تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۶
کد مطلب : ۴۴۹۴۱۱
در نشست جلسه بررسی مسائل و مشکلات مربوط به تنظیم بازار ؛

درخواست وزیر کشور: استانداران برای کنترل قیمت ها نظارت میدانی داشته باشند

۱
۰
درخواست وزیر کشور: استانداران برای کنترل قیمت ها نظارت میدانی داشته باشند
کبنا ؛وزیر کشور از استانداران سراسر کشور خواست با نظارت دقیق میدانی، مدیریت لازم را در کنترل قیمت ها داشته باشند و گفت: جامعه نباید احساس کند فضای بازار رها شده است.
به گزارش کبنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، احمد وحیدی در نشست جلسه بررسی مسائل و مشکلات مربوط به تنطیم بازار که با حضور استانداران سراسر کشور و چند تن از وزرا در وزارت کشور برگزار شد، این مطلب را مطرح کرد.
وی حذف ارز ترجیحی را برای توسعه اقتصادی کشور ضروری دانست و افزود: با هماهنگی همه دستگاه ها، این اقدام به شکل مناسبی انجام شد. همچنین با برنامه ریزی صحیح و به موقع، تبعات خاص امنیتی در فرایند اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها ایجاد نشد.
وزیر کشور افزود: اقناع افکار عمومی نسبت به ضرورت اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها همچنان ضرورت دارد و باید هر چه بیشتر ابعاد این طرح بزرگ اصلاح اقتصادی، روشن و تبیین شود.
وحیدی با اشاره به تاکید رئیس جمهوری کشور برای کنترل قیمت ها و تامین اقلام مورد نیاز مردم از استانداران سراسر کشور خواست با نظارت دقیق میدانی، مدیریت لازم را در کنترل قیمت ها داشته باشند.
وی با تاکید بر کنترل قیمت کالاها و اجاره بها خاطرنشان کرد: نباید خارج از عرف که ۲۵ درصد در کلان شهر و ۲۰ درصد در سایر شهرها است، اجاره بها افزایش یابد.
وزیر کشور نظارت مردمی برای کنترل دقیق بازار را ضروری دانست و تصریح کرد: همه دفاتر املاک موظف هستند بر این اساس عمل کنند و با متخلفان برخورد می شود.
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
خود فرمانداران به مغازه ها دیار دادند اجناس نوجود که قینت قبل روی انها به قینت جدید بفروشند.در باشت فرماندار مستقیم درفروشگاههای سهر حضور پیدا کرد وجلوی خودش روغن ۹۰هزار تونانی را۴۰۶ هزار فروختند هیچکس هم صداش درنیامد
آیا پوتین می‌تواند؟

آیا پوتین می‌تواند؟

اتحاد جماهیر شوروی به دلایلی که غربی‌ها دوست دارند به آن اشاره کنند از هم فرونپاشید بلکه ...
پریدن مرغ از سفره‌ها

پریدن مرغ از سفره‌ها

 مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی ایران می‌گوید: اکنون قیمت مرغ زنده در بازار به‌طور ...
امتداد همیشگی شریعتی

امتداد همیشگی شریعتی

تغییر، نیازمند همبستگی است و رؤیای مشترک لازمه همبستگی. افراد پراکنده و جدا از هم و فاقد ...