تاریخ انتشار
سه شنبه ۴ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۵۴
کد مطلب : ۴۶۷۴۴۲
کبنا گزارش می دهد؛

آغاز سال تحصیلی جدید حوزه های علمیه در کهگیلویه

۰
آغاز سال تحصیلی جدید حوزه های علمیه در کهگیلویه
کبنا ؛طی مراسمی و با حضور مسئولان شهرستانی و استانی سال تحصیلی جدید حوزه های علمیه در کهگیلویه با ظرفیت تحصیلی بیش از ۴۰۰ طلبه (خواهران _برادران) آغاز شد.
به گزارش کبنا، عبدالعزیز موسوی _ فرماندار کهگیلویه _ در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس بعنوان والاترین ارزش و گنجینه تمام نشدنی کمالات انسانی برای سعادت جامعه اسلامی اظهار داشت:کار حوزه‌ علمیه از آن جهت که در راستای سعادت و تعالی انسان و دانش انسانی است ارزشمند است چرا که ایمان و اخلاق اسلامی را در مردم تقویت می کند.
موسوی با بیان اینکه امروز دشمن با راه اندازی برنامه‌های گسترده برای انحراف ذهن و دل مردم و جوانان از اصل دین تلاش های گسترده ای بویژه در فضای مجازی دارد تصریح کرد: طلاب حوزه و دانایان مذهبی باید با استفاده از فرصتها وخلاقیت لازم در راستای منویات رهبری انقلاب معارف و مفاهیم اسلامی را تبیین کنند. 
وی با تاکید بر موقعیت شناسی در کار تبلیغ به تعبیر مقام معظم رهبری خاطر نشان کرد: اگر وظیفه به‌درستی شناخته نشود، علم، تقوا و حتی شجاعت نیز اثر مثبت و مورد انتظاری نخواهد داشت.
فرماندار کهگیلویه با تبریک فرا رسیدن بهار تعلیم و تربیت در ترفیع برخی مشکلات تجهیز حوزه خواهران شهرستان قول مساعدت داد.نام شما

آدرس ايميل شما

دموکراسی آب رفت

دموکراسی آب رفت

اکونومیست در انتهای گزارش خود پیشنهاد می‌کند که محققان به جای آنکه به دنبال شناسایی عقبگرد ...
رکود علمی دانشگاه

رکود علمی دانشگاه

مصطفی معین گفت: حرمت و امنیت و فعالیت مفید علمی را از فضای دانشگاهی کشور سلب کرده‌اند....
بحران هویت پایدار ترکیه

بحران هویت پایدار ترکیه

به مناسبت صدمین سالگرد تاسیس جمهوری ترکیه "چیگدم آکیول" روزنامه نگار آلمانی تاریخ جدیدی ...
1