تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۴:۳۸
کد مطلب : ۴۷۵۸۳۱
در جریان سفر رئیس قوه قضاییه به کهگیلویه و بویراحمد؛

تصاویر | سفر رئیس سازمان زندان‌ها به باشت؛ از کمبود فضای فیزیکی تا کلنگی که نصفه راه ماند

۰
تصاویر | سفر رئیس سازمان زندان‌ها به باشت؛ از کمبود فضای فیزیکی تا کلنگی که نصفه راه ماند
کبنا ؛
غلام‌علی محمدی رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور از دادسرا و دادگستری به شهرستان باشت سفر کرد.
به گزارش کبنا نیوز، غلامعلی محمدی امروز سه شنبه (25 اردیبهشت ماه 1403) در حاشیه این بازدید گفت: دادسرا و دادگستری شهرستان باشت کمبود فضای فیزیکی دارد و باید برای رفع این مشکل تدبیری اندیشیده شود.
محمدی همزمان با سفر رئیس قوه قضائیه به استان کهگیلویه و بویراحمد به شهرستان باشت سفر کرد تا به نمایندگی از غلامحسین محسنی‌اژه‌ای از نزدیک مسائل و مشکلات این شهرستان محروم را بررسی کند.
محمدی افزود: مشکل ساختمان دادگستری، ثبت اسناد و املاک و پزشک قانونی شهرستان باشت و امروز بعد ظهر در جلسه شورای اداری استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور رئیس قوه قضائیه کشور ارائه و بررسی خواهد شد.
وی ابراز کرد: طی بازدیدهای انجام شده مهمترین مشکل این ادارات نبود زیرساخت‌ها، کمبود نیرو و ساختمان است و در این سفر به عنوان نماینده قوه قضایی این قول را میدهم منکعس کننده و پیگیر مشکلات پیش رو این منطقه محروم و کم برخوردار باشم.

محمدی اظهار کرد: هم اکنون شهرداری باشت یک باب ساختمان در اختیار اداره ثبت اسناد و املاک این شهرستان برای راه اندازی قرار داده که این اداره تاکنون موفق به ارائه خدمات به مردم این شهرستان نشده است.
وی ادامه داد: بسترهای های لازم برای راه اندازی اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان باشت از سوی شهرداری این شهرستان فراهم شده ولی به دلیل نبود حفاظت فیزیکی تاکنون نتوانسته خدمات ارائه دهد.
رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور افزود: دادسرا و دادگستری شهرستان باشت کمبود فضای فیزیکی دارد که باید با کمک مسئولان استانی و شهرستانی این مشکل رفع و به حداقل ممکن برسد و در این راستا مجموعه قوه قضائیه نیز پای کار خواهند بود.
فرماندار باشت در این بازدید گفت: ۲ هکتار زمین در سال های گذشته برای ساخت مجتمع قضایی در اختیار دستگاه قضا قرار داده شد ولی تاکنون برای ساخت این مجتمع اقدامی انجام نداند.

نادر گرامی ابراز کرد: هم اکنون ساخت مجتمع ادارات باشت در زمینی به مساحت بیش از ۲ هزارو ۲۰۰ متر مربع در دست ساخت است و در هفته دولت به بهره برداری می رسد که با تکمیل این طرح مشکل ساختمان برخی از ادارات این شهرستان برطرف خواهد شد.
وی با بیان اینکه تعامل خوبی بین ادارات این شهرستان وجود دارد گفت: سال گذشته در سفر هیات دولت به استان کهگیلویه و بویراحمد اعتبارات مناسبی برای کلنگ زنی مجتمع قضایی این شهرستان در نظر گرفته شد که به دلایل مختلف کلنگ زنی نشد.
گرامی ابراز کرد: هم اکنون بیش از ۹ ماه از راه اندازی اداره ثبت اسناد و املاک این شهرستان می گذرد ولی تاکنون به مردم از سوی این اداره خدمات رسانی انجام نشده است.
رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، همزمان با سفر رئیس دستگاه قضا به استان کهگیلویه و بویراحمد به شهرستان باشت سفر کرد.
بازدید غلامعلی محمدی از اداره ثبت اسناد پزشکی قانونی و نشست با کارکنان دادگستری شهرستان باشت از جمله برنامه های او در این شهرستان بود.
شهرستان ۲۶ هزار نفری گچساران در جنوب غربی کهگیلویه و وبیراحمد قرار دارد. 
نام شما

آدرس ايميل شما

جزئیات جدید از محموله روغن‌های آلوده

جزئیات جدید از محموله روغن‌های آلوده

۶ محموله روغن خوراکی به‌وزن ۹۱هزار تن در سال ۱۴۰۰ توسط شرکت بازرگانی دولتی وارد بندر ...
ابتلای ترانه علیدوستی به یک بیماری با منشا نامشخص؟

ابتلای ترانه علیدوستی به یک بیماری با منشا نامشخص؟

مادر ترانه علیدوستی در صفحه‌ی شخصی خود در اینستاگرام اعلام کرد که این بازیگر مشهور به ...
مشکل ۵۰ ساله بازنشستگان حل شد

مشکل ۵۰ ساله بازنشستگان حل شد

با پیگیری سازمان بازرسی کل کشور، معضل چندین ساله بازنشستگان کشوری در خصوص تأخیر در برقراری ...
1