تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۳:۳۰
کد مطلب : ۴۷۵۷۸۶
عبدالرسول پور عباس:

کنکور ۱۴۰۴ تستی و تشریحی می‌شود

۰
کنکور ۱۴۰۴ تستی و تشریحی می‌شود
کبنا ؛عبدالرسول پور عباس امروز در نشست خبری گفت: اکنون در سازمان ملی سنجش، ضرورت توسعه مهارت و صلاحیت حرفه‌ای مدنظر است و برای تحقق آن نیاز به اقدامات فراسازمانی داریم.
به گزارش کبنا به نقل از ایلنا، سرپرست سازمان ملی سنجش با اشاره به اینکه سازمان ملی سنجش به‌عنوان بازوی اجرایی، فکری و کمک‌کننده به سه وزارتخانه علوم، بهداشت و آموزش و پرورش فعالیت خواهد داشت، گفت: ارزشیابی داوطلبان و دریافت گواهی کفایت در حوزه علمی، مسئولیت طراحی و مدیریت تمامی آزمون‌های کشور و تعامل گسترده با وزارتخانه‌ها از جمله اصلی‌ترین برنامه‌های سازمان ملی سنجش است. همچنین پیگیری فعالیت‌های کیفیت‌بخشی نیز دنبال خواهد شد و ارزیابی درونی وزارتخانه‌های علوم، آموزش و پرورش و بهداشت اجرا خواهد شد.
وی با بیان اینکه سازمان ملی سنجش به عنوان یک ناظر بیرونی، گزارش‌های کیفی ارائه شده از سوی آموزش و پرورش به ویژه میزان تحقق سند تحول بنیادین را رصد خواهد کرد، بیان کرد: کار‌های بزرگی را انجام خواهیم داد و ان‌شالله تمامی تجربیات وسیع سال‌های گذشته به خدمت گرفته می‌شود؛ للبته تجربیات دیگر دانشگاه‌ها نیز باید در سازمان ملی سنجش نهادینه شود.
پورعباس افزود: تشکیل سازمان ملی سنجش به معنای جدایی از وزارت علوم نیست بلکه با وزارت خانه‌های بهداشت، علوم و آموزش پرورش و وزارت کار همکاری خواهیم داشت.
نام شما

آدرس ايميل شما

جزئیات جدید از محموله روغن‌های آلوده

جزئیات جدید از محموله روغن‌های آلوده

۶ محموله روغن خوراکی به‌وزن ۹۱هزار تن در سال ۱۴۰۰ توسط شرکت بازرگانی دولتی وارد بندر ...
ابتلای ترانه علیدوستی به یک بیماری با منشا نامشخص؟

ابتلای ترانه علیدوستی به یک بیماری با منشا نامشخص؟

مادر ترانه علیدوستی در صفحه‌ی شخصی خود در اینستاگرام اعلام کرد که این بازیگر مشهور به ...
مشکل ۵۰ ساله بازنشستگان حل شد

مشکل ۵۰ ساله بازنشستگان حل شد

با پیگیری سازمان بازرسی کل کشور، معضل چندین ساله بازنشستگان کشوری در خصوص تأخیر در برقراری ...
1