تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۰۶
کد مطلب : ۴۷۲۴۸۲

پیام دبیرکل سازمان ملل به رئیسی

۰
پیام دبیرکل سازمان ملل به رئیسی
کبنا ؛آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل در پیامی به آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور اسلامی ایران سالروز پیروی انقلاب اسلامی را تبریک گفت.
به گزارش کبنا به نقل از همشهری آنلاین، در پیام تبریک دبیرکل سازمان ملل به رئیس جمهور اسلامی ایران آمده است: من صمیمانه ترین تبریک را به مناسبت روز ملی ایران ابراز می کنم.
سازمان ملل در گرامیداشت و جشن این روز به مردم جمهوری اسلامی ایران می پیوندد.
گوترش افزود: اکنون لحظه به یاد داشتن اهمیت اهداف توسعه پایدار، مقابله با بحران آب و هوا و توسعه فرصت ها برای همه است.
دبیرکل سازمان ملل ادامه داد: اکنون زمان وحدت و همبستگی و اهداف مشترک برای دستیابی به صلح، توسعه پایدار و حقوق بشر برای همه است.
گوترش تصریح کرد: همانطور که این روز مهم را به رسمیت می شناسیم، بیایید متعهد به ساختن آینده ای بهتر برای مردم جمهوری اسلامی ایران و سراسر جهان شویم.
به گزارش ایرنا، آیین بزرگداشت چهل ‌و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پنجشنبه شب به وقت محلی (۱۹ بهمن ۱۴۰۲) با حضور سفرا و دیپلمات‌های کشورهای مختلف جهان نزد سازمان ملل متحد، اندیشمندان، دانشگاهیان و علاقه‌مندان به ایران در نیویورک برگزار شد.
در این مراسم که به رسم سال‌های گذشته و قبل از شیوع بیماری همه گیر کرونا، در محل نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل در نیویورک برگزار شد، شرکت کنندگان، چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل تبریک گفتند.
«امیرسعید ایروانی» سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد و «زهرا ارشادی» سفیر و معاون نمایندگی ایران نزد سازمان ملل به نمایندگی از دولت و ملت ایران ضمن خوش ‌آمدگویی به شرکت کنندگان، از آنان برای حضور در مراسم روز ملی جمهوری اسلامی ایران قدردانی کردند.
از خانم «رزماری دی کارلو» معاون دبیرکل سازمان ملل تا دیپلمات ها و سفرای کشورهای مختلف از آسیا و خاورمیانه تا اروپا و آفریقا و آمریکای لاتین نزد سازمان ملل و نیز اندیشمندان و دانشگاهیان، خبرنگاران و عده ای از ایرانیان مقیم آمریکا در این مراسم حضور یافته بودند و مورد استقبال دیپلمات های جمهوری اسلامی ایران قرار گرفتند.
نام شما

آدرس ايميل شما

بورس داغ دلالی

بورس داغ دلالی

«کارگری‌کردن صرفه اقتصادی ندارد!»؛ این جمله بارها از زبان متقاضیان بازار کار و کارفرمایان ...
عبدی: بودجه فرهنگ آب دریاست، می‌خورند و تشنه‌ترند

عبدی: بودجه فرهنگ آب دریاست، می‌خورند و تشنه‌ترند

روشن است که مدیران فرهنگی می‌خواهند بگویند مشکل، فقدان کار فرهنگی است و آن هم بودجه می‌خواهد....
افزایش تنش میان پیونگ‌یانگ و سئول؛ قوای نظامی کدام کشور قوی‌تر است؟

افزایش تنش میان پیونگ‌یانگ و سئول؛ قوای نظامی کدام کشور قوی‌تر است؟

به گفته موسسه مطالعات استراتژیک یک اندیشکده دفاعی مستقر در لندن، کره شمالی در آغاز سال ...
1