کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

در نشست شورای پدافند غیرعامل:

سخنان معاون سیاسی استاندار درباره خطر پشه آئدس

1 تير 1401 ساعت 12:09

معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: پشه آئدس یکی از گونه‌های حشرات موجود در طبیعت است که می‌تواند برای انسان بیماری مهلک ایجاد کند.


معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در نشست شورای پدافند غیرعامل این استان گفت: پشه آئدس یکی از گونه‌های حشرات موجود در طبیعت است که می‌تواند برای انسان بیماری مهلک ایجاد کند.
به گزارش کبنا، جواد هاشمی مهر با بیان اینکه نباید از پشه آئدس وعواقب نیش زدگی آن غافل شد؛ افزود: تشخیص و شناسایی به موقع عوامل بیولوژیکی و میکروبی و دفاع در برابر آن‌ها آب، غذا، محیط و سلامت و جان مردم را از تهدید نجات می‌دهد.
وی با بیان اینکه، گستردگی حوزه عملکردی نیاز‌های مردم در همه بخش‌ها توجه به حوزه پدافند غیرعامل را به صورت دائمی و همیشگی ضروری کرد، اضافه کرد: در اجرای طرح جامع پدافند غیرعامل و مبارزه با تروریسم زیستی هر یک از دستگاه‌ها به منظور پیشگیری و مبارزه هماهنگ با بیوتروریسم وظایف و تکلیف آن‌ها مشخص شده است.
هاشمی مهر بیان کرد: ضرورت ایجاب می‌کند تا برای مصون سازی جامعه و توانمندسازی مردم در مقابل بیوتروریسم اقدامات آموزشی، آگاهی بخشی و توجیهی لازم به کار گرفته شود.


کد مطلب: 449400

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/news/449400/سخنان-معاون-سیاسی-استاندار-درباره-خطر-پشه-آئدس

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir