کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

سرپرست مخابرات منطقه استان گفت؛

سلب آسایش و اطمینان‌خاطر سارقان تجهیزات شرکت‌های خدمات‌رسان کهگیلویه و بویراحمد

22 ارديبهشت 1401 ساعت 12:12

بیست و چهارمین مرحله از طرح ارتقاء امنیت اجتماعی ویژه برخورد با سارقین از تاسیسات خدمات رسان عمومی (آب، برق، مخابرات) و نظارت بر واحدهای صنفی ضایعات فروشی درسطح شهر یاسوج وحومه انجام شد.


بیست و چهارمین مرحله از طرح ارتقاء امنیت اجتماعی ویژه برخورد با سارقین از تاسیسات خدمات رسان عمومی (آب، برق، مخابرات) و نظارت بر واحدهای صنفی ضایعات فروشی درسطح شهر یاسوج وحومه انجام شد.
به گزارش کبنانیوز از یاسوج، اسماعیل مسعودی کوشک معاون دادستان مرکز استان به خبرنگاران گفت: بر اساس اخبار واصله و همچنین سرقت های انجام گرفته طی این مدت از وسایل و تجهیزات دستگاه های خدمات رسان مخابرات، آب، برق و گاز و همچنین نظارت بر واحدهای صنفی ضایعاتی و آهن آلات گشت مشترک ویژه در راستای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با حضور بازرسان اداره کل صمت استان، اتحادیه مربوطه، پلیس اماکن نیروی انتظامی، یگان امداد نیروی انتظامی، پلیس آگاهی و کلیه دستگاه های خدمات رسان از کلیه واحدهای صنفی ضایعات فروشی و آهن آلاتی شهر یاسوج و حومه برگزار گردید.
مسعودی کوشک گفت: این بازرسی و نظارت ها به صورت مستمر از کلیه واحدهای صنفی مشمول برگزار و با هر واحد صنفی که در آن کالاهای مسروقه مانند سیم و کابل برق، کنتور و لوله های آب، کنتور برق ،تجهیرات و کابل های مخابراتی و غیره کشف شود به جد برخورد خواهیم کرد و واحدهای صنفی مربوط پلمپ و پیگرد قضایی لازم انجام خواهد گرفت.
معاون دادستان مرکز استان گفت: برنامه داریم این طرح نظارتی را در کلیه شهرستان های استان با جدیت برگزار و با متخلفین برخورد قاطع و قانونی لازم انجام پذیرد.
مسعودی کوشک از مردم خواست که کلیه گزارشات را به پلیس و نیروی انتظامی گزارش تا در اسرع وقت رسیدگی گردد. ایشان در پایان گفت که در این گشت بازرسی و نظارت انجام گرفته دو واحد صنفی پلمپ و برای بقیه واحدهای دیگر اخطاریه و تعهد نامه های لازم صادر گردید.

معاون دادستان مرکز استان بیان کرد: زحمات همه ی دستگاههای حاضر در طرح‌ و سبزپوشان ناجا قابل تقدبر است.
سید محمد هادی امیری سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه وبویراحمد در حاشیه برگزاری بیست و چهارمین مرحله از طرح ارتقاء امنیت اجتماعی گفت: این طرح از ایده های مطلوب و ماندگار معاون دادگستری مرکز استان جناب آقای دکتر مسعودی کوشک بوده و حضور ایشان در این جایگاه قوت قلبی برای مردم استان، خاصه شرکت های خدمات رسان خواهد بود.
امیری خاطر نشان کرد: شجاعت، قاطعیت، عدل وانصاف از خصیصه های بارز معاون دادستان مرکز استان بوده و در مسئولیت های گذشته تاکنون کارنامه ی بسیار خوبی از خود به جای گذاشته ،قطعا با ورود ایشان به شناسایی، دستگیری و  برخورد با سارقین اموال وتجهیزات شرکت های خدمات رسان ، کمک بسیار بزرگی در بحث صرفه جویی مالی وهزینه های سرسام آور جایگزینی این  تجهیزات خواهد شد.
سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه وبویراحمد در پایان خاطر نشان کرد: با ورود معاون دادستان مرکز استان، آسایش و اطمینان خاطر  سارقان تجهیزات شرکت های خدمات رسان سلب خواهد شد، چرا که سارقان و آشوبگران نظم وامنیت نام مسعودی کوشک را خوب به خاطر دارند.


کد مطلب: 447898

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/news/447898/سلب-آسایش-اطمینان-خاطر-سارقان-تجهیزات-شرکت-های-خدمات-رسان-کهگیلویه-بویراحمد

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir