تاریخ انتشار
شنبه ۴ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۷
کد مطلب : ۴۴۹۵۴۲
در نشست خبری بازرس کل استان کهگیلویه و بویراحمد با رسانه‌ها مطرح شد

صالحی: در خصوص انتصابات غیرمنطقی مکاتبات لازم را انجام داده ایم / بازرسان در شهرک‌های صنعتی مستقر شدند، هر کس شکایاتی دارد مراجعه کند / شهرداری که 10 سال حبس می‌شود / کلیپی که برای کهگیلویه و بویراحمد بد شد

۴۲
۲
صالحی: در خصوص انتصابات غیرمنطقی مکاتبات لازم را انجام داده ایم / بازرسان در شهرک‌های صنعتی مستقر شدند، هر کس شکایاتی دارد مراجعه کند / شهرداری که 10 سال حبس می‌شود / کلیپی که برای کهگیلویه و بویراحمد بد شد
کبنا ؛بازرس کل استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در خصوص انتصابات غیرمنطقی هشدارها و مکاتبات لازم را داده‌ایم که مثلاً فلان فرد نمی‌تواند، فرماندار، معاون فرماندار و یا مدیرکل فلان جا شود.
به گزارش کبنا، صبح امروز (شنبه 4 تیرماه 1401) نشست خبری بازرس کل استان کهگیلویه و بویراحمد باحضور نواب دانشی معاون اداره کل بازرسی در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.
محمد مهدی صالحی بازرس کل استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه دستاوردهای مهم سازمان بازرسی در سال‌های اخیر ثمره روحیه همکاران بنده در مقابله با فساد، تخلفات اداری و رعایت قانونی است، اظهار داشت: مدیون همکارانم هستم. حقیقتاً همکاران بنده فشارهای زیادی را تحمل می‌کند و یک بار یکی از همکاران بنده را مورد کتک کاری قرار داند.
وی با بیان اینکه استارت با تخلفات اداری به ویژه استخدام‌های بی‌ضابطه را همکاران ما زدند، افزود: اقدامات خوب استان کهگیلویه و بویراحمد را به اطلاع مردم می‌رسانیم.
بازرس کل استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه برخی کلیپ‌ها استان را بد معرفی می‌کنند و ما نباید استانمان را با کارهای بد و ناپسند بدنام کنیم، افزود: استان کهگیلویه و بویراحمد نیاز به یک بازرس داشت و وقتی می‌خواستیم یک بازرس را از استان دیگری به استان بیاوریم، کلیپی از «منطقه بنسنجان» را برای من فرستاد و از آمدن به این استان منصرف شد.
صالحی در ادامه به چالش‌های استان کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد و گفت: اراضی منابع طبیعی و محیط زیست، ناکارآمدی مدیران، طولانی شدن پروژه‌های استان، ضعف سرمایه‌گذاری و تولید، آمار بالای بیکاری، وضعیت نامناسب خدمات شهری، اختلال در انجام خدمات تولیدی و خدماتی شرکت نفت و گاز گچساران، واگذاری غیرقانونی طرح‌های قانونی، اهمال نفوذ افراد متنفذ و سوء استفاده از تسهیلات بانکی و عدم رعایت طرح آمایش سرزمین از چالش‌های استان است.
وی در ادامه با بیان اینکه عدم بررسی طرح‌ها، مطالعه دقیق و نیازسنجی از سوی کمیسیون‌های متولی انجام نمی‌گیرد، توضیح داد: در طرح‌های واگذاری، انحرافات بعد از واگذاری‌ها به وجود می‌آید. مدیران در نظارت به موقع، اهمال می‌کنند.
بازرس کل استان کهگیلویه و بویراحمد از عدم طرح آمایش سرزمینی در برخی شهرهای استان گلایه گرد و گفت: طرح آمایش سرزمینی را رعایت نمی‌کنند. در شهر سی سخت و گچساران این طرح مدنظر قرار نمی‌گیرد و گاهاً اعمال نفوذ افراد صاحب نفوذ مانع اجرای طرح آمایش سرزمینی می‌شود.
وی در ادامه توضیح داد: عدم تحقق وعده‌های دولت در حمایت از سرمایه گذاری یکی دیگر از موضوعاتی که سازمان بازرسی به آن می‌پردازد. بعضاً از تسهیلات سوء استفاده می‌شود و طرح را می‌گیرند صرفاً به این خاطر که از تسهیلات این پروژه یا طرح استفاده کنند و پول این طرح در جاهای دیگر هزینه شده است.
وی افزود: در این راستا پرونده‌های متعددی را تشکیل داده‌ایم و افراد متخلف را به محاکم قضایی معرفی کرده‌ایم و همچنین پیشنهادهای اصلاحی را نیز به استاندار ارائه دادیم.
بازرس کل استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه باید جلوی برخی از تخلفات و انحرافات را از سرچشمه گرفت، افزود: علی رغم کمبود نیرو بازرسان را در شوراها و کمیسیون‌های مختلف به ویژه کمیسیون اراضی ملی فعال کردیم که از آنجا بتوانیم جلوی واگذاری نادرست و اشکال دار را گرفت. در همین راستا جلوی تصویب 18 پلاک واگذاری زمین را گرفتیم.
وی ادامه داد: در طول 5 سال حدود  2700 هزار اراضی واگذاری را تعیین تکلیف کردیم و این 2700 پرونده تخلف در حوزه منابع طبیعی در اداره کل منابع طبیعی رها شده بود که با ورود سازمان بازرسی این دو هزار پرونده تخلف به محاکم قضایی ارسال شدند و برای سه نفر از کارکنان رأی قطعی صادر شد که تمام تخلفات منابع طبیعی مستقیم وارد دستگاه قضایی شد.
صالحی گفت: در خصوص واگذاری اراضی و تغییر کاربری‌ها 8 مدیر استانی و شهرستانی محکومیت گرفتند. مدیران به این تعییر کاربری‌ها خدمات ارائه داده بودند. در بحث تغییر کاربری اراضی با تعاونی‌های مسکن مشکل داریم و از ثبت ۲۵ هکتار از اراضی خرد شده توسط تعاونی‌ها جلوگیری شد و بیش از ده‌ها پرونده‌ها تخلف امور اراضی به دادگستری معرفی شد.
وی توضیح داد: خیلی از جاهای قلعه رئیسی و سایر مناطق محروم گاز ندارند و یا در همین یاسوج خیلی از جاها با افت فشار گاز و نبود برق و آب مواجه هستند. از آن طرف مدیران به دلیل نفوذ و احیاناً رانت و زد و بندی که وجود دارد به این تغییر کاربری‌های غیرقانونی انشعاب واگذار می‌کنند.
بازرس کل استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: به دلیل ورود سازمان بازرسی 700 میلیارد تومان پروژه تمدید یا لغو شدند که عمدتاً مشکل پروژه‌ها به واگذاری آنها به پیمانکاران غیرصلاحیت دار و غیرتوانمند است.
وی بیان کرد: بیش از 730 میلیارد ریال انحراف در مصرف تسهیلات استان کهگیلویه و بویراحمد کشف و 34 نفر از افراد متخلف در این زمینه را به مراجع قانونی و قضایی معرفی کردیم و جلوی پرداخت ده‌ها میلیارد تومان گرفته شد.

محمدمهدی صالحی بازرس کل استان کهگیلویه و بویراحمد در بخش دیگری از صحبت‌های خود، اظهار داشت: رویه سازمان بازرسی به سمت نظارت و پیشگیری رفته و بعد از آن بازرسی و رسیدگی به تخلفات و جرم‌ها را مورد بررسی قرار دهیم.
 بازرس کل استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه سازمان بازرسی به سمت الکترونیکی شدن می‌رود، گفت: هر کسی شکایتی دارد می‌تواند در سامانه ملی الکترونیک ثبت کند، دومین سامانه بازرسی سامانه گزارشگران فساد است. 
وی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه مجموعه شکایت الکترونیکی سال گذشته ۱۶۹۵ مورد بوده که تمامی این شکایت رسیدگی و اقدامات اولیه انجام شده است، افزود: ۴۱۰ شکایت به صورت دستی به سازمان بازرسی ارسال شد و ۸۲۰ مورد گزارش فساد گزارشگران بوده است.
 رئیس کل بازرسی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه ۸۷۵ مورد شکایت علیه شخصیت‌های حقوقی بوده که همه مورد رسیدگی قرار گرفته، گفت: ۳۶۰ نفر ملاقات مردمی داشتیم که از آبان گذشته تا اول تیر ماه بوده است، ضمن اینکه ۸۲ جلسه آسیب شناسی و آموزشی برای مدیران تازه منصوب شده استان برگزار و علاوه بر تشریح آسیب‌های آن اداره راهکار هم ارائه شد.
 وی با اشاره به کمبود بازرس در استان و اینکه سازمان بازرسی به بیش از ۳۳ بازرس نیاز دارد، گفت: به عملکرد دهیاری‌ها ورود کردیم بودجه دهیاری جای دیگری هزینه می‌شود و روستاها به این دلیل پیشرفت ندارند.
 وی به ناکارآمدی در استان کهگیلویه و بویراحمد اشاره و عنوان کرد: قانون‌گریزی برخی مدیران، اهمال در انجام وظیفه، ترجیح منافع گروهی و طایفه‌ای در تصمیم‌گیری‌ها، عدم نظارت کافی، عدم شایسته‌گزینی مدیران و دخالت مستقیم خیلی از سیاسیون، تحمیل و به کارگیری نیروها در ادارات برخلاف ضوابط در کنار خلاء قانونی از جمله آسیب‌های استان است.
 صدور کیفرخواست برای ۲۴ مدیر در استخدام‌های غیرقانونی
 صالحی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه سازمان بازرسی به این موارد ورود کرده و پرونده متعددی برای مدیران تشکیل و برخی موارد اصلاح شده، افزود: در این زمینه ۲۴ پرونده کیفرخواست صادر و جلوی استخدام ۵۳۵ نفر به طور غیرقانونی گرفته و ادارات را ملزم به برگزاری آزمون استخدامی کردیم.
 بازرس کل استان کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: در شهرداری گچساران، شهرداری یاسوج، امور عشایر، جهاد دانشگاهی، بیمارستان شهید جلیل و... استخدام‌های بی‌ضابطه بوده که با ورود سازمان بازرسی جلوی آنها گرفته شد. شهرداری یاسوج 100 نیروی مازاد دارد که حکم اولیه آن صادر شده است.
وی افزود: در حوزه شهرداری‌ها و شوراها سازمان بازرسی ورود خیلی خوبی داشته و پروند‌ه‌های تشکیل شده و به زودی خبرهای امیدوار کننده و خوبی در راستای مبارزه با فساد به مردم خواهیم داد. یکی از شهرداران استان فعلاً رأیی برای او صادر شده و به مدت 10 سال حبس می‌شود و در حال نهایی شدن رأی او هستیم.
 وی با بیان اینکه دستگاهی نیروی خدماتی گرفته اما تکنسین اتاق عمل شده، گفت: اخیراً یکی از ادارات می‌خواست آزمون برگزار کند کل کشور برگزار کرد اما در استان جلوی آن را گرفتیم و گفتیم تا تعیین تکلیف نیرو و چارت آن اداره انجام نشود آزمون برگزار نشود.
  وی به بیشترین تخلفات و جرم در استان کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد و گفت: نقض قوانین و مقررات اداری بیشترین تخلف و تصرف غیرقانونی در امورات بیشترین جرم مدیران است و بیشترین شکایت مردم هم نقص قوانین و مقررات مدیران است.
 هشدار در خصوص انتصاب‌های غیرمنطقی
 صالحی در ادامه در پاسخ به سئوال خبرنگار کبنا نیوز در خصوص وضعیت نابسامان شهرک‌های صنعتی از ورود سازمان بازرسی به شهرک‌های صنعتی خبر داد و گفت: هیئتی از سوم خرداد در شهرک‌های صنعتی مستقر شده و هر فردی که از باب شهرک‌های صنعتی حقش تضعیف شده به این هیات مراجعه کنند و در حال بررسی تمام مسائل شهرک‌های صنعتی هستیم.
 رئیس کل بازرسی کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ به سئوال دیگر کبنا نیوز در خصوص انتصاب‌های غیرمنطقی در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در این زمینه هشدارهای لازم را دادیم که فلان فرد نمی‌تواند فرماندار یا معاون یک اداره باشد بعضی جاها حرف ما را گوش دادند و بعضی موارد هم این کار انجام نگرفت و مکاتبات لازم در این خصوص انجام گرفت. سازمان بازرسی اختیارات و وظایف خودش را دارد و دستگاه مرجع استعلامات مدیران نیست.
نام شما

