تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۹ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۳۵
کد مطلب : ۴۷۸۰۳۶
با صدور پیامی مطرح شد

ر ئیس ستاد پزشکیان در کهگیلویه: با وفاق می‌توان تلخی‌های مردم را کم کرد

۱
۰
ر ئیس ستاد پزشکیان در کهگیلویه: با وفاق می‌توان تلخی‌های مردم را کم کرد
کبنا ؛ رئیس ستاد امید دکتر مسعود پزشکیان در کهگیلویه با صدور پیامی نوشت: به گواه تاریخ و تجربه، با همدلی مسئولانه و وفاق حداکثری، می‌توان به اهداف بلندمدت دست‌یافت و تلخی‌های ملت را کم کرد، و روزهای خوش و شیرین این جغرافیای بزرگ را تکرار کرد.
متن پیام سید روح‌الله پناهنده به شرح زیر است؛
 به نام پروردگار امید
لقد نصرکم الله فی مواطن کثیرة (توبه – ۲۵)
مردم شریف و عزتمند کهگیلویه همیشه سربلند:
سلام
حضور هوشمندانه و باشکوه شما در چهاردهمین گذرگاه سخت انتخابات ریاست‌جمهوری، نشانه دغدغه‌مندی و نیک‌خواهی برای ایران و فردای فرزندان این مرزوبوم پاک و خلق یک پویش ملی برای احیاء و تبلور جمهوریت، با همه دغدغه‌مندی‌ها، دلخوری‌ها و دل‌نگرانی‌هاست.
بزرگ‌ترین برنده این انتخابات شما مردم این خطه‌ی قهرمان بوده‌اید که به‌خوبی همه چیز را می‌دانید و در لحظه نیاز، شجاعانه و فهیمانه در میدان‌های سخت تاریخ و گاه با تلخی‌ها و مرارت‌ها، وصف‌ناپذیر و ستودنی چین لبخند را بر گونه‌ی احساس دلسوزان آگاه این سرزمین کهن جاری می‌سازید.
اینک هم به جهانیان نشان دادید که به‌رغم سختی‌ها و ناامیدی‌ها، حق تعیین سرنوشت خود را به هیچ‌کس نمی‌دهید و هم به آنان که در گوشه و کنارها به تحکم، دیوار کشیدن بین مردم، از بالا نگریستن به شما دل‌بسته بودند پیام دادید که گرچه صبورانه سخن‌های گوناگون را می‌شنوید، اگر فرصت بیابید آگاهانه نیکوترین و نزدیک‌ترین به خود را برمی‌گزینید.
به گواه تاریخ و تجربه، با همدلی مسئولانه و وفاق حداکثری، می‌توان به اهداف بلندمدت دست‌یافت، تلخی‌های ملت را کم کرد، و روزهای خوش و شیرین این جغرافیای بزرگ را تکرار کرد. اکنون زمان همدلی و همیاری نیروهای شایسته، خبره و متخصص از گرایش‌های مختلف سیاسی و اجتماعی، خاصه آنهایی که دل در گرو تغییر و اصلاح دارند بوده و نیل به مقاصد کلان و این مهم جز با اخلاق‌مداری و واقع‌نگری، مهربانی با مردم، رفع تحریم‌ها، ایجاد فضای آزاد گفتگوی ملی با حضور همه‌ی مردم ایران با محوریت خرد و توجه به ظرفیت‌های داخلی و تعاملات مثبت بین‌المللی برای بهبود همه‌جانبه دست‌یافتنی نخواهد بود.
اینجانب به‌عنوان قطره‌ای بس کوچک از شما اقیانوس مردم عزیز کهگیلویه، این موفقیت را از صمیم قلب به شما و نیز ملت بزرگ ایران و طبیب راستین شما مردم که تکیه خویش را رجوع به نظر کارشناسان و متخصصان روشن‌بین در حوزه‌های گوناگون  و بهره‌گیری از خرد جمعی در ادارۀ امور کشور می‌داند تبریک گفته و از درگاه خداوند منان، پیروزی در عرصه دشوار خدمت به ملت را برای ایشان مسئلت می‌نماییم.
گزیده، صلاح و شایسته است برای پیروزی و موفقیت پویش “برای ایران” و رئیس‌جمهور مردمی، در شهرستان کهگیلویه در هر دو دور انتخابات، خالصانه از اعتماد مردم آگاه و عزیز این دیار تشکر نموده و زحمات و پیگیری‌های رؤسای ستادهای استانی جناب آقای علیرضا کفایی، جناب آقای هادی زارع‌پور، جناب آقای علی زهرایی و تلاش‌های بی‌دریغ رئیس ستاد مرکزی در کهگیلویه: جناب آقای حاج سید نعمت‌الله صدوقی، رئیس ستاد مردمی در شهرستان: جناب آقای سید کمال دولت‌خواه، سخنرانان و مدعوین خود در شهرستان و تمام اعضاء کمیته‌ها، تیم‌ها، بانوان و اصحاب رسانه در سه ستاد که شبانه‌روز و علی‌رغم تمام سختی‌ها لحظه‌ای از برای موفقیت از پای ننشستند را ستوده و نهایت سپاس را عرض بدارم.
نیک می‌دانم که پیروزی امروز در کهگیلویه، میوه و ثمره‌ی رنج‌‌های است که سال‌ها مرزداران بزرگ اصلاحات؛ روح بزرگ سید قادر لاهوتی و نیز معلم امروز استاد محمود منطقیان و همه آنهایی که برای اصلاح از زندگی خود گذشته؛ بر شانه‌های نحیف خویش کشیده‌اند.
بی‌شک آن کس که خود را خاک‌پای ملت ایران می‌شمارد، بالاترین عزت‌ها را از خدای این ملت کسب خواهد کرد.
 
سید روح‌الله پناهنده
رئیس ستاد امید دکتر مسعود پزشکیان در کهگیلویه
 
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
الان یعنی چه؟!

مجاهدان شنبه...
چرا صدای هیچ نهاد ناظری در برابر نقش‌آفرینی دولتی‌ها به نفع یک نامزد خاص درنیامد؟

چرا صدای هیچ نهاد ناظری در برابر نقش‌آفرینی دولتی‌ها به نفع یک نامزد خاص درنیامد؟

تمام عزم دولتمردان شهید رییسی با بکارگیری رسانه‌ها و امکانات در اختیار خود، مصروف تلاش ...
ایران در دو راهی

ایران در دو راهی

با وجودیکه بخش اعظم اصولگرایان در دوره ریاست جمهوری روحانی مخالف برجام بودند، رئیسی اصولگرا ...
در بهشت زهرای تهران چه خبر است؟

در بهشت زهرای تهران چه خبر است؟

اگرچه برخی مسئولان تاکید دارند که قیمت قبر‌ها به ویژه در تهران نجومی نیست، اما بازار‌های ...
1