تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۹:۰۰
کد مطلب : ۴۷۵۷۵۶
مقام صهیونیست:

حزب الله می‌تواند هر نقطه‌ای از «اسرائیل» را هدف قرار دهد

۰
کبنا ؛«زاچی هانگبی» مشاور امنیت داخلی رژیم اسرائیل امروز یکشنبه اذعان کرد که جنبش حزب الله قادر به بمباران هر نقطه‌ای از فلسطین اشغالی است.
 به گزارش کبنا به نقل از فارس، هانگبی با اعتراف به قدرت هجومی مقاومت لبنان، همچنین گفت که حزب الله بیش از ده‌ها هزار موشک نقطه‌زن در اختیار دارد.
با آغاز تجاوز همه‌جانبه رژیم صهیونیستی به غزه، حزب الله هم در حمایت از مردم فلسطین، حمله به مواضع نظامی و شهرک‌های اسرائیلی را در دستور کار خود قرار داد و تا کنون بیش از دو هزار حمله انجام داده است.
 در ادامه حمایت‌های حزب الله لبنان از مردم غزه، رزمندگان این جنبش روز گذشته در جریان حمله ترکیبی، یک مقر نظامی متعلق به رژیم صهیونیستی را هدف قرار دادند.
در جریان این حمله، پایگاه «بیت هلل» اسرائیل هدف قرار گرفت و در جریان آن، سامانه پدافندی گنبد آهنین هم موفق به رهگیری موشک‌ها نشد. حزب الله خبر داد که در جریان این حملات، سامانه پدافندی گنبد آهنین در بیت هلل هدف قرار گرفت و پس از آن، یک پهپاد انفجاری، محل تجمع نظامیان اسرائیلی را در این پایگاه هدف قرار داد.
مقاومت لبنان خبر داد که رژیم صهیونیستی قصد داشت با جنگنده اف-۱۶ این پهپاد را سرنگون کند، ولی موفق نشد و پهپاد هم به هدف اصابت کرد.
نام شما

آدرس ايميل شما

جزئیات جدید از محموله روغن‌های آلوده

جزئیات جدید از محموله روغن‌های آلوده

۶ محموله روغن خوراکی به‌وزن ۹۱هزار تن در سال ۱۴۰۰ توسط شرکت بازرگانی دولتی وارد بندر ...
ابتلای ترانه علیدوستی به یک بیماری با منشا نامشخص؟

ابتلای ترانه علیدوستی به یک بیماری با منشا نامشخص؟

مادر ترانه علیدوستی در صفحه‌ی شخصی خود در اینستاگرام اعلام کرد که این بازیگر مشهور به ...
مشکل ۵۰ ساله بازنشستگان حل شد

مشکل ۵۰ ساله بازنشستگان حل شد

با پیگیری سازمان بازرسی کل کشور، معضل چندین ساله بازنشستگان کشوری در خصوص تأخیر در برقراری ...
1