آدرس ايميل شما

هاشمي
Iran, Islamic Republic of
با سلام واحترام
جناب دكتر صالحي را اون موقع كه در حوزه دادگستري خدمت ميكردند يكي با ايشون اشنا شدم
با سن جواني كه داره شخصيتي كوچك نظم با سواد و واقعا مدير هستن
انشاء الا در منصب بازرس كل استان هم موفق ومؤيد باشن
Iran, Islamic Republic of
سلام به یکتایی خداوند متعال نماینده بویراحمد در انتصابات دخالت میکند.به والله نخبه سوزی میکند /.مستند هم دارم.تورا به خدا ،تورا به قران جلوی این کار را بکیرید.
تا
Iran, Islamic Republic of
این نتایج استاندار قلبی می یاشد که استان را در رتبه اول تورمی کشور قرار داد بذر نفاق و کینه اختلاف را بین مسولان انداخت و رفت با انتصاب مدیران غیرتواتمند استان را سیاه چاله مدیریتی و نصب وانتصاباتی قرار داد این آقا افراد براش مهم نبود برنامه در سطح کلان که همان نامید سازی منطقه بود تا وفاداری مردم این دیار از روحیه انقلابی دور کند متاسفانه ای خیلی از مسولان استانی هم ناآکاهانه با ایشون همفکر شدند زمینه اعتماد به مسولان اسالنی در سطح کشوری در بعد اعتماد از دست رفته ایشون مردم این منطقه را به عنوان یک ابزار برای تحقق اهداف به بیزاهه کشاند .
بويراحمد
Iran, Islamic Republic of
حرف مفت نزن...
Iran, Islamic Republic of
حکم معاون فرمانداربویراحمد هرچه سریعتر لغو شود
Iran, Islamic Republic of
شهرداری یاسوج ،،،امان از این همه نیرو امان از این همه استخدام فله ای و طایفه ای ظلم ظلم طلم
شهردار
Iran, Islamic Republic of
شهردار با ۱۰ سال حبس؟؟؟
کدوم شهردار؟
Iran, Islamic Republic of
یاسوج
محمد
Iran, Islamic Republic of
شهردار سابق .
محمد
Iran, Islamic Republic of
،خداقوت به نیروهای امنیتی و نظارتی استان و دستگاه قضا
Iran, Islamic Republic of
شهردار سابق الانم با فشار به استاندار میخوان حکم شهرداری رو که بعد ایشان معرفی شده و توسط وزارت هم تایید شده رو رد کنند تا دوست نزدیک خودشو شهردار کنه
Iran, Islamic Republic of
شهردار... که ۴ماه پیش توسط سربازان گمنان امام زمان بازداشت شد
Iran, Islamic Republic of
حالا همین شهردار که حکم ده سال حبس خورده هر روز داخل مراسمات فاتحه خوانی شرکت میکنه که مثلا بگه من بیگناهم و طبیعی جلوه بده
Iran, Islamic Republic of
ل .م
Iran, Islamic Republic of
مگفت شهردار جدید که جای من معرفی کردن رو کاری میکنم با فشار سیاسی تایید نکنن بعد دوستم رو(همدستش)شهردار میکنم و خودم میشم معاون شهردار ولی در حقیقت خودم شهردارم.
یعنی حتی بعداز برکنار باز تمع بازگشت به شهرداری رو داشت.
درود بر همه عزیزانی که جلوی این شهردار فاسد رو گرفتن
Iran, Islamic Republic of
شهردار سابق باش ...
Iran, Islamic Republic of
ایا رئیس شورای شهری که این شهردار رو که از فامیل های خودش بود و برای بار دوم شهردار کرد با اینکه میدونست ایشان متخلفه،ایا این صلاحیت رو داره فرماندار بشه؟
ایا دستگاه نظارتی نباید جلوی همین عضو شورای شهر رو میگرفت که الان فرماندار نباشد.
Iran, Islamic Republic of
حلال
Iran, Islamic Republic of
/ اگه کسی پارتی داشته باشه مشکلی براش پیش نمیاد .
Iran, Islamic Republic of
اتقاقا این شهردار گول همین پارتی داشتن و انقلابی نمایی خودشو خورد،فکر میکرد اگر خودشو انقلابی جلوه بده دیگه کاریش ندارن
Iran, Islamic Republic of
