کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

باصدور پیامی از طرف بخشدار پاتاوه صورت گرفت

سید فاضل پور خسرو بخشدار پاتاوه با صدور پیامی هفته قوه قضائیه را تبریک گفت.

28 خرداد 1401 ساعت 3:34

سید فاضل پورخسرو: یقینا کار و تلاش در مسیر عدالت گستری و احقاق حق خدمتی ازشاخصه های بس ارزشمند و فعالیتی الهی قوه قضائیه است.


بخشدار پاتاوه شهرستان دنا با صدور پیامی هفته قوه قضائیه را به همه تلاشگران این عرصه تبریک گفت.

به گزارش "کبنا" از پاتاوه پیام تبریک "سید فاضل پورخسرو" به شرح زیر است :
"بسم الله الرحمن الرحیم"
از شاخصه های کاری قوه محترم قضائیه یقینا کار و تلاش در مسیر عدالت گستری و احقاق حق خدمتی بس ارزشمند و فعالیت الهی است. هفته اول تیر ماه یادآور مظلومیت تلاشگران این عرصه خطیر و مهم است.
هفته‌ای که روایتگر شهادت مظلومانه آیت الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران گرانقدر انقلاب اسلامی است و با یاد و نام آنان هفته قوه قضائیه مزین گردیده است.
این ایام فرصت ارزشمندی است برای یادکردن از تلاشگران عرصه عدل و داد، تکریم تلاش خالصانه قشر خدوم قوه قضائیه و به ویژه تجلیل از مقام شامخ مجاهد نستوه و مجتهد متفکر شهید مظلوم دکتر بهشتی و سایرشهدای این عرصه است تا به نوعی خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی در نهاد قوه قضائیه پاس داشته شود .
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت الله دکتر بهشتی و یاران باوفای امام و انقلاب در هفتم تیر، هفته قوه قضائیه را به همه تلاش گران این عرصه به خصوص مجموعه خدوم امر قضا در استان کهگیلویه و بویراحمد شهرستان دنا و متعاقباََ بخش پاتاوه تبریک و تهنیت گفته و از خدمات شایسته این عزیزان در برقراری عدل و قسط در جامعه تقدیر و تشکر می‌نمایم.

والعاقبه للمتقین
سیدفاضل پورخسرو
بخشدار پاتاوه۲۸ خردادماه ۱۴۰۱

٭٭٭٭٭٭٭٭٭٭
خبرنگار: اسماعیل رسامـ


کد مطلب: 449239

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/news/449239/سید-فاضل-پور-خسرو-بخشدار-پاتاوه-صدور-پیامی-هفته-قوه-قضائیه-تبریک-گفت

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir