تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۱
کد مطلب : ۴۴۸۸۳۶
در تعطیلات خردادماه صورت گرفت

دزدی هالیوودی از بانک ملی / صندوق های امانات غارت شدند + جزییات

۵
۰
دزدی هالیوودی از بانک ملی /  صندوق های امانات غارت شدند + جزییات
کبنا ؛در تعطیلات خردادماه سارقان به یکی از شعبات بانک ملی در تهران نفوذ کردند و محتویات حدود ۲۵۰صندوق امانت را به سرقت بردند.
به گزارش کبنا به نقل از مهر، تعدادی از سارقان در تعطیلات اخیر از ساختمان مجاور وارد شعبه ممتاز بانک ملی واقع در خیابان انقلاب رو به روی دانشگاه تهران شدند و حدود ۲۵۰ عدد از صندوق امانات را باز و اموال داخل این صندوق‌ها را به سرقت بردند.
بر اساس این خبر، به دلیل اینکه سارقان به محیط بانک آشنایی داشتند، دستگاه ضبط تصاویر را با خود به سرقت بردند و همین امر باعث شده است که آمار و اطلاعات دقیقی از این سرقت مبنی بر اینکه سارقان چند نفر بوده و یا از چه طریقی توانستند به سامانه بانک نفوذ کنند، در حال حاضر در دسترس نباشد.
بر اساس اعلام منابع آگاه به مهر همچنین سیستم هشدار بانک که باید هم به موبایل رئیس بانک و هم به سامانه پلیس متصل باشد، فقط به موبایل رئیس بانک متصل بوده است و این سرقت به موبایل رئیس بانک پیامک شد اما به دلیل اینکه در سنوات گذشته این سامانه هشدار اشتباهی داده بوده است رئیس بانک به این پیامک اعتنایی نکرد و فکر کرد مانند دفعات قبلی پیامک اشتباه است.
حجم و عدد و رقم سرقت هنوز مشخص نیست چراکه بانک از محتویات داخل صندوق امانات مطلع نبوده است؛ همچنین پرونده این سرقت در اداره ۱۷ پلیس آگاهی در دست بررسی و پیگیری است.
بانک ملی نیز طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد حادثه شعبه دانشگاه این بانک که به بروز برخی خسارات محدود به صندوق امانات منجر شد، از سوی پلیس و مراجع ذیربط در حال پیگیری است.
دستگیری سارقان صندوق امانات بانک در حال پیگیری است
سرهنگ علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس اگاهی پایتخت در خصوص سرقت از صندوق امانات یکی از بانک‌های خیابان انقلاب، بیان داشت: به محض اطلاع از وقوع سرقت پیگیری‌های لازم برای دستگیری سارق یا سارقان ادامه دارد.
لازم بذکر است چند نفر از کارکنان بانک که در بررسی‌های اولیه در این حادثه قصور و سهل انگاری داشته اند تحت نظر هستند و تحقیقات از آنها ادامه دارد.
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
در کانادا پیگیری شود نوش جانشان وقتی از بالا تا پایین همه یکدست شوند باید باک زنجانی ها خاوری ها و دزده ها چند برابر شوند
Iran, Islamic Republic of
احسنت بر امنیت ؟!
خاوری یکم از مال مردم رو نبرده بود تو دلش بود.
مسئولین براش دزدند و به دستش می رسونن
Iran, Islamic Republic of
دزد خانه موش است روند دزدی ها در دولتهای انقلابی بصورت سریالی ادامه دارد صد رحمت به خاوری و زنجانی و دیگر انقلابی ها
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
بنظر من باتوجه به حجم بالای ارز درصندوقها ونیازبه آن. توسط دولت وحکومت بهترین راه برای کسب آن توسط برادران سایه وانداختن اینکار برگردن 5,نفر ویک نمایش ساختگی است مردم سماعی که کلی دلار یورو مخفی کردن باتوجه به قانون مجرمیت 10هزاردلار به بالا درصورت ادعا حالامجرم اقتصادی هم شدن
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
دزدی به جیب حکومت بنام مردم یک فیلم نمایشی دلار پرید ای وای حالا صاحب ارزهای بالای 10هزار دلار تازه مفسد اقتصادی هم میشن
عباس عبدی: از زشت‌ترین اقدامات نواصولگرایان تحریف مفهوم انقلاب است

عباس عبدی: از زشت‌ترین اقدامات نواصولگرایان تحریف مفهوم انقلاب است

بنیان انقلابی بودن، التزام به این اصل یعنی حاکمیت بدون استثنای مردم است. از این مرحله ...
اشتباه بزرگ پوتین

اشتباه بزرگ پوتین

از زمانی که روسیه در تاریخ ۲۴ فوریه به اوکراین حمله کرد بی وقفه در مورد جنگ در آن کشور ...
عبدالکریمی: صداوسیما در خبر رسانی و جذب مخاطب، بسیار کم‌کاری کرده است

عبدالکریمی: صداوسیما در خبر رسانی و جذب مخاطب، بسیار کم‌کاری کرده است

بیژن عبدالکریمی باور دارد که صداوسیما به عنوان یک رسانه داخلی، در خبر رسانی و جذب مخاطب ...