شده است.
 جناب آقای غلامرضا تاجگردون شما فرمودید که من پدرم مباشر خان بوده و نوکیسه نیستم، اکنون افتخار به مباشری خانی خائن به مملکت و مردم و خون آشام و جاسوس استکبار جهانی از جمله سازمان جاسوسی «اس آی اس» بریتانیا جزء تعرّب چه معنایی دارد.
 افتخار به مباشری منصور خان معدوم که به کمک جاسوسان بیگانه حوزه جنوب بالاخص باشت و گچساران را در چنگال خوناشام ربوده و با برخوردهای قرون وسطایی با مردم مظلوم آن دیار داستان‌ها و تراژدی‌های غم انگیزی را به جا گذاشته است، عین تعرّب است.
جناب آقای تاجگردون چرا از این فرصتی که نظام جمهوری اسلامی در اختیارت گذاشته یک کیسه نو که نه بلکه کیسه‌های نو پر نموده‌اید اما با این توصیف بعد از ۴۰ سال از عمر نظام جمهوری اسلامی در یک تعرّب و بازگشت به عقب افتخارت را به مباشرت خانی خائن که هزاران هکتار از املاک غصبیش بعد از انقلاب به مردم - شاید کسانی که هم اکنون ندانسته یا نخواسته یا به فریب یا به طمع اطراف شما جمع شده- واگذار گردیده است، نموده‌اید.
جناب تاج گردون می‌دانید خان معدومی که امروز مباشرتش عدم نوکیسگی شماست به چیزی ارتزاقتان نموده که جز از ظلم و ستم و مکیدن خون مردم و خونریزی و نوکری بیگانه جمع نگردیده است.
البته حضرتعالی با اندوخته‌هایت هم اکنون روی او را سفید نموده‌اید و نه فقط حضرتعالی و عواملت نوکیسه‌ترین هستند بلکه بیشترین منافع مالی و سیاسی را از این نظام نموده‌اید. اما بدان که صاحب این انقلاب مهدی صاحب الزمان عجل الله تعالی فرجه الشریف است و از حلقومتان بیرون خواهد کشید که چه در ایران چه در کانادا و چه در استرالیا.
 جناب آقای تاجگردون به هوش باش که این مردم همیشه شما را همراهی نخواهند کرد و نسل انقلابی در حال تکرار است و مثل چشمه جوشان می‌خروشد و تاریخ صدر اسلام تکرار نخواهد شد. امام شیعیان دیگر شهید نخواهد شد، بنابراین بیش از این با افتخار به فرهنگ طاغوت به ارزش‌های انقلاب نتاز و مطمئن باش که نزدیک‌ترین افراد با خودت هم روزی حلقومت را خواهند فشرد. بنابراین از قله غرور فرود آی که نامهربانی‌های روزگار در کمین است و بدان که برادر شهیدت هم از شما نخواهد گذشت.
 این مطلب را بنا به وظیفه نگاشتم تا به خود و دیگران یادآوری کنم که بوی فتنه جدید و بزرگتر از قبل به مشام می‌رسد. بنابراین باید متذکر گردید تعرّب و بازگشت به عقب، بر عکس نمودن ارزش‌ها، قداره بندی‌های قدرت طلبانه، اعمال بی عدالتی‌های عریان، فشار روزافزون به توده‌های مستضعف، تأمین نامرئی سیاست‌های لیبرالیسم، ضعف مدیریت را به گردن نظام انداختن، قهر و صلح با انقلاب بودن، بلندگوی بیگانه در مصادر حکومتی نظام، دروغ هویدا و آشکار در لباس روحانیت و مسئولیت، تاراج بیت المال و صدها دسیسه داخلی و خارجی آشکارا در حال فراهم نمودن بستر این فتنه اکبرند.
در پایان به حمید طاهری هم یادآوری می‌شود اگرچه خوانین بویراحمد را برئ الذمه نمی‌دانیم اما در کارنامه‌شان جاسوسی و مصادره املاک چند هزار هکتاری ثبت نگردیده است و حتی در مبارزه با بیگانگان هم تاریخ به نیکی از آنها یاد می‌کند و تماماً به دست حکومت مرکزی قتل عام و یا در رقابت‌های ایلی و فامیلی همدیگر را به قتل رسانده مگر محمد حسین خان طاهری که تاریخ عمرش به نظام جمهوری اسلامی قرین شد و با مرگ طبیعی پایان یافت. بنابراین هیچ سنخیتی وجود ندارد که شما تعصبی و یا از سر جهالت مطالبی بنگارید.
---------------------------------
سید کرامت الله فدایی


کد مطلب: 414271

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/note/414271/پاسخ-کرامت-فدایی-اظهارات-تاجگردون-افتخار-مباشری-خان-جزء-تعر-ب-معنایی

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir