تاریخ انتشار
چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۶
کد مطلب : ۴۴۸۳۹۵
در ادامه مطالبه طرح رتبه بندی معلمان انجام گرفت

گفت‌وگوی نماینده ولی‌فقیه با برخی معلمان معترض/حسینی: معلم برانداز نیست؛ شرایط زمانی و مکانی را در نظر بگیرید

۳
۰
دیدار معلمان معترض با نماینده رهبر انقلاب
کبنا ؛ تعدادی از معلمان استان کهگیلویه و بویراحمد حاضر در حوادث اخیر با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویر احمد با آیت الله سید نصیر حسینی دیدار و گفتگو کردند.
 به گزارش کبنا، این تعداد فرهنگی با بیان اینکه به نظام جمهوری اسلامی اعتقاد و ایمان داریم و آن را ثمره خون شهیدان می دانیم اظهار کردند که از مسئولان به خصوص ائمه جمعه انتظار داریم مشکلات معلمان را از تریبون‌های نماز جمعه بازگو کنند. 
آن‌ها با بیان اینکه دغدغه معیشت معلمان و همچنین آموزش و تربیت فرزندان این استان را داریم خواستار اجرای هر چه سریعتر طرح رتبه بندی معلمان شدند.
 یکی از معلمان با بیان اینکه هنوز مادرانی چشم انتظار پلاک فرزندان رزمنده خود هستند گفت: هیچگاه به دنبال براندازی نیستیم چرا که ما نیز هر یک از خانواده ایثارگران هستیم و به نظام معتقدیم.
 آن‌ها همچنین در خصوص کلیپ پخش شده از یکی از فرهنگیان دلیل آن را از روی سادگی دانستند و خواستار رأفت اسلامی با وی شدند.
در ادامه این نشست آیت الله سید نصیر حسینی با اشاره به نقش معلمان؛ فرهنگیان و هنرمندان و در کل فرهیختگان در به ثمر نشستن نظام جمهوری اسلامی اظهار کرد: باید قدر منزلت خود را بدانید چرا که این انقلاب با همراهی این قشر فرهیخته با مردم به پیروزی رسید.
 نماینده رهبری معظم انقلاب در استان با بیان اینکه در خطبه‌های نماز جمعه بارها مشکلات معلمان را گوشزد کرده‌ایم تصریح کرد: نه تنها از معلمین بلکه از همه اقشار حمایت می‌کنیم و روزانه تعداد بسیار زیادی از مردم محروم و مستضعف به ما مراجعه می‌کنند و گاه به خاطر حق و حقوق آنها با مسئولان دعوا هم کرده‌ایم.
 امام جمعه یاسوج با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی به دنبال معرفی معلمین به دلیل مطالبه خود به عنوان برانداز نیست یادآور شد: حساب معلمین از براندازان جداست و در برخی بازداشت‌های اخیر فقط یک معلم در بین آنها بوده است.
 نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد با انتقاد از برخی معلمانی که در روز بعد از اصلاح یارانه‌ها قصد تجمع داشتند تصریح کرد: خود شما باید وضعیت را درک می‌کردید و آنگاه تصمیم به این اقدام می‌گرفتید.
 حسینی ادامه داد: شرایط آن روز به گونه‌ای بود که احتمال هرگونه هرج و مرج وجود داشت و معلوم نیست که چرا و به چه دلیل اقدام به این کار کردید در حالی که باید شرایط را درک می‌کردید.
 امام جمعه شهر یاسوج با تاکید بر اینکه یک معلم هوشمند و فرهیخته همواره با توجه به شرایط زمانی و مکانی تصمیم می‌گیرد و در تربیت فرزندان نیز با تدبیر عمل می‌کند یادآور شد: نه تنها شما بلکه اگر من به عنوان نماینده ولی فقیه در آن روز تصمیم به چنین کار و تجمعی می‌گرفتم حتماً با من نیز برخورد می‌شد.
 حسینی با بیان اینکه نحوه بیان اعتراضات باید مطابق با گفتمان فرهیختگان و معلمان باشد افزود: من هم معتقدم که معلم برانداز نیست و برای رفع مشکلات آنها با مسئولان صحبت خواهیم کرد.
 امام جمعه یاسوج در ادامه همچنین گلایه از نوع مطالبه گری داشت و گفت: چه دلیلی دارد که برخی افراد از استان‌های دیگر به عنوان مطالبه گر به این استان بیایند و حرفی بزنند که دچار مشکل شویم و یا اینکه کسی به نام معلم از این استان به استان دیگری برود و اقدامی انجام دهد که منجر به بازداشت شود لذا هم معلمان استان‌های دیگر خودشان می‌توانند مطالبه گری کنند و نیازی به رفتن ما نیست و هم در استان خودمان نیازی به مطالبه گری از سایرین نداریم و باید به چنین موضوعاتی توجه داشته باشید.
نام شما

آدرس ايميل شما

یاسوج
Iran, Islamic Republic of
آیت الله حسینی ستاره ای که از زاگرس طلوع کرده انشالله شعله های نورانی آن بر کل ایران خواهدبارید .
Iran, Islamic Republic of
جناب آقای حسینی واقعا که خیلی آدم بسیار مومن و پاک ساده زیستی به نظر می آید ایشان اختیارات فراوان دارند نماینده ولی فقیه زمان اند در کل استان در همه امورات قانونی می توانند پیگیری کنند چرا نسبت به فسادهایی که در بعضی شهرستانها صورت گرفته هیچ عکس العملی نشان نداد و پیگیری نکرد واقعا شهرهای کوچک تاب و توان اختلاس و فساد را ندارد لطفا پیگیری و روشنگری نمایید
Iran, Islamic Republic of
عده ای ازاین افراد نماینده تفکرخود وارتباط گیری با مخالفین درخارج کشور هستند که متاسفانه فرهنگیان فهمیم نیز بدون از اطلاع و.. با آنها همکاری وهماهنگی می کردند
کارنامه‌سازی میلیاردی زاکانی

کارنامه‌سازی میلیاردی زاکانی

اولین خروش رسانه‌ای شهرداری علی‌رضا زاکانی پر کردن بیلبوردهای تبلیغاتی شهر تهران با گزارش ...
وزش باد خیلی شدید در تهران/خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا

وزش باد خیلی شدید در تهران/خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان‌ تهران، وضعیت جوی استان تهران آسمانی صاف تا قسمتی ...
شوک روسی به فولاد ایران

شوک روسی به فولاد ایران

روسیه پس از نفت، بازار فولاد را هم از چنگ ایران درآورد. با تهاجم روسیه به اوکراین، آمریکا ...