کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

در نشست شورای اداری مطرح شد؛

دادستان گچساران: ارائه خدمات در بیمارستان شهید رجایی ضعیف است

28 شهريور 1401 ساعت 18:57

دادستان گچساران گفت: ارائه خدمات به مردم در بیمارستان شهید رجایی گچساران ضعیف است.


دادستان گچساران گفت: ارائه خدمات به مردم در بیمارستان شهید رجایی گچساران ضعیف است.
به گزارش کبنا از گچساران، دادستان گچساران در نشست شورای اداری شهرستان با بیان اینکه ارائه خدمات به مردم در بیمارستان شهید رجایی گچساران ضعیف است، گفت: علاوه بر کم کاری برخی از پرسنل این بیمارستان در زمینه درگیری چند شب گذشته در این بیمارستان، یک بیمار را چند بار برای تهیه سرم و دارو به داروخانه می فرستادند.
حجت الاسلام ادیبان با بیان اینکه برخی مواقع مردم به دلیل برخی از بی تدبیری  و سوء مدیریت ها اذیت می شوند بیان کرد: جا دارد از خدمات پزشکان و پرستارانی که صادقانه به مردم خدمت می کنند تشکر کنم.
دادستان گچساران اظهار داشت: در زمینه شکایت ها باید پیگیری و مراحل قانونی نیز انجام شود و نباید صرفا در فضای مجازی رخ دهد.
دادستان عمومی و انقلاب گچساران گفت: بحث پیشگیری از وقوع جرم در ادارات بسیار حائز اهمیت بوده و محافظت نکردن از اموال ادارات یکی از مشکلات در این شهرستان می باشد.
حجت الاسلام محمد صدرا  ادیبان با بیان اینکه سرقت از ادارات  این شهرستان زیاد شده گفت: در صورتی که اموال اداره ای در این شهرستان مورد سرقت قرار گیرد مسئول آن اداره باید پاسخگو باشد و هیچ بهانه ای نیز در این زمینه قابل قبول هم نخواهد بود.
دادستان عمومی و انقلاب گچساران گفت: مدیران دستگاه های اجرایی باید ادارات مربوطه خود را به دوربین های مداربسته مجهز کنند.


کد مطلب: 452601

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/news/452601/دادستان-گچساران-ارائه-خدمات-بیمارستان-شهید-رجایی-ضعیف

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir

1