تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۲ فروردين ۱۴۰۳ ساعت ۲۱:۳۲
کد مطلب : ۴۷۴۳۸۰

رییس پلیس راهور: ۱۳ هزار تصادف منجر به جرح و مرگ در این ایام رخ داده؛ ۹۰ درصد از خودرو‌های دخیل در تصادفات داخلی هستند و ۱۰ درصد خارجی / سهم پژو در تصادفات ۲۷ درصد است

۰
رییس پلیس راهور: ۱۳ هزار تصادف منجر به جرح و مرگ در این ایام؛ ۹۰ درصد خودرو‌های داخلی و ۱۰ درصد خارجی مقصر هستند
کبنا ؛ایرنا: رییس پلیس راهور فراجا از پرحجم بودن بار ترافیکی جاده‌های منتهی به کلانشهرها از روز گذشته خبر داد و گفت: ۹۰ درصد خودروهای دخیل در تصادفات منجر به جرح یا کشته شدن افراد در ایام نوروز از خودروهای داخلی هستند.
سردار «تیمور حسینی» امروز در گفت‌وگویی اظهار داشت: جاده چالوس از ساعاتی پیش از سمت شمال به جنوب یک طرفه شد، همچنین در آزادراه قم و آزادراه قزوین شاهد بار ترافیکی پرحجمی هستیم.
وی با بیان اینکه سفرهای مسافران نوروزی امروز، فردا و پس فردا ادامه دارد، افزود: ۱۳ هزار تصادف منجر به جرح و کشته شدن افراد در این ایام رخ داده که ۹۰ درصد از خودروهای دخیل از نوع خودروهای داخلی و ۱۰ درصد از نوع خودروهای خارجی بودند.
رییس پلیس راهور فراجا ادامه‌داد: سهم شماره گذاری خودروهای داخلی ۸۸ درصد و خودروهای خارجی ۱۲ درصد است و این آمار ۹۰ درصدی تصادفات نشان می‌دهد که خودروهای داخلی ۲ درصد بیشتر از سهم شماره گذاری دخالت داشتند.
سردار حسینی یادآور شد: سهم انواع خودروها در تصادفات مشخص است؛ بطور مثال انواع پژو ۲۷ درصد سهم داشتند، درحالی که سهم شماره گذاری آنها ۳۲ درصد است.
وی عنوان کرد: باید در یک گفت‌وگوی ویژه پس از جمع‌بندی طرح نوروزی به دقت سهم هر خودرو با در نظر گرفتن شماره گذاری، عامل انسانی و مولفه راه را در تصادفات جاده‌ای بررسی و اطلاع‌رسانی کنیم.
نام شما

آدرس ايميل شما

مرعشی: اگر قرار بود رئیسی و قالیباف رئیس دو قوه شوند، خب چرا آنها را جابجا گذاشتید؟!

مرعشی: اگر قرار بود رئیسی و قالیباف رئیس دو قوه شوند، خب چرا آنها را جابجا گذاشتید؟!

حسین مرعشی می گوید: حتماً قالیباف بهتر از نبویان یا رسایی می‌تواند مجلس را اداره کند،...
آینده خاورمیانه در گرو پیروز بزرگ نبرد پنهان پسرعموهای منطقه

آینده خاورمیانه در گرو پیروز بزرگ نبرد پنهان پسرعموهای منطقه

جنگ اوکراین و درگیری 5 ماهه اسرائیل و حماس تمام معادلات منطقه و جهان را تغییر داده است....
تیشه به ریشه پول ملی

تیشه به ریشه پول ملی

اخیرا یکی از نمایندگان مجلس از لایحه‌‌‌ای موسوم به «حجاب و عفاف» رونمایی کرده است که ...
1