کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

در واکنش به مطلب کبنا:

کهگیلویه شایسته بازی سیاسی نیست/ شایعه رفتن نیکبخت مردم را متضرر می کند

متن ارسالی

23 اسفند 1397 ساعت 14:53

استاندار محترم کهگیلویه و بویراحمد بدانند با توجه به نزدیک بودن سال تحویل و شروع سال جدید، همچنین نزدیک بودن انتخابات، تغییر فرماندار کهگیلویه نه تنها به وضعیت شهرستان کمک نمیکند که دود آن در چشم مردمی خواهد رفت که با آمدن فرماندار احتمالی جدید متضرر خواهند شد.


متن ارسالی: پس از انتشار مطلبی با عنوان «سه فرماندار کهگیلویه و بویراحمد تغییر می‌کند» در این سایت خبری (کلیک کنید)، یکی از مخاطبان کبنا نیوز با ارسال متنی به آن واکنش نشان داد که در زیر می خوانید:
 اخبار منتشر شده از وب سایت خبری کبنا نیوز مبنی بر رفتن دکتر جعفر نیکبخت فرماندار شهرستان کهکیلویه به تایید هیچکدام از مقامات دولتی در استان نرسیده است، این خبر که تحت عنوان شایعه مخابره شد میتواند زنگ خطری برای مسئولین استان کهگیلویه و بویراحمد باشد.
 در متن خبر منتشر شده آمده است عدم رضایت نماینده یکی از دلایل تقویت این شایعه است،بنابراین مسئولین دولتی استان باید دقت کنند جایگاه قوه مجریه را با اجازه انتشار چنین شایعاتی تضعیف نکنند، زیرا باید اصل تفکیک قوا توسط مسئولین امر به دقت مورد توجه قرار بگیرد.
از طرف دیگر  اینکه  این روزها وضعیت کهگیلویه چندان مناسب نیست،شایعه عدم تایید حکم فرماندار شهرستان که در این مدت سرپرستی به خوبی مردم داری کرده و عزم خود را برای خدمت به محرومین،خصوصا رفع مشکلات فراوان روستاها جزم نموده است برای مردم  شهرستان گران تمام خواهد شد. در این باره استانداری و مسئولین وزارت کشور باید با دقت مضاعف تری عمل نمایند.
کهگیلویه دیگر فرصت آزمون و خطا ندارد، یکی از عملکردهای خوب فرماندار کهگیلویه با توجه به وضعیت اقتصادی کشور،  کنترل بازار بی در و پیکر در شهر دهدشت که نقطه مرکزی مراجعه جمعیت کثیری از مردم شهرستان می‌باشد، بوده است که مایحتاج زندگی خود را از این شهر تامین میکنند، این تصمیمات از نظر مردم نمره خوبی را کسب نموده.
استاندار محترم کهگیلویه و بویراحمد بدانند با توجه به نزدیک بودن سال تحویل و شروع سال جدید، همچنین نزدیک بودن انتخابات ، تغییر فرماندار کهگیلویه نه تنها به وضعیت شهرستان کمک نمیکند که دود آن در چشم مردمی خواهد رفت که با آمدن فرماندار احتمالی جدید متضرر خواهند شد چرا که مدتی باید طی شود تا فرماندار جدید زیر و بم شهرستان و نحوه مدیریت آن را از بر شود. همه مسئولین دولتی و غیر دولتی توجه کنند که  مردم کهگیلویه شایسته بازی های سیاسی نادرست نیستند.
امیدواریم مسئولین دولتی در استان، نماینده محترم شهرستان، جناح های سیاسی اصلاحطلب و تشنگان قدرت به فرماندار کهگیلویه اجازه ادامه خدمت بدهندو روزی برسد که خبرهای خوشی برای مردم شهرستان مخابره گردد.


کد مطلب: 407981

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/note/407981/کهگیلویه-شایسته-بازی-سیاسی-نیست-شایعه-رفتن-نیکبخت-مردم-متضرر-می-کند

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir