تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۹
کد مطلب : ۴۵۱۲۹۳
به همت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام؛

توزیع 200 دستگاه تجهیزات سرمایشی بین نیازمندان کهگیلویه و بویراحمد

۰
توزیع 200 دستگاه تجهیزات سرمایشی بین نیازمندان کهگیلویه و بویراحمد
کبنا ؛
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام کهگیلویه و بویراحمد گفت:۲۰۰ دستگاه تجهیزات سرمایشی شامل کولر آبی و پنکه خریداری شده و توسط گروه های جهادی این ستاد در مناطق کم برخوردار و محروم این استان توزیع می شود.
به گزارش کبنا، شایان نادری روز پنجشنبه در پویش ملی اهدای وسایل سرمایشی به اهالی مناطق کم برخوردار کهگیلویه و بویراحمد که در مسجد صاحب الزمان شهر یاسوج برگزار شد،اظهار داشت: این هجدهمین پویش اجرا شده از سوی ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) است.
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام  کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: تعمیر وسایل سرمایشی و گرمایشی مردم در مناطق محروم استان از دیگر اقدام های در دست اجرای این ستاد برای کمک به آسایش مردم نیازمند استان است.
نادری بیان کرد : مجموعه ستاد اجرایی فرمان امام در سیل اخیر با توزیع ۲ هزار و۵۰۰ بسته امدادی و حمایتی برای کاهش آلام شهروندان خسارت دیده تلاش کرده است.
وی عنوان کرد: این بسته ها در قالب اقلامی شامل پتو، نایلون ،جیره اضطراری؛و چادر بوده است که این کمک ها ادامه خواهد داشت.
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به گسترده بودن خسارت های ناشی از سیل در استان تاکید کرد: این ستاد جبران خسارت های ناشی از سیلاب در بخش های دام و وسایل خانه در استان را پذیرفته است و به زودی در این خصوص اقدام می شود.
نادری اظهار داشت: طرح برآورد شمار دام های تلف شده بهره برداران کهگیلویه و بویراحمد بر اثر سیل به منظور تامین اعتبار خرید دام برای دامپروران آغاز شده است.
وی بیان کرد: در این طرح کارشناسان ستاد فرمان امام خمینی (ره) با حضور میدانی تعداد دام تلف شده براثرسیل اخیر در استان را برآورد و پس از تامین اعتبار برای خسارت دیدگان دام خریداری می شود.
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: جبران خسارت های سیل بر وسایل خانه مانند فرش، یخچال،تلویزیون و سایر نیازهای اولیه سیل زدگان استان نیز در دست اقدام است.
نام شما

آدرس ايميل شما

دختری از استان محروم که رتبه اول کنکور تجربی شد

دختری از استان محروم که رتبه اول کنکور تجربی شد

فرناز حسن زاده: عربی و معارف ۱۰۰ درصد، ریاضیات ۹۵.۶ درصد، فیزیک ۹۵.۶ درصد، ادبیات ۹۴....
رتبه‌های ۱ تا ۱۰ کنکور کجا درس خوانده‌اند؟

رتبه‌های ۱ تا ۱۰ کنکور کجا درس خوانده‌اند؟

از بین ۴۰ داوطلب برتر کنکور امسال، تنها ۲ نفر یکی در مدرسه دولتی و دیگری در مدرسه نیمه‌دولتی ...
معمای سفرِ نانسی پلوسی به تایوان؛ آیا تنشی بزرگ در راه است؟

معمای سفرِ نانسی پلوسی به تایوان؛ آیا تنشی بزرگ در راه است؟

«آمریکا با یک معمای راهبردی وقتی در مورد ایجاد ثبات در تنگه تایوان صحبت می شود رو به ...
1