تاریخ انتشار
جمعه ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۷:۲۹
کد مطلب : ۴۷۵۶۸۷
مدیرکانون خدمت رضوی در کهگیلویه‌وبویراحمد تشریح کرد

تشریح برنامه‌های دهه کرامت در کهگیلویه و بویراحمد

۱
۰
تشریح برنامه‌های دهه کرامت در کهگیلویه و بویراحمد
کبنا ؛مدیرکانون خدمت رضوی در کهگیلویه‌وبویراحمد گفت: دهه کرامت از امروز به مدت ۱۱ روز شروع خواهد شد و طی این مدت فضای استان امام رضایی خواهد شد.
ستار هدایت خواه قبل از خطبه‌های نماز جمعه امروز با تبریک روز دختر و هفته هلال احمر گفت: دهه کرامت از امروز به مدت ۱۱ روز شروع شده است که مجموعه فعالیت‌هایی در این دهه انجام می‌شود.
مدیرکانون خدمت رضوی در کهگیلویه‌وبویراحمد ابراز داشت: کرامت به معنای لطف و کرم اهل بیت نسبت به شیعیان است شعار ما نیز در این دهه «امام رضا ما با شما سربلند هستیم، تا با امام هستیم سربلند هستیم» است، اینکه بسیاری از مردم دنیا مردم ایران را به عنوان الگوی خود می‌بینند و این را در اعتراضات و اغتشاشات می‌بینیم در سایه اطاعات از امامان و ائمه بوده است.
وی گفت: در این دهه خدام امام رضا با پرچم متبرک به استان‌ها و نقاط مختلف ‌می‌روند که زمینه زیارت از دور برای مردم فراهم و سیره و سبک رضوی تبیین شود.
هدایت خواه تصریح کرد: در این دهه ۴۰ برنامه توسط کانون‌های خدمت رضوی پیش‌بینی شده است هر فردی نیز که بخواهد می‌تواند در این کانون ثبت نام و عضو شود و به هر شکلی که بتواند خدمت کند می‌تواند عضو این کانون‌ها شود.
وی ادامه داد: یکشنبه شب خدام امام رضا وارد استان می‌شوند و به تمام شهرستان‌های استان خواهند رفت، حتی به بخش‌های دیشموک و قلعه ریسی و پاتاوه و در بیمارستا‌ها حاضر می‌شوند و سیره نبوی را عملی، تبیین و تشریح می‌کنند.
مدیرکانون خدمت رضوی در کهگیلویه‌وبویراحمد به برپایی جشن میلاد امام هشتم در مرکز استان اشاره داشت و افزود: با حضور خادمان امام رضا جشن بزرگی نیز در یاسوج خواهیم داشت و در دهه کرامت برنامه‌هایی پیش‌بینی شده که از امروز برنامه‌ها شروع می‌شود، این جشن‌ها، جشن ویژه‌ای برای دختران، کتابخوانی، شب شعر، تجمع نوجوانان رضوی خواهد بود.
هدایت خاطر نشان کرد: این برنامه‌ها از شنبه تا چهارشنبه ادامه خواهد داشت، چهارشنبه امام رضایی در خدمت مدارس مناطق محروم خواهیم بود و جشن خواهیم داشت.
وی به دیگر برنامه‌های این هفته اشاره داشت و گفت: برگزاری میز خدمت توسط مشاوران، نذر شفا، اهدای خون و برنامه‌های ورزشی، نذر برای آزادسازی مادران زندانی دارای جرایم غیرعمد مالی و تجلیل از مادران دارای چند فرزند از جمله برنامه‌های‌های هفته کرامت است و‌امیدواریم در دهه کرامت روحیه کرامت و بزرگواری را تبیین کنیم.
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
درود جناب هدایت‌خواه کار درستی می کنی خدا خیرت بده اما در طول ۴ سال گذشته جریان حاکم چیزی به تام کرامت باقی نگذاشت بی مدیریتی، بی عدالتی ،تبعیض ،فامیل گرایی، تمامیت خواهی ،بی قانونی محض، میلی و سلیقه ای عمل کردن واقعا صدمات جبران ناپذیری به فرهنگ مردم زد جریان حاکم مردم را نابود کرد بلایی بر سر مردم آوردند که بیانش سخت است همه چیز را زیرو رو کردند حتی سیستم ها را دست کاری کردند نهادهای نظارتی و امنیتی نباید اجازه دهند چنین اتفاقات بدی رخ دهد که تبعات بدی برای مردم و نظام مقدس دارد آموزش و پرورش که متولی تعلیم و تربیت بود لطمه بدی خورد چون عامل اصلی بی نظمی و هرج ومرج مدیران کم تجربه آموزش وپرورش بودند اطلاعات سپاه پاسداران نباید اجازه دهد چنین اتفاقات ناگواری در دستگاه متولی تعلیم و تربیت رخ دهد یا حسین شهید علیه تلسلام
جزئیات جدید از محموله روغن‌های آلوده

جزئیات جدید از محموله روغن‌های آلوده

۶ محموله روغن خوراکی به‌وزن ۹۱هزار تن در سال ۱۴۰۰ توسط شرکت بازرگانی دولتی وارد بندر ...
ابتلای ترانه علیدوستی به یک بیماری با منشا نامشخص؟

ابتلای ترانه علیدوستی به یک بیماری با منشا نامشخص؟

مادر ترانه علیدوستی در صفحه‌ی شخصی خود در اینستاگرام اعلام کرد که این بازیگر مشهور به ...
مشکل ۵۰ ساله بازنشستگان حل شد

مشکل ۵۰ ساله بازنشستگان حل شد

با پیگیری سازمان بازرسی کل کشور، معضل چندین ساله بازنشستگان کشوری در خصوص تأخیر در برقراری ...
1