تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۹
کد مطلب : ۴۵۲۵۶۸
در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه کهگیلویه و بویراحمد مطرح شد؛

روند کند پروژه‌ها و فضای اسفناک درمانی مارگون به روایت فرماندار

۳
۱
روند کند پروژه‌ها و فضای اسفناک درمانی مارگون به روایت فرماندار
کبنا ؛
جلسه شورای برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور نمایندگان استان در مجلس سید محمد موحد و مهدی روشنفکر و مدیران ارشد استان در سالن شماره یک استانداری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
به گزارش کبنا، در این جلسه مختار اندرخور فرماندار مارگون با گلایه از روند کند برخی از پروژه‌ها در مارگون اظهار داشت: روند اجرایی جاده سیلاب کلوار کند شده و جاده چاهن موشمی‌ها هم پیشرفت آنچنانی نداشتند.
وی با اشاره به اینکه پیمانکار بیس را در جاده ریخته و پخش نکرده است، گفت: همین امر باعث شده عبور و مرور و ایاب و ذهاب در این جاده سخت شود. به‌طوری‌که عبور ماشین سنگین از این جاده غیرممکن شده است.
اندرخور در ادامه عنوان کرد: روستاهایی مثل شهنیز، جوبریز، تاکسیسه و دلیرچ، ظرفیت بسیار عالی در بحث کشاورزی بالاخص در بحث باغات دارند. باید مردم این خطه در موضوع کانال‌های هدایت آب به باغاتشان حمایت شوند و اعتبارات ویژه در نظر گرفت.
فرماندار مارگون در ادامه با اشاره به موضوع آب شرب در این شهرستان گفت: بحث آب شرب سیلاب و کلوار در مرحله مطالعه مانده و هیچ اقدامی در بحث تقویت آب شرب انجام نپذیرفته و همچنین شهر مارگون و بسیاری از روستاهای زیلایی با تنش آبی شدیدی روبرو هستند.
وی در ادامه خواستار شد: سهم ارزش افزوده و روستاهای فاقد دهیاری از شهرستان بویراحمد مجزا و مستقیم به خود شهرستان اختصاص داده شود.
اندرخور با انتقاد از فضای درمانی شهرستان مارگون و اسفناک خواندن آن گفت: وضعیت فضای درمانی شهر مارگون بسیار اسفناک هست، حداقل یک بستر درمان برای این شهر در نظر گرفته شود تا مردم این شهرستان بتوانند امور درمانی خود را با سهولت انجام دهند.
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
درود بر مرد بزرگ..
پارس
Iran, Islamic Republic of
جناب آقای اندرخور لطفا با توجه به اینکه جوکار دشمن زیاری بعد از بخش زیلایی پرجمعیت ترین حوزه تحت فرمانداری مارگون است آب آشامیدنی ، جداول کشاورزی، راه ارتباطی و آسفالت مناسب و ... ندارد و اسمی از آن‌نبردید خواهشا عدالت محور و مردمی باش
میلاد
Iran, Islamic Republic of
خسته نباشی مرد خستگی ناپذیر ..زنده باد
45 روز وحشت‌آور همراه با قاچاقچیان انسان

45 روز وحشت‌آور همراه با قاچاقچیان انسان

مهاجرت نخبگان، يکي از مصائب کشوري به‌حساب مي‌آيد که امروزه با کمبود نيروي جوان و مولد ...
ماجرای پیچیده آدم‌ربایی وحشتناک در مشهد!

ماجرای پیچیده آدم‌ربایی وحشتناک در مشهد!

ساعت ۶ صبح روز گذشته فردی با پلیس ۱۱۰ تماس گرفت و از ماجرای آدم ربایی همراه با کتک کاری ...
آقازاده‌های پروازی!

آقازاده‌های پروازی!

جدیدترین ترکش موج در جریان انتقادات از فرزند مهاجرتی مسئولین بعد از تاکید رئیس‌جمهور ...
1