کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان شرقی خبرداد؛

پلیس: «آیلار حقی» بر اثر سقوط در محل گود‌برداری برج شهران فوت کرده / ۳ نفر از مرتبطین در این حادثه دستگیر شدند

27 آبان 1401 ساعت 19:09

رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان شرقی گفت: با بررسی مدارک و شواهد و مستندات در محل حادثه مشخص شده متوفی ازیک دستگاه خودرو سواری در جلوی پارکینگ ساختمان پیاده شده و پس از دقایقی حادثه برای وی رخ داده است.


رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان شرقی از دستگیری سه نفر در ارتباط با حادثه افتادن دختر جوان تبریزی به نام آیلار حقی در محل گود‌برداری جنب برج شهران تبریز خبر داد.
به گزارش کبنا، ابراهیم محمودی با اشاره به حادثه افتادن دختر جوان تبریزی به نام آیلار حقی در محل گودبرداری جنب برج شهران تبریز اظهار کرد: به محض اطلاع از وقوع حادثه از طریق مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ در صحنه حضور یافته و با هماهنگی و دستورات ویژه دادستان عمومی و انقلاب تبریز و با شکایت خانواده متوفی تیم مجربی از کارآگاهان پلیس آگاهی براساس وظایف ذاتی و قانونی تحقیقات لازم در این خصوص آغاز و تا این لحظه سه نفر از مرتبطین در این حادثه شناسایی و دستگیر و تحقیقات پلیسی در حال انجام می‌باشد که اخبار تکمیلی متعاقباً اطلاع‌رسانی خواهد شد.
وی افزود: با بررسی مدارک و شواهد و مستندات در محل حادثه مشخص شده متوفی از یک دستگاه خودرو سواری در جلوی پارکینگ ساختمان پیاده شده و پس از دقایقی حادثه برای وی رخ داده است.
آیلار حقی
محمودی گفت: با توجه به موج سواری رسانه‌های معاند در خصوص موضوعات اخیر کشور و بهره‌برداری معاندین از حوادث روزمره برای تشویش و فریب افکار عمومی، مردم عزیز به اخبار رسانه‌های ضد انقلاب توجه نکرده و اخبار از رسانه‌های موثق دنبال کنند.
وحید شادی‌نیا_ سخنگوی اورژانس آذربایجان‌شرقی_ نیز در این ارتباط گفته بود: حوالی ساعت ۲۲: ۰۰ چهارشنبه با گزارش سقوط در محل گودبرداری و مصدومیت شدید زن جوان به مرکز اورژانس اطلاع و بلافاصله نزدیکترین آمبولانس عازم محل شد.
وی افزود؛ کارشناسان اورژانس موقع رسیدن با پیکر بی‌جان مصدوم مواجه شدند و سریعاً اقدامات احیا را شروع کرده و مصدوم را به مرکز درمانی انتقال دادند، طبق پیگیری احیا قلبی ریوی نتیجه‌ای نداشت و فوت زن جوان تأیید شد.
از شب گذشته اما رسانه‌های ضد انقلاب، در ادامه پروژه نخ‌نمای کشته‌سازی ادعا کردند این جوان در تجمعات دیشب تبریز کشته شده است.


کد مطلب: 454558

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/news/454558/پلیس-آیلار-حقی-اثر-سقوط-محل-گود-برداری-برج-شهران-فوت-کرده-۳-نفر-مرتبطین-این-حادثه-دستگیر-شدند

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir

1