کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

خبرگزاری بسیج گزارش می‌دهد

دزدی عجیب در یاسوج / مردم پشت چراغ قرمز مراقب باشند!

25 شهريور 1402 ساعت 13:12

یک دزدی عجیب اخیراً در یاسوج گزارش شده که در این خصوص لازم است مردم در هر لحظه از شبانه روز گوش به زنگ باشند و از وسایلشان مراقبت کنند که مبادا سرقت شود.


یک دزدی عجیب اخیراً در یاسوج گزارش شده که در این خصوص لازم است مردم در هر لحظه از شبانه روز گوش به زنگ باشند و از وسایلشان مراقبت کنند که مبادا سرقت شود.
به گزارش کبنانیوز، در روز‌های گذشته پشت چراغ قرمز یکی از خیابان‌های شهر یاسوج و در روز روشن از یکدستگاه خودروی سواری سرقتی صورت گرفته است که در نوع خود جالب توجه است.
راننده این خودروی سواری که در یکی از باربری‌های شهر یاسوج کار می‌کند ماجرا را اینگونه تعریف می‌کند و می‌گوید: روزانه بسته‌های مختلفی شامل انواع کالا‌ها و دیگر اقلام سفارشی مردم که از استان‌های مختلف کشور به شهر یاسوج ارسال می‌شود توسط من و همکارانم که در شرکت باربری مشغول به فعالیت هستیم به دست مشتریان می‌رسد.
وی بیان کرد: در روز‌های اخیر سه گونی کالای سفارش داده شده جهت تحویل به مشتریان را در صندوق عقب ماشین جاسازی کردم و حوالی ساعت ۱۷ عصر از بلوار قرنی به سمت مرکز شهر در حرکت بودم که با مشاهده علامت چراغ قرمز راهنمایی میدان انقلاب متوقف شدم.
وی افزود: در همین حال یک نفر به سرعت از یک خودروی سواری (سمند یا پژو) پیاده و یکی از گونی‌ها که حاوی کالا‌های مشتری بود را به سرقت برد و متواری شد.
این راننده باربری می‌گوید: در طول سال‌ها فعالیت در شرکت باربری این اولین بار است که در روز روشن و پشت چراغ قرمز کالاهای‌امانت مردم را اینگونه در یاسوج به سرقت می‌برند.
به نقل از خبرگزاری بسیج، وی از نیرو‌های انتظامی، امنیتی و دستگاه قضایی استان کهگیلویه و بویراحمد در خواست کرد که به این موضوع رسیدگی فوری داشته باشند تا دیگر شاهد چنین حوادث تلخی در شهر یاسوج نباشیم.


کد مطلب: 467015

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/news/467015/دزدی-عجیب-یاسوج-مردم-پشت-چراغ-قرمز-مراقب-باشند

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir

1