تاریخ انتشار
دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۲
کد مطلب : ۴۴۸۲۹۶
مدیرکل صداوسیمای مرکز استان گفت؛

تشریح ویژه برنامه‌های صداوسیمای مرکز استان در سوم خرداد

۰
تشریح ویژه برنامه‌های صداوسیمای مرکز استان در سوم خرداد
کبنا ؛
مدیرکل صداوسیمای مرکز استان از پخش برنامه های متنوع در سالروز آزادسازی خرمشهر در شبکه استانی دنا خبر داد.
به گزارش کبنا، امیر رئوف امروز دوشنبه (2 خردادماه 1401) با بیان اینکه در راستای تبیین سالروز سوم خرداد همه معاونت های سیما، صدا، فضای مجازی و خبر برنامه های متنوعی را تدارک دیده اند، ادامه داد: رسانه‌ ملی در کنار کسانی که تریبونی در دست دارند تلاش می کنند تا برای تبیین هر چه بهتر این روز مهم تلاش کند.
وی با بیان اینکه رسانه ملی با استفاده از ابتکار و خلاقیت در تولید آثار فاخر فرهنگی برای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت  تلاش دارد، بیان کرد: معاونت سیمای مرکز استان در سالروز آزاد سازی خرمشهر ارتباط مستقیم با مرکز صداوسیمای خوزستان، پخش مستند، فیلم های سینمایی و روایت گری دفاع مقدس را بر روی آنتن می برد.
مدیرکل صداوسیمای پرداختن برنامه های روتین رادیو به موضوع سالروز سوم خرداد و پوشش برنامه های مختلف در استان به این مناسبت را از برنامه های معاونت صدا در این روز نام برد.
وی تولید گزارش های متنوع از نقش رزمندگان استان در عملیات بیت المقدس، معرفی شهدای سوم خرداد و پوشش برنامه ها به این مناسبت در استان را از دیگر اقدامات معاونت خبر بیان کرد.
رئوف تهیه پوستر، عکس نوشت و مصاحبه با دو نفر از رزمندگان فتح خرمشهر را از برنامه های معاونت فضای مجازی در این روز عنوان کرد.
وی با بیان اینکه نسل امروز به لحاظ سلیقه و دیدگاه دارای هوشمندی‌های خاصی هستند، اضافه کرد: اگر هنرمندانی که دغدغه‌ی فرهنگی دارند بتوانند با شناخت صحیح از این سلیقه‌ها، خوراک فرهنگی مطلوبی را تهیه و منتشر کنند، فضای فرهنگی کشور را به سمت‌ و سوی صحیح هدایت می‌کنند و این نیازمند نگاه هنرمندانه و خلاقانه و یک عزم ملی را طلب می‌کند.
نام شما

آدرس ايميل شما

وزش باد خیلی شدید در تهران/خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا

وزش باد خیلی شدید در تهران/خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان‌ تهران، وضعیت جوی استان تهران آسمانی صاف تا قسمتی ...
شوک روسی به فولاد ایران

شوک روسی به فولاد ایران

روسیه پس از نفت، بازار فولاد را هم از چنگ ایران درآورد. با تهاجم روسیه به اوکراین، آمریکا ...
هشدار «اتحاد ملت» به دولت

هشدار «اتحاد ملت» به دولت

حزب اصلاح‌طلب اتحاد ملت در واكنش به برنامه‌ دولت در خصوص رهاسازي قيمت‌ها، بيانيه‌اي انتقادي ...