تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۸
کد مطلب : ۴۵۰۹۹۶
در سالروز اقامه نخستین نماز جمعه تهران صورت گرفت؛

دیدار نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد با کارکنان اداره غله و خدمات بازرگانی / توزیع ۴۵۳ تن برنج جهت نذورات هیئت های مذهبی

۰
دیدار نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد با کارکنان اداره غله و خدمات بازرگانی
کبنا ؛به مناسبت ۵ مرداد سالروز اقامه نخستین نماز جمعه تهران، مدیرکل، معاونین و جمعی از کارکنان اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان کهگیلویه و بویراحمد با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر یاسوج دیدار کردند.
به گزارش کبنا نیوز، حضرت آیت الله سید نصیر حسینی در این دیدار ضمن تشکر از حضور مجموعه غله و خدمات بازرگانی استان در دفتر امام جمعه از نقش مهم این اداره کل در تامین و توزیع کالاهای اساسی تقدیر و تشکر کرد.
وی تامین و توزیع به موقع کالاهای اساسی در میان مردم را در مدیریت مشکلات معیشتی مردم موثر دانست و اضافه کرد: علاوه بر تاثیر این کار در مسائل معیشتی چنین طرحی تاثیرات فرهنگی نیز در پی دارد.

نماینده ولی فقیه در استان یادآور شد: نظم و استمرار در امر تامین و توزیع کالاهای اساسی یک ضرورت است و با مدیریت خوبی که در مجموعه غله و خدمات بازرگانی وجود دارد و باید از این مدیریت و تلاش های مدیرکل اداره غله و همکارانشان تقدیر شود موضوع خدمات رسانی در امر کالاهای اساسی باید مستمر باشد.
در این دیدار مدیرکل غله و خدمات بازرگانی ضمن تبریک ۵ مرداد سالروز اقامه اولین نماز جمعه تهران، گزارشی از فعالیت های اداره غله و خدمات بازرگانی در استان ارایه کرد.
ابوالحسن صداقت کیش با اشاره به خرید تضمینی مازاد محصولات کشاورزان استان گفت: در سال ۱۴۰۱، در حوزه خرید گندم ۳۱ هزارتن گندم و ۱۲۰۰ تن کلزا از کشاورزان استان خریداری شد که بیش از ۹۵ درصد از مطالباتشان پرداخت شده است‌.
وی از آمادگی اداره غله و خدمات بازرگانی در آستانه ماه محرم خبر داد و بیان داشت: برای ماه محرم و نذورات در این ماه حدود ۴۵۳ تن برنج و ۲۶۶ تن شکر به قیمت دولتی جهت نذورات در میان هیئت های عزاداری توزیع خواهد شده است و در ادامه نیز آماده همکاری و تامین نیازهای استان در این حوزه هستیم.
نام شما

آدرس ايميل شما

درآمد مداحان از کجاست؟

درآمد مداحان از کجاست؟

نمي‌توان منکر نقش و تاثيرگذاري مداحان بر جامعه شد و حتي در رژيم گذشته هم جايگاه خود را ...
از حکومت تک نفره تا منافع انحصاری روسیه؛ در ذهن پوتین چه می‌گذرد؟

از حکومت تک نفره تا منافع انحصاری روسیه؛ در ذهن پوتین چه می‌گذرد؟

در تفکر پوتین، این جامعه آمریکا است که دو نیم شده است. یک مثال موضوع سقط جنین است؛ و ...
تصاویر مسحور کننده "جیمز وب" منتشر شد

تصاویر مسحور کننده "جیمز وب" منتشر شد

نخستین تصویر تلسکوپ فضایی "جیمز وب" بامداد امروز سه‌شنبه منتشر شد و اکنون طبق وعده مقامات ...
1