کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

سفر رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین به برلین

عباس به دیدار صدراعظم آلمان رفت

25 مرداد 1401 ساعت 22:12

منابع خبری از ورود رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین به برلین، پایتخت آلمان در جریان یک سفر رسمی خبر دادند. وی قرار است با صدراعظم آلمان دیدار کند.


منابع خبری از ورود رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین به برلین، پایتخت آلمان در جریان یک سفر رسمی خبر دادند. وی قرار است با صدراعظم آلمان دیدار کند.
به گزارش کبنا به نقل از آناتولی،‌ محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین شامگاه دوشنبه در جریان یک سفر رسمی وارد برلین شد.
مجدی الخالدی، مشاور رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در امور دیپلماتیک اعلام کرد که محمود عباس عصر امروز (سه‌شنبه) با اولاف شولتس،‌ صدراعظم آلمان دیدار خواهد کرد.
الخالدی گفت: در جریان این دیدار تقویت و گسترش روابط دو جانبه میان دو کشور و همینطور برخی مسائل مورد اهتمام مشترک مورد بحث و بررسی قرار خواهند گرفت.
این مشاور فلسطینی تاکید کرد که عباس در این دیدار آخرین تحولات در عرصه سیاسی و میدانی فلسطین از جمله تجاوزات و جرائم مستمر اسرائیل ضد فلسطینان را با صدراعظم آلمان مورد بحث و بررسی قرار خواهد داد.
وی همچنین خاطرنشان کرد که این گفتگوها، راه‌های حمایت از راه حل "دو کشوری" مورد حمایت جامعه جهانی برای توقف حملات اسرائیل و به رسمیت شناختن کشور فلسطین و عضویت کامل آن در سازمان ملل را شامل می‌شوند.
 الخالدی گفت: محمود عباس همچنین از آلمان برای کمک‌هایی که به مردم ما در زمینه زیرساخت‌ها و پیشرفت اقتصادی ارائه می‌کند، علاوه بر موضع قاطع برلین در قبال مسئله فلسطین، تشکر خواهد کرد.


کد مطلب: 451486

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/news/451486/عباس-دیدار-صدراعظم-آلمان-رفت

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir

1