تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۹
کد مطلب : ۴۵۱۰۰۹
استاندار کهگیلویه و بویراحمد؛

هفت هزار واحد مسکن در کهگیلویه و بویراحمد در دست اجرا است

۰
هفت هزار واحد مسکن در کهگیلویه و بویراحمد در دست اجرا است
کبنا ؛
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه مراحل طرح نهضت ملی مسکن باید با حضور میدانی و پیگیری مستمر باشد، گفت: ما در این اقدام ملی عقب افتادگی داریم و باید تلاش کنیم تا جبران شود.
به گزارش کبنا، سیدعلی احمدزاده امروز سه‌شنبه (11 مردادماه 1401) در شورای مسکن استان گفت: برای تحقق این مهم در استان باید مدیران دستگاه های اجرایی و مسئولین مربوطه به اتفاق فرمانداران در شهرستان ها به صورت جدی پای کار بیایند و برنامه زمانبندی و اقدامات میدانی داشته باشند و متعاقب آن جلسه شورای مسکن شهرستان ها را مداوم برگزار کنند.
در این نشست که آخرین وضعیت اجرای طرح نهضت ملی مسکن در مرکز استان و شهرستان ها مورد بررسی قرار گرفت، استاندار تاکید کرد: طرح نهضت ملی مسکن برای دولت سیزدهم از اولویت ویژه و بسیار بالایی برخوردار است و با جدیت پیگیر این مسئله می باشند.
استاندار با بیان اینکه، براساس برنامه دولت در طرح نهضت ملی مسکن چهار میلیون مسکن در مدت چهار سال باید احداث شود، گفت: از این تعداد سهم استان ۴۰ هزار مسکن است و باید سالانه ۱۰ هزار مسکن در استان ساخته شود.
احمدزاده ابراز داشت: سرجمع در استان باید ۵۲ هزار واحد مسکن ساخته شود که شامل طرح نهضت ملی مسکن، مصوبه سفر دکتر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور و بنیاد مستضعان می باشد.
استاندار کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد: در موارد مختلف هم اکنون در استان هفت هزار واحد مسکن در دست اجرا داریم.
وی تاکید کرد: مسئله مسکن برای استان یک مسئله مهم و حیاتی بوده و باید برای مراحل مختلف طرح های نهضت ملی مسکن  برنامه زمان بندی تعریف شود تا در صورت مشکل و موانعی در مراحل اجرا به سرعت برطرف گردد.
احمدزاده با اشاره به اینکه برای خرید زمین اقدامات و توافقات لازم صورت گرفته است بیان کرد: تامین زمین در شهرهای یاسوج، باشت و سی سخت با جدیت در دستور کار باشد.
استاندار تاکید کرد: صدور پروانه ساخت در شهرداری ها به سرعت انجام گیرد و دستگاه های خدمات رسان با جدیت پای کار باشند.
در این جلسه آخرین وضعیت طرح اقدام ملی مسکن استان بررسی شد و تصمیمات لازم برای حل موانع احتمالی و تسریع در اجرای این طرح مورد بررسی قرار گرفت.
نام شما

آدرس ايميل شما

درآمد مداحان از کجاست؟

درآمد مداحان از کجاست؟

نمي‌توان منکر نقش و تاثيرگذاري مداحان بر جامعه شد و حتي در رژيم گذشته هم جايگاه خود را ...
از حکومت تک نفره تا منافع انحصاری روسیه؛ در ذهن پوتین چه می‌گذرد؟

از حکومت تک نفره تا منافع انحصاری روسیه؛ در ذهن پوتین چه می‌گذرد؟

در تفکر پوتین، این جامعه آمریکا است که دو نیم شده است. یک مثال موضوع سقط جنین است؛ و ...
تصاویر مسحور کننده "جیمز وب" منتشر شد

تصاویر مسحور کننده "جیمز وب" منتشر شد

نخستین تصویر تلسکوپ فضایی "جیمز وب" بامداد امروز سه‌شنبه منتشر شد و اکنون طبق وعده مقامات ...