شهرداری که هر نقطه ای از شهر کار کرد بود قبلش اون مکان، ملکی زمینی برای خودش خریده بوده...
Iran, Islamic Republic of
سالهای قبل در سکوت خبری؛ دانشگاه علمی کار بردی استان تبدیل به یکی از دانشگاههای طایفه ای وفامیلی استان‌ شده است
بروید صحت و سقم موضوع را بررسی نمایید
مردم
Iran, Islamic Republic of
جناب آقای دکترصالحی دراینکه حضرتعالی انسان پاک وقانونمداروتوانمندی هستی شکی نیست ولی همیشه ازمبارزه بابی قانونی گفته شده ولی درعمل خبری نیست
محمدرضا
Iran, Islamic Republic of
والا کسی زورش و مدیر شهرک صنعتی نیرسه
حتی وزیر
سی خوش ایتازه
بتاز ککا جونی بتاز
حقیقت
Iran, Islamic Republic of
باسلام وخسته نباشید.بنده زمینی ازشخصی گرفتم که بعداز کارکردن درزمین مورد نطر جهت تسطیح وخاکبرداری با چندین دستگاه راهسازی ووفروختن وسایل زندگی جهت پرداخت حقوق کارگران وکارکرد دستگاهها اما در اخر بدلیل پراخت نکردن مقداری از پول زمین که مقررکرده بودیم وقتی وام بگیرم پرداخت کنم اما ایشان حتی بدون اجازه وحضور من زمین را به شخص دیگر فروخته بود.ایا باوجوددشت مدت زمان که گذشته میتوانم شکایت کنم؟ایشان قبل ازمعامله بامن مدارک همین زمین که حتی کوچکترین کاری روی ان انجام نداده بود و باوجودگذشت ۵سال از تجویل زمین ایشان سندتک برگ اخذ کرده بود درچندین بنگاه ثبت کردا بودولی بدلیل پستی بلندی وسنگ های بزرگ وعطیم الجسه .کسی خریدارنبود.ولی بمحض اینکه زمین را من طی چندین ماه تسطیح کردم ابشان بدون اطلاع زمین را چهاربرابرقیمتی که به من فروخته بود را بفروش رسانید .که وقتی متوجه شدم خواستم شکایت کنم ولی ایان قول مقداری زمین درمکانهای دیگر رادادند ولی پس از بررسی متوجه شدم ایشان با زدوبند های اداری همه ان زمیها را که متعلق به منابع ملی میباشد به نام اجرای فلان زرح تصاحب کرده وبعد از مدتی بدون انجام حتی یک رصد کاربر روی زمین ،انهارابه اشخاص دیگر باقیمت باالا بفروش میرساند
عدالت
Iran, Islamic Republic of
اختلاس درابفای یاسوج چه شد.شخص مورد نظر،خریدوفروش اموالی راداردکه ازپول اختلاس به دست امده.
Iran, Islamic Republic of
جناب آقای دکترصالحی ضمن عرض سلام وخسته نباشی وخداقوت خدمت جنابعالی،شما که می فرماییدجلوی استخدامی های بدون ضابطه راگرفتیم،پس چرادرسازمان مدیریت وبرنامه ریزی23نفرنیروی شرکتی و6نفرنیروی قرادادی بدون ضابطه بکارگرفته شددریغ ازاینکه حتی یه تذکرشفاهی هم داده بشه آیا این ظلم نسبت به تحصیلکردگان استان نیست که یه عده خاله وخزروبراحتی بکارگرفته بشه واین همه تحصیل کرده آرزوی نظافتچی رابه گورببرند//
Iran, Islamic Republic of
جناب دکترصالحی ضمن عرض سلام سوال اینجاست چرابه موارد فسادهای متعددمدیرعامل///رسیدگی نمی شود
Iran, Islamic Republic of
سیاسیون چه از جون شهرداری.. میخوان،حالا که شهرداری جوان و انقلابی که حتی توسط وزارت هم تایید شده و میخواد جلوی مفاسد گذشته در شهرداری رو بگیره و باعاملان فساد و بی عدالتی برخورد کنه با لابی سیاسی نمیگذارند حکم ایشان توسط استاندار ابلاغ بشه.
Iran, Islamic Republic of
ل م همون شهرداری که با عجله مجبور به استعفا شد بعد فورا توسط اداره اطلاعات بازداشت شد و الان داره مراحل قانونی رو طی میکنه ل م
محمدی
Iran, Islamic Republic of
شهردار... که چند ماه پیش با فشار دستگاه های امنیتی مجبور به استعفا شد،
محمدی گشین
Iran, Islamic Republic of
