تاریخ انتشار
شنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۹
کد مطلب : ۴۵۴۵۸۶
مسئول مجمع فعالان فضای مجازی استان گفت؛

رقابت 60 نفر در رویداد استارت آپی تولید محتوای دیجیتال کهگیلویه و بویراحمد

۰
رقابت 60 نفر در رویداد استارت آپی تولید محتوای دیجیتال کهگیلویه و بویراحمد
کبنا ؛چهارمین رویداد استارت آپی تولید محتوای دیجیتال با شرکت ۲۳ تیم تخصصی در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
به گزارش کبنا، مسئول مجمع فعالان فضای مجازی استان امروز شنبه (28 آبان ماه 1401) در گفت و گو با خبرنگاران گفت: شناسایی استعدادهای نهفته جوانان و نخبگان استان در زمینه های گوناگون فناوری اطلاعات و تولید محتوای دیجیتالی همگام با منشور گام دوم انقلاب و استفاده بالقوه از فضای مجازی در بین رده های سنی مختلف از اهداف ویژه این رویداد است.
محمود محمدی خاطرنشان کرد: این رویداد در سطح ملی برای چهارمین بار برگزار می شود و رویدادهای استارتاپی مکان مناسبی برای صاحبان کسب و کار است تا بتوانند ایده‌های نو و فکرهای تازه و ذهن‌های خلاق‌تری به جامعه هدف معرفی کنند.
محمدی تاکید کرد که استارت آپ ها به عنوان یک موتور محرک می توانند ظرفیت های نهفته را به جامعه معرفی کنند و این گونه رویدادها مکان مناسبی برای آشنایی با گروه‌ها و افراد صاحب فکر و خلاقیت و همچنین به اشتراک گذاشتن تفکرات خود با حاضران است.

مسئول مجمع فعالان فضای مجازی استان با بیان اینکه تولیدات تخصصی و کاربردی در بستر فضای مجازی علاوه بر آگاهی بخشی و اطلاع رسانی می‌تواند در بحث اقتصادی هم اثرگذار باشد ،گفت: در همین زمینه چهارمین مرحله رویداد تولید محتوای استانی در تاریخ ۲۹آبان ماه لغایت یکم آذر ماه در یاسوج برگزار خواهد شد.
وی به استقبال پرشور شرکت کنندگان در این دوره اشاره کرد و گفت: همزمان با این رویداد، بیش از ۲۵۰شرکت کننده آثار خود را به بخش مردمی این رویداد ملی ارسال کردند که تولیدات آنها بعد از داوری مورد تجلیل قرار خواهد گرفت.
محمدی گفت: بیش از ۶۰ نفر شرکت کننده در قالب ۲۳تیم در چهارمین دوره این رویداد در استان شرکت می کنند و شرکت‌کنندگان در این دوره در زمینه‌های پویانمایی، نرم افزارهای موبایلی و بازی‌های موبایلی با یکدیگر رقابت می کنند.
وی در پایان با تاکید بر اهمیت برگزاری چنین رویدادهایی در سطح استان، از مسئولان دعوت کرد از تیم های شرکت کننده در این رویداد بازدید کنند و در جریان ایده ها و تولیدات آن ها قرار گیرند.
نام شما

آدرس ايميل شما

سید محمد خاتمی: براندازی نه ممکن است نه مطلوب

سید محمد خاتمی: براندازی نه ممکن است نه مطلوب

سید محمد خاتمی: انکار وضع بدی که به نام زندگی بر مردم تحمیل می‌شود نارضایتی را از بین ...
راه تغییرات از کدام طرف است؟

راه تغییرات از کدام طرف است؟

اولین و شاید جدی‌ترین گام در مسیر انجام اصلاحات و تغییرات در جوامع مختلف، نیازمند پذیرش ...
روزنامه جمهوری اسلامی: کاش یک استعفای نمایشی می‌دادید

روزنامه جمهوری اسلامی: کاش یک استعفای نمایشی می‌دادید

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: آنچه که اکنون در سرزمین ما اتفاق می‌افتد، به سادگی می‌شد ...
1