تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۴ فروردين ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۴۹
کد مطلب : ۴۷۴۴۱۸

حمله پهپادی مقاومت عراق به پایگاه هوایی رژیم صهیونیستی

۰
حمله پهپادی مقاومت عراق به پایگاه هوایی رژیم صهیونیستی
کبنا ؛مقاومت اسلامی عراق در ادامه عملیات‌های خود ضد اشغالگران و در راستای حمایت از مردم غزه، بامداد امروز سه شنبه اعلام کرد که یک پایگاه هوایی دشمن صهیونیستی را هدف حمله پهپادی قرار داده است.
به گزارش کبنا، مقاومت اسلامی عراق که طی روزهای گذشته حملات خود ضد مواضع رژیم اشغالگر صهیونیستی را شدت بخشیده، بامداد امروز سه‌شنبه از یک عملیات دیگر علیه اشغالگران خبر داد.
مقاومت عراق در بیانیه‌ای به این منظور اعلام کرد که پایگاه هوایی «تل نوف» رژیم صهیونیستی در فلسطین اشغالی را هدف حمله پهپادی خود قرار داده است.
مقاومت اسلامی عراق تاکید کرد که این عملیات در راستای حمایت از مردم غزه و در پاسخ به جنایات رژیم اشغالگر در حق غیرنظامیان بی‌دفاع فلسطینی انجام شد و مقاومت عراق در تکمیل مرحله دوم از عملیات‌های خود در برابر اشغالگران، به نابودی مراکز و استحکامات دشمن ادامه می‌دهد.
بامداد دیروز هم مقاومت اسلامی عراق با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که رزمندگان آن با سلاح‌های مناسب به یک هدف حیاتی در سرزمین‌های اشغالی حمله کردند. این عملیات در چارچوب ادامه عملیات‌های مقاومتی در برابر اشغالگران و در راستای حمایت از ملت فلسطین در غزه و در پاسخ به جنایاتی است که رژیم اشغالگر علیه این مردم مرتکب می‌شود.
هم زمان با آن رسانه‌های صهیونیستی از به صدا درآمدن آژیر خطر در ایلات اشغالی خبر داده و اعلام کردند که این منطقه هدف حمله موشکی یا پهپادی قرار گرفته است.
این رسانه‌ها گزارش دادند که اشیاء ناشناخته‌ای در ایلات فرود آمده و چند نقطه را هدف قرار داد و یک پایگاه نظامی اسرائیل در ایلات هدف حمله پهپادی قرار گرفت. همچنین صدای انفجارهای مهیب به گوش می‌رسد.
این درحالی است که بامداد یکشنبه هم مقاومت اسلامی عراق از هدف قرار دادن یک موضع حساس و حیاتی رژیم صهیونیستی توسط پهپاد خبر داده بود.
مقاومت عراق در بیانیه خود به این منظور اعلام کرد که یک هدف حیاتی در شهرک «عیلبون» واقع در منطقه الجلیل در شمال فلسطین اشغالی را با پهپاد هدف قرار دادیم. این عملیات در چارچوب حمایت از مردم مظلوم غزه و پاسخ به جنایات مستمر رژیم صهیونیستی علیه آنها صورت گرفته و ما همچنان به درهم کوبیدن مواضع دشمن ادامه خواهیم داد.
به گفته منابع میدانی، جبهه مقاومت عراق در راهبرد جدید خود، مراکز بسیار مهم صهیونیست‌ها از جمله فرودگاه ها و پایگاه‌های هوایی را هدف قرار می‌دهد و در تلاش است فضای هوایی رژیم صهیونیستی را ناامن کند.
نام شما

آدرس ايميل شما

مرعشی: اگر قرار بود رئیسی و قالیباف رئیس دو قوه شوند، خب چرا آنها را جابجا گذاشتید؟!

مرعشی: اگر قرار بود رئیسی و قالیباف رئیس دو قوه شوند، خب چرا آنها را جابجا گذاشتید؟!

حسین مرعشی می گوید: حتماً قالیباف بهتر از نبویان یا رسایی می‌تواند مجلس را اداره کند،...
آینده خاورمیانه در گرو پیروز بزرگ نبرد پنهان پسرعموهای منطقه

آینده خاورمیانه در گرو پیروز بزرگ نبرد پنهان پسرعموهای منطقه

جنگ اوکراین و درگیری 5 ماهه اسرائیل و حماس تمام معادلات منطقه و جهان را تغییر داده است....
تیشه به ریشه پول ملی

تیشه به ریشه پول ملی

اخیرا یکی از نمایندگان مجلس از لایحه‌‌‌ای موسوم به «حجاب و عفاف» رونمایی کرده است که ...
1