شهرداری هم داشتیم تیم نوجوانان سپاهان اصفهان رو بخاطر اینکه بچه اش عضو اون تیم بود با هزینه بیت المال اورده بود تو یکی از شهرهای استان مدیونین اگه فکر کنید //بوده😂
Iran, Islamic Republic of
باید زودتر جلوشو میگرفتن نباید میگذاشتن اینقد تخلف کنه که ۱۰سال حبس بخوره، الان ۱۰سال دولت باید ادم دزد اب نون بده
Iran, Islamic Republic of
آقای صالحی
یکبار هم که شده
لیست تمام نیروهایی که بصورت غیرقانونی و بدون آزمون در ادارات استخدام شده اند با تاریخ استخدام این افراد را منتشر کنید تاهمه بدانند در سیاست چپ و راست و اصلاح طلب و اصولگرا چه اتفاقی در بخش استخدام برای استان افتاده است.
Iran, Islamic Republic of
جناب مدیرکل بازرسی از شما بعیده.. در شهرداری گچساران نه تنها 150 نیروی غیرقانونی استخدام شد بلکه بسیاری از آنها در حال تبدیل وضعیت به رسمی قطعی هستند. جلوی کدامشان را گرفتید.. یک نفر را بگویید
مطلع
Iran, Islamic Republic of
آقای دکترصالحی چرا بااین همه نیروی شرکتی وقراردادی بکارگرفته شده دربرنامه وبودجه هیچ برخوردی نشد/ //که این واقعاظلم به تحصیل کردگان استان //شماها دربرابرخداوند وآخرت چه جوابی دارید
Iran, Islamic Republic of
کبناچراکامنت های مربوط به برنامه وبودجه رامنتشرنمیکنید//نکندشماراهم خریده باشند؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
علوم پزشکی سده ماتوق نمابندکان ودور زدن قانون ادارات باشت وگچساران وپتروشبمی گچساران شده محل سفارش لیدر ها ووعده برای جدب ارای مردم.مدارس دارند به افراد خارج از آنوزش وپروش داده میسوند تکثر اتها سفارشی داره واگذار میشه چرا ورود نمیکنید.چرا یه ندیر را درشبکه بهداشت یک شبه باهاش قرارداد میبندند ومیشه رئس شبکه آیا این تخلف نیست
شهروند
Iran, Islamic Republic of
.... مرکز فساد درست کرده است چرا با این همه فساد محرز کسی باهاش برخورد نمیکنه
دنا
Iran, Islamic Republic of
مدیرکل محیط زیست باکدام ضوابط ومقررات و طی سلسه مراتب اداری وکمترین سابق کاری ومدیریتی ،مدیرکل شدند؟
محیط نیست
Iran, Islamic Republic of
اگه مدیری یکی از همکاران شما در بازرسی استان رابط انتصاب غیر قانونیش باشه چه میشه؟
حیدر
Iran, Islamic Republic of
جناب آقای دکترصالحی
عملکرد حضرتعالی نشان ازدرایت شمادراستان دارد سپاسگزارم
اما ای کاش در پرونده شرکت آب وفاضلاب استان ورود می کردید ومدیر عامل ضعیف این شرکت را دعوت می نمودید که به چه دلیل ضعیف ترین افراداز کهگیلویه را درمناصب مهم شرکت از جمله حوزه مالی قرارداده اند درحالی که فردمعرفی شده به عنوان معاون مالی شرکت 10 سال حسابرس وناظرمالی شرکت بوده ودرزمان ایشان بزرگترین اختلاس به دلیل عدم توانمندی ایشان درطی 8 سال صورت گرفت وایشان قادربه کنترل نبود. درضمن تصمیم گیرنده کنونی درانتصاب مدیران استاندارنیست بلکه مدیردفترایشان ومعاون عمرانی ایشان می باشد که نیاز به یک کارشناسی مجدد می باشد.
نشئه درد

نشئه درد

به اجبار پدرم ازدواج کردم و به اجبار همسرم مواد مصرف کردم، اما به‌خاطر فرزندانم پاک شدم ...
برجام در دسترس؟

برجام در دسترس؟

«ایران و آمریکا به میز مذاکرات بازخواهند گشت»؛ خبری که دیروز جوزپ بورل در نشست خبری خود ...
نظر عباس عبدی در باره تجمع نوجوانان شیراز

نظر عباس عبدی در باره تجمع نوجوانان شیراز

بهتر است از برگزار‌كنندگان تشكر كنيد كه چشم‌ها را به اين واقعيت‌ها آشنا كردند. جلوگيري ...